Įkraunama...
Įkraunama...

„Mano didelės storos lietuviškos Kalėdos“!

na tokio dar nebuvo, iš pradžiu matosi viena nuotrauka, o kai paspaudi atsiranda visai kita blink.gif "Čia viskas tik man?"
Atsakyti
na,bet tikrai blink.gif x-failai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Scarlett @ 2005 12 30, 00:30)
na tokio dar nebuvo, iš pradžiu matosi viena nuotrauka, o kai paspaudi atsiranda visai kita  blink.gif  "Čia viskas tik man?"

Man atrodo taip buna, kai dalyvis is pradziu ideda viena nuotrauka, o paskui pakeicia i kita... g.gif Po keliu dienu pasitaiso tas reikalas ir matosi ta, kuri turi matytis. Paspausk Ctrl+F5 , turetu pasitaisyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Taip, teisingai, atsistokit su pele ant nuotraukos ir spauskit Ctrl ir F5 ir matysit paskutinę įdėtą dalyvio foto (į kurią jis pakeitė buvusią prieš tai foto).
Atsakyti

 i 
Šventinėmis dienomis (12 31- 01 02) atsiųstas konkursui nuotraukas kurį laiką matysite kaip "Nepatvirtintos", tačiau nesijaudinkite, sausio 3 dieną visos tinkamos konkursui foto bus patvirtintos.

Linksmų švenčių ir įdomių foto kadrų!
Lauksime Jūsų šaunių nuotraukų foto konkursuose ir kitais metais!


[attachmentid=43477]
Atsakyti
Super kokios grazios nuotraukytes:) gaila musu maziukas neturi dar savo nuotraukyciu is pirmuju kaledu verysad.gif cia jau tevelei turi raudonuot blush2.gif
Atsakyti
O kaip jau ideta nuotrauka pakeisti kita? As nerandu kur tai galima padaryti... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2005 12 30, 13:49)
O kaip jau ideta nuotrauka pakeisti kita? As nerandu kur tai galima padaryti... unsure.gif


pats dalyvis pakeisti negali, jei nuotrauka jau atsidūrė konkurso galerijoje, todėl reikia parašyti moderatoriui (man) asmeninę žinutę, tuomet aš ištrinu senąją foto, kad iš naujo galėtumėt pildyti paraišką ir prikabintumėt naują foto. Lauksiu , jei tikrai nutarėt keisti, ir sausio 3 d. sutvarkysiu (jei šiandien nebeprieisiu prie kompo). Iki.
Atsakyti
Man fainiausia nuotraukyte ''Kaledu vakaro sviesa'' wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(SANTA @ 2005 12 30, 19:05)
Man fainiausia nuotraukyte ''Kaledu vakaro sviesa'' wub.gif  thumbup.gif

man irgi sita foto thumbup.gif
Atsakyti
ir dar Brangiausia Kalėdinė dovana thumbup.gif
Atsakyti
gražus konkursas
Atsakyti