Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie limuzinus

Limuzinas per vestuves, ka manot? As tai labai noreciau, netiek, kad pasipuikuoti pries visa miesta (is esmes tai juk nelabai ir brangu dienai apie 1000Lt.),o tai kad tokia diena noreciau, kad viskas butu taip kaip man patiktu, kitaip tariant idealu smile.gif bet daug kam tai prabangos dalykas, ir netgi siejamas su puikavimusi ir finansines padeties rodymu. Tai visgi kokia kitu nuomone tai skoningas akcentas ar perdetas?
Atsakyti

Man cia ne joks puikavimasis. Dar vaikystej svajodavau apie balta limuzina, tai kodel darbar neigivendinus sios svajones? Vieniems jie nepatinka, kitiems patinka. Niekas niekam per prievarta tu limuzinu nekisa. rolleyes.gif Mes limuzina turesim. Jau pasirasem sutarti. Nuomavomes "Kauno limuzinuose" balta 2000m limuzina "Lincoln", 10 vietu, sutarem, kad atvaziuos is Kauno i Klaipeda. Uz 7 valandas "dziaugsmo" + atvaziavimas i Klaipeda, suplosim 1320Lt. Man cia yra daug. Bet anyta pati pasiule limuzina, tai kodel gi ne? thumbup.gif
Atsakyti
O as kaip tik nesvajojau apie jokius limuzinus, dideles vestuves biggrin.gif .. Ne taip, kaip kitos wink.gif .

Man svarbiausia, kad tekeciau uz savo isrinktojo, kuri be galo, be krasto myleciau. Uztektu tada ir kukliu vestuviu biggrin.gif . Taip ir padariau clap.gif ! Vadinasi, mano svajones irgi issipilde thumbup.gif
Atsakyti
as apie ji nesvajojau ir neturesiu, mes nuomavomes retro stiliaus senoviska automobili rolleyes.gif
o siaip kas nori, prasau, tegul nuomojas, man neskauda, svarbu laimingi zmones butu biggrin.gif
man tai cia ir nuo paciu vestuviu priklauso, man kazkodel limuzinas atrodo turi buti gana didelese
Atsakyti
QUOTE (mazyte_saulyte @ 2004 05 10, 00:18)
Limuzinas per vestuves, ka manot? As tai labai noreciau, netiek, kad pasipuikuoti pries visa miesta (is esmes tai juk nelabai ir brangu dienai apie 1000Lt.),o tai kad tokia diena noreciau, kad viskas butu taip kaip man patiktu, kitaip tariant idealu smile.gif bet daug kam tai prabangos dalykas, ir netgi siejamas su puikavimusi ir finansines padeties rodymu. Tai visgi kokia kitu nuomone tai skoningas akcentas ar perdetas?

Mes savo vestuvems irgi nuomojom limuzina. nors pacios vestuves buvo nedideles - 25 zmones. as manau, per savo vestuves, kiek leidzia galimybes, reikia sau leisti absoliuciai VISKA, apie ka tik svajoji. nes tos dienos nebesugrazinsi. ir kazkada pradesi gailetis, kad sutaupei tuos nelemtus 1000litu, bet neigyvendinai savo svajones... tas pats ir su suknele - as buvau grieztai nutarusi, kad pradzioje susirasiu suknele, o poto suzinosiu jos kaina... kad vestuviu diena netektu liudeti del to, jog ant sukneles sutaupiau pora simtu litu, bet atrodau ne taip, kaip noreciau. taip ir padariau... galiu drasiai sakyti, kad mano vestuves buvo BUTENT tokios, apie kokias as visada svajojau - puikus vyras salia, liuks suknele, limuzinas... viskas grazu be proto.
tikrai, patariu nuosirdziai - netaupykite savo sventei. piniu gyvenime dar bus, galbut netgi daug, o vestuviu nebepakartosite...
Atsakyti
QUOTE (mazyte_saulyte @ 2004 05 09, 22:18)
Limuzinas per vestuves, ka manot? As tai labai noreciau, netiek, kad pasipuikuoti pries visa miesta (is esmes tai juk nelabai ir brangu dienai apie 1000Lt.),o tai kad tokia diena noreciau, kad viskas butu taip kaip man patiktu, kitaip tariant idealu smile.gif bet daug kam tai prabangos dalykas, ir netgi siejamas su puikavimusi ir finansines padeties rodymu. Tai visgi kokia kitu nuomone tai skoningas akcentas ar perdetas?

Na čia tik tau pačiai spręsti, ar perdėtas akcentas, ar ne. Man tai tikrai nėra prabangos dalykas ir atrodo jis mažumėlę perdėtas. Bet kitiems tai galbūt gyvenimo svajonė, kaip ir pūsta suknelė.
Jei aš norėčiau ko nors tikrai įsimintino, imčiau iš žirgyno karietą arba, blogiausiu atveju, senovinį automobilį... Vis originaliau... wink.gif
Atsakyti
QUOTE (kasiopeja @ 2004 05 10, 07:19)
Jei aš norėčiau ko nors tikrai įsimintino, imčiau iš žirgyno karietą arba, blogiausiu atveju, senovinį automobilį... Vis originaliau... wink.gif

jo, isivaizduoju -sauleta silta diena ir varai vezimaityje kaspinais padabintam wub.gif wub.gif wub.gif

del tu limuzinu - skonio reikalas. mano svajonese buvo vestuves su vienodomis tamsiomis masinomis, kurios papuostos baltai wub.gif wub.gif nu taip ir susiorganizavom...pats likimas taip leme. gaila, kad tos vestuves nebuvo dideles, tai visas pulkas i 3 masinas tilpo, o jei butu kokios 5 vienodos wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE (Sara @ 2004 05 10, 05:26)
jo, isivaizduoju -sauleta silta diena ir varai vezimaityje kaspinais padabintam wub.gif wub.gif wub.gif


Sara, nepatikėsi, bet vežimaičiai būna ir su stogu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (kasiopeja @ 2004 05 10, 07:42)
QUOTE (Sara @ 2004 05 10, 05:26)
jo, isivaizduoju -sauleta silta diena ir varai vezimaityje kaspinais padabintam wub.gif  wub.gif  wub.gif


Sara, nepatikėsi, bet vežimaičiai būna ir su stogu rolleyes.gif

nu gali buti ir su stogu, bet atviras vezimaitis kur kas maloniau...veliumas tik plevesuoja, visi tik ziuri rankom ploja...
Atsakyti
QUOTE (kasiopeja @ 2004 05 10, 07:42)
QUOTE (Sara @ 2004 05 10, 05:26)
jo, isivaizduoju -sauleta silta diena ir varai vezimaityje kaspinais padabintam wub.gif  wub.gif  wub.gif


Sara, nepatikėsi, bet vežimaičiai būna ir su stogu rolleyes.gif

Taip, bet jei pvz vejuota ir dar lietinga diena, tai jokie vezimaicio stogai nepades. o oro neitarsi gi is anksto... as tai rinkciausi absoliuciai uzdara transporta... nerizikuociau. grozis groziu, bet ir patogumo reikia siek tiek...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rucelie: 10 gegužės 2004 - 08:04
QUOTE (Rucelie @ 2004 05 10, 06:04)
Taip, bet jei pvz vejuota ir dar lietinga diena, tai jokie vezimaicio stogai nepades. o oro neitarsi gi is anksto... as tai rinkciausi absoliuciai uzdara transporta... nerizikuociau. grozis groziu, bet ir patogumo reikia siek tiek...

Matai, kiekvieno svajonės yra skirtingos laugh.gif
Mūsų veselė bus visai simbolinė, todėl pas mane irgi nebus nei karietos, nei senovinio automobilio. Apsiribosim mažu, simpatišku automobiliuku, kuriuo važiuosim tik dviese su brangiausiu. Apie papuošimą dar negalvojau, bet man labiausiai patiktų post factum prikabintos skardinės, o ne gėlės ant variklio dangčio...
Atsakyti
Labaai grazu ir karieta ir limuzinas ir vienodos masinos. Viskas grazu, jei zmones patenkinti ir islaikytas vientisas stilius. na pavyzdziui limuzinui tiks vienokia suknele, karietai kitokia ir pan. Svarbu tureti skoni. biggrin.gif
Atsakyti