Įkraunama...
Įkraunama...

„Mano didelės storos lietuviškos Kalėdos“!

QUOTE(Erszebeth @ 2005 12 28, 23:26)
Jei tikrai labai graži nuotrauka, tai gal verčiau ne kitą, o tos pačios rėmelius "nukirpti"?

tai matai, kad su rėmeliais visas grožis ir gaunasi
Atsakyti
QUOTE(californiagirl @ 2005 12 29, 00:30)
Man kol kas graziausios ir svarbiausia kitokios nei visos:
Kalediniai pirkiniai thumbup.gif  ir
Kaledu vakaro sviesa wub.gif


kažkodėl maniau, kad "kalėdiniai pirkiniai" tavo nuotrauka g.gif unsure.gif lotuliukas.gif,
man irgi labai patinka 'Kalėdų vakaro šviesa", kažkaip jaukiai nuteikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(californiagirl @ 2005 12 29, 01:30)
Man kol kas graziausios ir svarbiausia kitokios nei visos:
Kalediniai pirkiniai thumbup.gif  ir
Kaledu vakaro sviesa wub.gif

Istikruju labai originali ,,Kalediniai pirkiniai,, nuotraukyte
Atsakyti
QUOTE(Lietuvos saulele @ 2005 12 29, 13:34)
kažkodėl maniau, kad "kalėdiniai pirkiniai" tavo nuotrauka  g.gif  unsure.gif  lotuliukas.gif,
man irgi labai patinka 'Kalėdų vakaro šviesa", kažkaip jaukiai nuteikia  ax.gif

S U P E R ! ! !
Atsakyti
QUOTE(Lietuvos saulele @ 2005 12 29, 13:34)
kažkodėl maniau, kad "kalėdiniai pirkiniai" tavo nuotrauka  g.gif  unsure.gif  lotuliukas.gif,
man irgi labai patinka 'Kalėdų vakaro šviesa", kažkaip jaukiai nuteikia  ax.gif

Paziurejau Kristupo fotosesija-nu super!!! Tikras modeliukas!
Atsakyti
Man ir patinka "Kalėdų vakaro sviesa", taip pat ir dar pora, kur mazuliai graziai atrodo... ir dar zinoma manoji... didis.gif hihihi.gif irnesakyk.gif
Atsakyti
Atitinkančios temą tik kelios nuotraukos (vaikiukas su šližikais, vaikiukas su didžiuliu pyragu ir t.t, katinas, kuris viską pasakys per Kalėdų naktį...); man "storos ir lietuviškos" asocijuojasi su maistu. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naglica: 29 gruodžio 2005 - 15:58
o as tai nesuprantu kur tas nuotraukas galima paziuret doh.gif nu jau durna durna turbut esu biggrin.gif
Atsakyti
ups, jau radau jeee, dar nevisai durna lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Naglica @ 2005 12 29, 16:54)
Atitinkančios temą tik kelios nuotraukos (vaikiukas su šližikais, vaikiukas su didžiuliu pyragu ir t.t, katinas, kuris viską pasakys per Kalėdų naktį...); man "storos ir lietuviškos" asocijuojasi su maistu.  doh.gif

Bet siaip tai temoje ivardijami karnavaliniai kostiumai, tai i si punkta pataiko daugybe nuotrauku, juk net ir kaledu senelio kostiumas yra puikus kostiumas, tinkantis tik sioms sventems...
Atsakyti
QUOTE(Naglica @ 2005 12 22, 08:32)
Na bet ir baisūs lietuviški Kalėdų seniai  biggrin.gif  ph34r.gif


lotuliukas.gif Naglica man jie asmeniskai visada buvo lietuvoj baisus,bet i nuotraukas pasiziurejus atrodo kad jie taip ir nepasikeite, kaip visada "savam stiliui" thumbup.gif
QUOTE(californiagirl @ 2005 12 28, 16:30)
Man kol kas graziausios ir svarbiausia kitokios nei visos:
Kalediniai pirkiniai thumbup.gif  ir
Kaledu vakaro sviesa wub.gif

drinks_cheers.gif Sitos dvi nuotraukytes labai krito iskarto kaip paziurejau ta konkursa, kaledu vakaro sviesa grazu tikrai labai labai....bet ar tai storos lietuviskos kaledos g.gif Va kalediniai pirkiniai visai nieko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvos saulele @ 2005 12 29, 12:34)
kažkodėl maniau, kad "kalėdiniai pirkiniai" tavo nuotrauka  g.gif  unsure.gif   lotuliukas.gif,

lotuliukas.gif
Nu dar nesu tokia izuli, kad savo nuotrauka komentuociau kaip "GERA" lotuliukas.gif biggrin.gif bigsmile.gif

Beje, man sis konkursas kuo toliau tuo labiau panaseja i "mazuju stebukliuku" konkursa bigsmile.gif Nu cia mano taip akys mato ax.gif kas antra nuotrauka leliukas ir viskas...Grazu...BET...cia juk ne leliuku konkursas bigsmile.gif Kaledos seimynine svente, kazkaip norisi ir daugiau matyti seimyniniu nuotrauku cool.gif Na, kur daugiau nei vienas zmogutis...Katinas irgi gerai thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo californiagirl: 30 gruodžio 2005 - 00:25