Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužių pirkimas užsienyje. Ar važiuojat

Sveikos, ieskojau bet nelabai radau atskiros temos apie tai, kur ir uz kiek galima uzsienyje nusipirkti drabuziu? Kainu tiesa sakant visai neisivaizduoju, o nuvykus ten nesinori gauti smugio pamacius kad iseis tik pora rubeliu, ir visa kelione kaip ir veltui. Papasakokit, kas taip apsipirkinejat, ar verta,visu pirma ir kiek kas ten kainuoja per ispardavimus, be to, kada jie apskritai vyksta? Visos tos veromodos ir panasios "italiskos" parduotuves jau uzkniso, puse rubu man suplysta greitai...
Atsakyti
QUOTE(Miss_Giedre @ 2005 12 20, 17:00)
Sveikos, ieskojau bet nelabai radau atskiros temos apie tai, kur ir uz kiek galima uzsienyje nusipirkti drabuziu? Kainu tiesa sakant visai neisivaizduoju, o nuvykus ten nesinori gauti smugio pamacius kad iseis tik pora rubeliu, ir visa kelione kaip ir veltui. Papasakokit, kas taip apsipirkinejat, ar verta,visu pirma ir kiek kas ten kainuoja per ispardavimus, be to, kada jie apskritai vyksta? Visos tos veromodos ir panasios "italiskos" parduotuves jau uzkniso, puse rubu man suplysta greitai...

Ta prasme tu žadi važiuoti į kažkokią šalį vien shoppingą daryti ir nori prekybos centrų adresų? ar kaip?? g.gif
priklauso kainos ir visa kita, kur važiuosi...
Atsakyti
QUOTE(Miss_Giedre @ 2005 12 20, 18:00)
Sveikos, ieskojau bet nelabai radau atskiros temos apie tai, kur ir uz kiek galima uzsienyje nusipirkti drabuziu? Kainu tiesa sakant visai neisivaizduoju, o nuvykus ten nesinori gauti smugio pamacius kad iseis tik pora rubeliu, ir visa kelione kaip ir veltui. Papasakokit, kas taip apsipirkinejat, ar verta,visu pirma ir kiek kas ten kainuoja per ispardavimus, be to, kada jie apskritai vyksta? Visos tos veromodos ir panasios "italiskos" parduotuves jau uzkniso, puse rubu man suplysta greitai...

Apsimoka po svenciu i berlyna vaziuoti apsipirkti, aisku jei daugiau zadi pirkti, o ne viena kita rubeli 4u.gif
Atsakyti
Aš galiu pasakyti tik apie Vokietiją.Ten galima labai pigiai, geros kokybės visko prisipirkti. Nuolaidos būna apytikriai lapkritį, sausį, liepą. Iš pigesnių rūbų parduotuvių yra Pimcie,daug visko galima rasti didžiuliuose prekybos centruose(bet apatiniuose aukštuose,kuo aukščiau-tuo brangiau rolleyes.gif )Kainos būna tikrai juokingos:megztinis 5 eurai,rudeniniai odiniai madingi batai-15 eurų, striukės 30 eurų,firminiai džinsai nuo 5 eurų ir pan.Ir šiaip, Vokietijoje labai apsimoka pirkti šampūnus, visą kosmetiką, nes kainos pigiau arba kaip Lietuvoje, bet kokybė Made in Germany. cool.gif
Atsakyti
Na tikiuosi suzinoti salis, kur verta vaziuoti, ir kainas jose. Apie Vokietija, aciu rasiusioms, jau suzinojau. Gal kas zinot apie drabuziu kainas Italijoj?
Atsakyti
italija itariu brangus miestas taipp kaip ir prancuzija wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(PaMeL @ 2005 12 22, 14:48)
italija itariu brangus miestas taipp kaip ir prancuzija wub.gif  wub.gif

O Italija ir Prancūzija - tai ne miestai blush2.gif ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(june1 @ 2005 12 21, 18:33)
Iš pigesnių rūbų parduotuvių yra Pimcie

Pimkie wink.gif
Atsakyti
Austrijoj irgi buna fantastiski ispardavimai, mano dauguma rubu is ten, kosmetika irgi.Grizus i Lietuva apturejau soka nuo kainu blink.gif
Atsakyti
Išvažiuoju po Kalėdų į Londoną irgi tikiuosi apsipirkti... g.gif Kokios ten kainos per išpardavimus supratimo neturiu ax.gif
Galėsiu grįžusi parašyti kaip sekėsi smile.gif
Atsakyti
Lauksim Fejos ispudziu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sima77 @ 2005 12 21, 16:03)
Apsimoka po svenciu i berlyna vaziuoti apsipirkti, aisku jei daugiau zadi pirkti, o ne viena kita rubeli 4u.gif


Sima, o kokias parduotuves Berlyne galetum parekomenduoti? As tai cia naujoke, nelabai zinau. Vaziavau i Lenkija pas drauge ir ten apsipirkau, kazkaip pigiau pasirode nei Berlyne.
Atsakyti