Įkraunama...
Įkraunama...

„Mano didelės storos lietuviškos Kalėdos“!

nu mandaug gražių nuotraukų išsikirti vienos net nenorėčiau,kažkaip nekorektiška kitų dalyvių atžvilgiu
Atsakyti
QUOTE(kjurate @ 2006 01 08, 18:49)
nu mandaug gražių nuotraukų išsikirti vienos net nenorėčiau,kažkaip nekorektiška kitų dalyvių atžvilgiu

nu va g.gif , tai tada ir gražiausią rink nekorektiška jaučiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(extraño @ 2006 01 08, 13:13)
reikia grudintis: naudinga isgirsti ivairiu nuomoniu tiek apie savo foto, tiek apie kitas. kartais labai sveika suzinoti, kaip tos tavo nuotraukos atrodo is salies, "nepriklausomu vertintoju" akimis. atrodo idejai faina foto, o va konkurse liko nepastebeta, vadinas nebuvo jau ji tokia idomi ir isskirtine... i kita konkursa jau siunti labiau atsirinkdamas, ir t.t.


Na as neseku sitos temos apie konkursus, tad ir nezinau ar kas cia pasako, kieno foto yra kieno... As pries toky pasisakyma ir pries visokius aptarinejimus... nes poto konkursuose nebuna lygybes...Pasiskaitys, kad cia jau net keliem patiko viena foto, tai kitas irgi pagalvos aha... reikia ir man uz ja balsa atiduoti... Kiekvienas mena ir grozy supranta savaip. Cia kiekvienas kas ka turi ir deda y konkursa. Man pavyzdziui buvo viename konkurse super geru foto, bet tos foto nieko nelaimejo, laimejo visiskai nieko ypatingo neturincios nuotraukos. Tai arba cia mano "kaimietiskas " stilius arba cia kaltas.... pabaiga aiski, bet as ja nutylesiu...
Atsakyti
galiu pasakyt tik viena. Mama, siųsdama foto į konkursą turi būt ne tik pasiruošus laimėt, bet ir tam, kad nebus paminėta va šitam aptarime iš gerosios pusės. N kartų dalyvavau konkursuose, jaučiu vos vieną kartą buvo paminėta mano foto kaip verta dėmesio hihihi.gif nu ir nieko - nenumirau. Bet va kai paminėjo buvo laaaabai malonu.. Dabar, paminėjus kažkieno nuotraukas tikiuos irgi pakelsiu tom mamom nuotaiką, Ir visai nereiškia, kad būtent už tas foto balsuosiu beee.gif . tai jei jau renkams tas tris, tai ko čia negalėt jas pagirt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo westa: 08 sausio 2006 - 19:05
Labai gražios nuotraukos :super Smagu žiūret ,tik pikta,kad balsuot negaliu :oh .Naujokas-ne raupsuotasis :verysad:
Atsakyti
QUOTE(RŪTA P @ 2006 01 08, 21:21)
Labai gražios nuotraukos thumbup.gif Smagu žiūret ,tik pikta,kad balsuot negaliu doh.gif .Naujokas-ne raupsuotasis verysad.gif


NA DAR 18 PRANESIMU PAPARSYK IR GALESI BALSUOTI! smile.gif
Atsakyti
Tam reikia laiko ir turet ka pasakyt umn.gif.Ar turesiu rasinet bet ka,kad tik gauti leidima balsuoti gun_bandana.gif?
Atsakyti
QUOTE(RŪTA P @ 2006 01 08, 22:20)
Tam reikia laiko ir turet ka pasakyt umn.gif.Ar turesiu rasinet bet ka,kad tik gauti leidima balsuoti gun_bandana.gif?


Tai cia daugybe visokiu temu - nesunku surasti kas tave sudomino ar rasti bendraminciu, kazkam patarima duoti ir t.t. Nesakau, kad tu per valanda turi sesti ir rasyti... gali per ilgesny laika, kad galetum balsuoti svarbiausia ir nebutinai sitame konkurse o jau sekanciuose...
Atsakyti
Ką tik visas nuotraukas peržiūrėjau ir pabalsavau. Tos, kurias išsirinkau- fantastiškos. thumbup.gif
Atsakyti
Aš už, kad tikrai labai daug gražių nuotraukyčių. Bet reikėtų vertinti namines, o ne tas katalogines. Kai kurios man pasirodė tarsi iš reklaminių žurnalų g.gif
Atsakyti
Jau prabalsavau 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi balsavau ax.gif . Man tai visos nuotraukos gražios, bet pačiausios kur mažuliukai kaip maži Kalėdų seneliai aprengti, visos tos nuotraukos tokios Kalėdinės... rolleyes.gif gaila, kad Kalėdos jau praėjo... rolleyes.gif
Atsakyti