Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

user posted image

1-35 tema
Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visokiausius papuošimus, tiek baibokus, tiek gėlytes, tiek papuoštus tortus, noriu pabrėžti papuoštus, manau paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodel gi ne.
Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, saldainių masė ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kievienam naujokui ir ne tik būtų aišku ir suprantoma.
Taip pat nepamirštam - klausimai atsakymai papuošimų tema.
Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-oji barbė ar tukstantinis beze/grietinele puoštas tortas. Ir nesvarbu kas Jūs esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.
Mes visos mokomės, konsultuojames ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.


Konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas, o ginčus ir nepasitenkinimus prašau pasilikti sau.

Taip pat norėčiau priminti, kad labai daug informacijos ir receptų galite surasti viršuje esančiose temose, tiek saldumynų receptus, tiek papuošimo būdus

TORTŲ PUOŠIMAS BE KOMENTARŲ


Taigi, puošiam tortus ir nepamirštam pasirodyti su savo kūriniais! mirksiukas.gif

Atsakyti
nu groziu prisiziurejau bigsmile.gif vienas uz kita grazesni.atesu ir as savo darbelius.
savo pirmaja masinyte
user posted image
nu jau spalvos,kad issikraipe g.gif
ir krikstynu tortukas,tik meskiukas gavosi kaip ateivis blink.gif
user posted image
Atsakyti
tortukai nuotaibūs visų wub.gif labai patiko Olestos knyga..nu super...o spalvos.. wub.gif gelytės wub.gif kaip darai gėlytes?gražiai labai žiūrisi g.gif
Asseni tortukas liux.. bigsmile.gif Jav mašinytė tokia galinga bigsmile.gif
visų neišvardint tortuku..labai viskas čia gražu thumbup.gif

QUOTE(Olesta @ 2010 05 15, 05:47)
ir šiaip turiu klausimą, Jūs man pasakykit, kaip dailiai be ruožų iškočioti didelius masės gabalus  doh.gif arba reikia kočėlo metrinio, arba kažkokių gudrybių žinoti, nu išvargau vakar su tais gigantiniais apdengimais, padariau, bet kažkaip nelengvas reikalas man kaip ir su bezė didelių plotų lyginimu, o kremas taigi fainulis jetus tu mano  thumbup.gif aš ano nebebijau  wub.gif

visus ruožus ištrinu delno pagalba .o tada keliu ant torto unsure.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Olesta labai patiko jusu knyga, spalvos svelnios wub.gif
JAV masinyte labai dailiai padaryta wub.gif

Cia mano princese daryta mergaitei komunijos proga ax.gif gal gavosi labiau i nuotaka panasi... ax.gif

medutis su zele gabaliukais ir MMG.....

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dianocka: 16 gegužės 2010 - 07:12
Mano antras blynas sūnaus gimtadieniui. blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Merginos, kiek daug torčiukų atnešėt thumbup.gif
Asseni, herojai bigsmile.gif labai dailiai nulipdyti thumbup.gif
Olestos knyga tai mane pakerėjo wub.gif
Jav, o man tas krikšynų labai patiko thumbup.gif ir meškiukas visai ne ateivis mirksiukas.gif mašinytė irgi daili.

Dianocka, kokia princesė bigsmile.gif Et, tik va pagalvoju, kiek masės čia daug g.gif gražu, bet nevalgoma biggrin.gif
Atsakyti
Jav , kad gražios tos spalvos , ypač mašinytės ir blizgučiai matos thumbup.gif , aš ir pastebėjau , kad visada paveiksluojant spalvos keičias , o dar jei telefonu tai visiškai doh.gif
Dianocka , tai , kad mergaitės piroj komunijoj ir atrodo , kaip nuotakos smile.gif , tai tikrai tortukas turėtų pradžiugint mergaitę , kuri tokį grožį gaus wub.gif
Gintare , kaip antras tortukas tai labai vykęs ir figūrėlės dailios , tik , kad nespalvotos , būtų spalvingos , tai vaizdas visai kitoks būtų smile.gif
Atsakyti
Sveikutės,

seniai skaitinėju jūsų temukę ir vis dar negaliu atsitokėt,kokios auksarankės čia susirinkusios bigsmile.gif wub.gif tortus kepu seniai (progai pasitaikius),bet su papuošimais pirmąkart bandžiau tik šį savaitgalį,žodžiu,vos neapsiverkiau,į jūsiškius pažiūrėjus verysad.gif po 10 metų gal ir išdrįsiu kokią foto įdėti,jeigu rankos nenusvirs....

Olesta ,tavo knyga...aš apšalus,koks preciziškumas.... ir kiek laiko užtrukai puošdama??? griūk negyvas nuo tokio šedevro doh.gif 4u.gif 4u.gif norėjau paklausti,kaip padaryti pastilažą "mielą malonų lipdyti",kaip parašyta viršutinėje tortų puošimo temoje? g.gif maniškis gavosi toks...na,vos sušyla rankose,iškart tįsta,tai privargau,ir nieko doro nepadariau verysad.gif


Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Parodysiu savo pirmąją mašiną blush2.gif

user posted image

Ačiū Olestai už konsultacijas 4u.gif biggrin.gif

Atsakyti
JAV tavo pirma mašinytė be priekaištų thumbup.gif labai kruopštus darbelis 4u.gif
ir krikštynų tortas gražus, įtariu daug svėrė smile.gif

Dianocka, o jau princesės suknios grožis..... wub.gif kiek laiko užtrukai meistraudama tokį šedevrą?

Gintare labai mielas tortukas wub.gif

Atnešu ir aš savo tortuką, dariau namų naudojimui, bet nepuošti negalėjau biggrin.gif

Rafaelo, puošta kokosu, gėlytės - pastilažas, šokoladinė tvorelė. Tik šį kart labai ilgai džiūvo doh.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fortuncike: 16 gegužės 2010 - 10:51
Tortas, skirtas sunaus gimimo proga smile.gif

Medaus tortas su zele gabaliukais ir aguonomis. Puosta grietinele, seilinukas - pastilazas smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 16 gegužės 2010 - 12:04
QUOTE(Dianocka @ 2010 05 16, 08:11)
Sveikos merginos,


Grazu smile.gif ,bet man cia "lele ikista i torta ",nera tikroviskumo ...kad apatine dalis priklausytu lelei ax.gif
Atsakyti