Įkraunama...
Įkraunama...

Mechaninė ar automatinė pavarų dėžė ?

Sveiki, paskelbiau tokią temą, nes tiesiog įdomu kokias mašinas vairuoja šiuolaikinės moterys ir kodėl. Aš pati asmeniškai vairuoju automobilį su automatine dėže, nes taip yra paprasčiau. Nesuki sau galvos dėl bėgių perjunginėjimo. Be to, sakoma ,kad pastaruoju metu nauji automobiliai gaminami dažniausiai tik su automatine deže. Mechaninės dėžės po truputi taps atgyvena.
Ką apie tai manote ir kokius automobilius vairuojate ?
Atsakyti
Seniau vairavau mašina su mechanine pavarų dėže. Dabar pasikeitėme mašiną su automatine pavarų dėže.
Reziume: daugiau visos mano mašinos bus su automatine pavarų dėže, nes nereikia smaukytis kamsčiuose biggrin.gif ale ot kaip prie gero greitai priprantama ax.gif

aišku automatas turi savo minusu kurie man nepatinka:
1. Negalima tepti mašinos su virve, o sugedus rektų kviesti vilkiką, o kaip žinia tai nemažai kainuotų.
2. Žiemą užklimpus nepabuksuosi.

Na bet kol automatas nesugedo, tai pasaka thumbup.gif
Atsakyti
man tai irgi automatas - jega thumbup.gif oi kaip ten kiti sako nejauti nevaldai masinos su automatu , nu zodz nezinau kaip ten, bet, kad tikrai mieste daug daug patogiau tai tiesa thumbup.gif
Atsakyti
As irgi automata vairuoju gun_smilie.gif . O del tempimo man vyras irgi sake, kad negalima tempti, bet kai sugedo, tempe ir nieko.
Atsakyti
Aišku, kad automatas super thumbup.gif , nereikia nieko perjunginet, bet man asmeniskai su mechanine pavaru deze yra patogiau... matyt todel, kad su automatu perdaug laisvu galuniu gaunasi biggrin.gif
Atsakyti
Aš irgi vairuoju auto su automatine pavarų dėže. thumbup.gif Nėra ką lyginti su mechanine. Buvo toks atvejis, kai savo leliui, važiuojant autostrada, sugirdžiau pienuko buteliuką. smile.gif Su mechanine dėže to daryti tikrai butų nepavykę. Aišku, čia ne privalumas, bet kad vairuotojas laisvesnis, tai gryna tiesa. Beja, vyras jau kalba apie mašinos keitimą, tai jei ta nebus su automatine dėže protestuosiu. schmoll.gif
Atsakyti
as tik uz masinas su mechanine greiciu deze - tuomet jauti, kad masina vairuoji tu, o ne ji tave. Be to automobilis daug manevringesnis ir smagesnis - buvo galimybe isigyti automata, nes ka tik auto keiciau, tai kur pamatydavau skelbime "automatas" net neskambindavau. Be to ne tik tempimo ir kt. problemos - kuro sanaudos padideja, o jei sugenda deze, tuomet amen kie nauja kainuoja.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(eglela @ 2005 12 19, 17:32)
Aš irgi vairuoju auto su automatine pavarų dėže. thumbup.gif  Nėra ką lyginti su mechanine. Buvo toks atvejis, kai savo leliui, važiuojant autostrada, sugirdžiau pienuko buteliuką. smile.gif  Su mechanine dėže to daryti tikrai butų nepavykę. Aišku, čia ne privalumas, bet kad vairuotojas laisvesnis, tai gryna tiesa. Beja, vyras jau kalba apie mašinos keitimą, tai jei ta nebus su automatine dėže protestuosiu.  schmoll.gif


ir su mechanine autostradoj butum sugirdzius biggrin.gif
pirma masuina buvo mechanine, o antra diedas ikalbejo automata, tai sakiau nevazinesiu, bet uzteko pabandyti ir prilipo, bet dabar tik taupumo sumetimais isigijau maza masinuka su mechanine deze ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rds: 19 gruodžio 2005 - 18:05
automatus tegu vairuoja tie, kurie nemoka vairuoti cool.gif laugh.gif

aš tik už mechaninę.


p.s. eglela, teisingai sakai, nėra ką lyginti su mechanine, nes neužtektų tiek privalumų išvardinti, kiek turi mechaninė pavarų dėžė bebe.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo $kristina$: 19 gruodžio 2005 - 18:09
Tik už mechaninę pavarų dėžę mirksiukas.gif Vairuojant automatą dingsta visas kaifas
Atsakyti
Aš vairuoju su mechanine. Dabar tai neatrodo, kad sunku būtų... Bet va pastaruoju metu galvoju, gal tikrai patogiau su automatine... ax.gif Gal yra kas vairavęs su mechanine ir persėdęs prie automato? Įdomu būtų įspūdžius sužinoti. Be to, girdėjau tokius abstrakčius pasisakymus, kad naujesni automobiliai su automatine neturi tų senųjų trūkumų. Nelabai apie tai žinau, gal kas daugiau išmano? blush2.gif
Atsakyti
aš irgi už mechaninę, nes prie tokios pripratau ir kitokios nenoriu smile.gif
Atsakyti