Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas nėštumas, vaikelio/širdelės nesimato

Sveikos,
Itariamas 4 savaiciu nestumas, o vaikelio nesimato, ar kam taip yra buve? Kaip pasibaige?
Atsakyti
QUOTE(Jolancik @ 2010 05 17, 12:37)
Sveikos,
Itariamas 4 savaiciu nestumas, o vaikelio nesimato, ar kam taip yra buve? Kaip pasibaige?



Sveika, o ką tau sako gyd? Manau šiaip kad dar labai anksti, neteko girdėti kad kam tokio laiko jau pamytų, paprastai 5 sav. pamato, bet dar laukia kol širdutė pasimatys, nes ji dar vėliau būna matoma. Nemanau kad tau reikėtų nerimauti, gal tik dažniau reikės nueiti echo, kol pamatys kad viskas gerai, vaikutis auga, širdutė plaka. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaniliukė7 @ 2010 05 17, 12:45)
Sveika, o ką tau sako gyd? Manau Å”iaip kad dar labai anksti, neteko girdėti kad kam tokio laiko jau pamytų, paprastai 5 sav. pamato, bet dar laukia kol Å”irdutė pasimatys, nes ji dar vėliau bÅ«na matoma. Nemanau kad tau reikėtų nerimauti, gal tik dažniau reikės nueiti echo, kol pamatys kad viskas gerai, vaikutis auga, Å”irdutė plaka. 4u.gif

Gydytoja itaria negimdibini nestuma. Jeigu skaiciuoti nuo paskutiniu menesiniu pirmos dienos, tai praejo lygiai 4 savaites. Neramina tai, kad duria kairi sona. Panika didziausia.
Atsakyti
QUOTE(Jolancik @ 2010 05 17, 13:50)
Gydytoja itaria negimdibini nestuma. Jeigu skaiciuoti nuo paskutiniu menesiniu pirmos dienos, tai praejo lygiai 4 savaites. Neramina tai, kad duria kairi sona. Panika didziausia.

Man taip yra buvę, kai nematė 5 savaičių nėštumo, tada pasidariau kraujo tyrimą kuris rodė esantį ir augantį nėštumą, tačiau praėjus kelioms dienoms vistiek nematė gimdoje tik laisvo skysčio aplink gimdą, tada net siuntė į Klinikas, nes bijojo paleisti namo doh.gif Kiek nervų išgadinau ir ašarų išliejau tada ir skaudėjo visur, net bijojau pajudėti. Tačiau viskas buvo gerai, ir po kelių dienų praleistų ligoninėje pagaliau jį pamatė, o nematė todėl, kad Ov įvyko vėliau, o mano ciklas buvo 33-35 dienos, todėl ir nespėjo mažiukas atkeliauti į gimdą. Pagal mmm paskutę dieną turėjo būti 6 savaitės ir kelios dienos, o realiai buvo dar tik 5 savaitės ir 3 dienos. Tad dar tikrai anksti nerimauti mirksiukas.gif Tiesiog tavo vaikiukas dar mažas, kad jį pamatytų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rakatanga: 17 gegužės 2010 - 12:42
mano atveju 5 savaiciu su virsum (nuo paskutiniu mmm) dar nemate, o dar po savaites jau matesi puslyte, man ovuliacija pasirodo buvo daug veliau, nors ir maniau, kad jutau kai ji buvo/turejo buti smile.gif Man tai viena tai kita soneli vis pamausdavo, neilgai, jokio kraujavimo nebuvo, o as pergyvenau del kiekvienos smulkmenos, dabar jau daug ramiau nes perzengiau i antra trimestra, o per pirma tai tiek laiko prie interneto praleidau, kad dabar dar akis skauda, o knygas tai bent 4 perskaiciau smile.gif
Pasakysiu tai ka ir visos pasakytu, nors kazin ar paklausysi smile.gif
Nepergyvenk, pasiskaitinek ramiai, kad daugiau zinotum ir tiek, nes nelabai ka galima ir pakeisti, kadangi pirmame trimestre jei kas blogo ivyksta tai ir turi ivikti, o vat antrame tai jau nuo nestuke.gif daugiau priklauso nei pirmame.
Sekmes nestuke.gif
Atsakyti
Tokio dar gali nematyti. Man ginius sake, kad daznai dar nemato 3 savaiciu gemaliuko(5 savaiciu nestumo). Deja, man nemate 5, bet panasu, kad jis ir buvo ne gimdoj. O tau dar yra vilties wub.gif
Atsakyti
Daktare, dar dave 10 dieneliu, o tada jeigu nieko nematys, tai reikes i ligonine keliauti verysad.gif
Papildyta:
Kraujas rodo 1180,0 g.gif
Pagal viska 3-4 savaites, o daktare aiskina, kad 4 ar daugiau, net nera tokios galimybes, kaip veliau ivykusi ovuliacija, jog nebutinai as pastojau nuo pirmos menesiniu dienos, arba as cia kazko nesuprantu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancik @ 2010 05 17, 16:09)
Daktare, dar dave 10 dieneliu, o tada jeigu nieko nematys, tai reikes i ligonine keliauti  verysad.gif
Papildyta:
Kraujas rodo 1180,0  g.gif
Pagal viska 3-4 savaites, o daktare aiskina, kad 4 ar daugiau, net nera tokios galimybes, kaip veliau ivykusi ovuliacija, jog nebutinai as pastojau nuo pirmos menesiniu dienos, arba as cia kazko nesuprantu  g.gif

Skaiciukai pas tave dideli, gali pakartoti tyrima po poros dienu- turetu buti padvigubejes.

O siaip bendra taisykle nestukems palaukti bent iki 6sav ir tada eiti pas gine, tai isvengiama nereikalingo streso, nes tikrai daug kam nepamato net taskiuko. Kai kurios gines jau isvis atsisako praktikos taip anksti vaginalini echo daryti, kad neuzkabint besiimplantuojancio zirniuko. Nebent, aisku, yra indijacijos- tepliojimas, astrus skausmas ir panasiai.
Atsakyti
QUOTE(Jolancik @ 2010 05 17, 18:09)
Pagal viska 3-4 savaites, o daktare aiskina, kad 4 ar daugiau, net nera tokios galimybes, kaip veliau ivykusi ovuliacija, jog nebutinai as pastojau nuo pirmos menesiniu dienos, arba as cia kazko nesuprantu  g.gif

Ginekologai, gydytojai ir panašiai nėštumą skaičiuoja nuo paskutinių mėnesinių pirmos dienos, nuo tos dienos net atskaičiuojama, kada gimdysite. Realiai jis būna 2 savaitėmis mažesnis, nes daugumai ovuliacija vyksta viduryje ciklo, kuris paprastai būna apie 28 dienas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Selva @ 2010 05 17, 18:16)
Skaiciukai pas tave dideli, gali pakartoti tyrima po poros dienu- turetu buti padvigubejes.

O siaip bendra taisykle nestukems palaukti bent iki 6sav ir tada eiti pas gine, tai isvengiama nereikalingo streso, nes tikrai daug kam nepamato net taskiuko. Kai kurios gines jau isvis atsisako praktikos taip anksti vaginalini echo daryti, kad neuzkabint besiimplantuojancio zirniuko. Nebent, aisku, yra indijacijos- tepliojimas, astrus skausmas ir panasiai.

Na as matyt paskubejau, iki vizito nieko neskaudejo, o dabar viska doh.gif
Is baimes matyt rolleyes.gif
Na dabar lauksiu ax.gif
Gydytoja is karto prigasdino, kad negimdibinis, kad reikes operacija daryti, o kita pasake laukti, nes dabar nieko nepadarys, nes nieko dar nezino schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Carol @ 2010 05 17, 18:20)
Ginekologai, gydytojai ir panašiai nėštumą skaičiuoja nuo paskutinių mėnesinių pirmos dienos, nuo tos dienos net atskaičiuojama, kada gimdysite. Realiai jis būna 2 savaitėmis mažesnis, nes daugumai ovuliacija vyksta viduryje ciklo, kuris paprastai būna apie 28 dienas.  smile.gif

Na mano ciklas ir buvo 28 dienos, reguliarus, tik pries paskutini menesi velavo 2 dienom, o si isvis neaplanke rolleyes.gif
Atsakyti
Na,bet ir gydytoja, atsiprasau. Bet kokiu atveju negalima taip gazdinti pacienciu. Tuo labiau, kad gali lauktis sveiko besivystancio vaikucio. Man irgi 5sav.nemate, o jau 5sav.6d. pamate, taip, kad turi dar laiko, be reikialo nestresuok, kad nepakenktum maziukui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xingx @ 2010 05 17, 18:40)
Na,bet ir gydytoja, atsiprasau. Bet kokiu atveju negalima taip gazdinti pacienciu. Tuo labiau, kad gali lauktis sveiko besivystancio vaikucio. Man irgi 5sav.nemate, o jau 5sav.6d. pamate, taip, kad turi dar laiko, be reikialo nestresuok, kad nepakenktum maziukui  4u.gif

Na is tikruju tai labai isgasdino, mes su vyru nekokie is kabineto isejome. Jos balsas buvo toks, tarsi as jau valyma padariau ir be leliaus likau verysad.gif doh.gif
Na lauksiu blush2.gif
Papildyta:
Ka as be Jusu daryciau wub.gif
Nuraminote 4u.gif
Aciu visoms drinks_cheers.gif
Atsakyti