Įkraunama...
Įkraunama...

„Mano didelės storos lietuviškos Kalėdos“!

2005 12 20 – 2006 01 15 Kviečiame dalyvauti nuotaikingame foto konkurse „Mano didelės storos lietuviškos Kalėdos“.

Lauksime daugybės šventinių foto: prie išdabintų eglių Kalėdų Senelio apdovanoti laimingi mažyliai, kaukės ir kostiumai, kalėdiniuose spektakliukuose vaidinantys mažieji "aktoriai" ir visa, kas susiję su šia smagia didele šeimos švente! newyear.gif 000054.gif Tai gali būti ir namuose, ir Kalėdiniuose renginiuose darytos nuotraukos, tad per visas šventes nesiskirkite su fotoaparatu! Būtų smagu pamatyti kuo daugiau šeimyninių fotografijų, ne vien mažylių, juk tai – šeimos šventės!

Išrinkite gražią, kokybišką įdomią nuotrauką, kad į ją būtų malonu ir įdomu žiūrėti ne tik jums, bet ir kitiems. Jei matote, kad konkurse jau yra panaši nuotrauka, ieškokite savo albume originalesnės, įdomesnės, išskirtinės foto.

Prieš pildydami paraišką konkursui, perskaitykite jau dalyvaujančių konkurse nuotraukų pavadinimus – kad nesikartotumėte ir būtumėte originalūs! Taip sulauksite daugiau vertintojų dėmesio ir balsų. Rašykite jį lietuviškomis raidėmis (š,ą,č,ę,ė,į,ų,ū,ž).

Nepamirškite prieš siųsdami nuotrauką konkursui susipažinti su bendrosiomis fotokonkursų taisyklėmis! štai čia:

Paraišką dalyvauti konkurse rasite čia: http://www.supermama.lt/foto

Nuotraukas konkursui pateikti galėsite nuo 2005 12 20 iki 2006 01 07
Už 3 labiausiai patikusias nuotraukas balsuosite 2006 01 08 – 2006 01 15.

Švęskite, fotografuokite ir dalyvaukite konkurse – laimėkite firminių supermama.lt prizų! santa2.gif
Atsakyti
Jau kiek Kalėdų senelių nuotraukose hihihi.gif Aš jau irgi išsiunčiau savo nuotraukėlę... wub.gif
Atsakyti
Man labai grazi profo daryta nuotraukyte: Dideles storos Kaledos thumbup.gif
Atsakyti
Na bet ir baisūs lietuviški Kalėdų seniai biggrin.gif ph34r.gif
Atsakyti
Vai koks grozis. Ir kiek daug raudonos spalvos.
Atsakyti
labai jau gražios nuotraukytės thumbup.gif , bet mūsų niekas nenori įkelti, matyt, dėl to, kad rėmeliuose doh.gif . O juk tokia graži blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rencew @ 2005 12 27, 00:58)
labai jau gražios nuotraukytės thumbup.gif , bet mūsų niekas nenori įkelti, matyt, dėl to, kad rėmeliuose doh.gif . O juk tokia graži blush2.gif


Kantrybės, juk moderatoriai irgi švenčia Kalėdas mirksiukas.gif alc.gif Mes irgi jau gan ilgai laukiam, ir lauksim, kiek reikės. Kita vertus, kas per rėmelis? Ir ar yra šiame konkurse apribojimai kompiuteriniams pagražinimams? Tokiu atveju nelabai tiktų ir studijinė foto, kuri akivaizdžiai apdorota... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Naglica @ 2005 12 22, 17:32)
Na bet ir baisūs lietuviški Kalėdų seniai  biggrin.gif  ph34r.gif

Aha lotuliukas.gif
Atsakyti
O man tai eglutė žiauriai patiko thumbup.gif žvengiau nerealiai biggrin.gif Prašom nesupykti, bet tikrai pralinksmino tos eglutės autorė thumbup.gif Turbūt spec. floristikos kursus lankė biggrin.gif O nuotrauka :
Visus metus aš geras buvau
Todėl daug dovanu gavau!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Voverė: 28 gruodžio 2005 - 20:41
QUOTE(Erszebeth @ 2005 12 27, 02:27)
Kantrybės, juk moderatoriai irgi švenčia Kalėdas  mirksiukas.gif  alc.gif Mes irgi jau gan ilgai laukiam, ir lauksim, kiek reikės. Kita vertus, kas per rėmelis? Ir ar yra šiame konkurse apribojimai kompiuteriniams pagražinimams? Tokiu atveju nelabai tiktų ir studijinė foto, kuri akivaizdžiai apdorota...  g.gif

tai va, pasirodo tikrai neįkelia jei nuotrauka su rėmeliais g.gif . Taigi teko siųsti mums kitą unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(rencew @ 2005 12 28, 22:24)
tai va, pasirodo tikrai neįkelia jei nuotrauka su rėmeliais g.gif . Taigi teko siųsti mums kitą unsure.gif .


Jei tikrai labai graži nuotrauka, tai gal verčiau ne kitą, o tos pačios rėmelius "nukirpti"?
Atsakyti
Man kol kas graziausios ir svarbiausia kitokios nei visos:
Kalediniai pirkiniai thumbup.gif ir
Kaledu vakaro sviesa wub.gif
Atsakyti