Įkraunama...
Įkraunama...

Ar puošiame jaunųjų taures?

Manau butu labai grazu papuosti jaunuju taures,tik kaip?Gal turit kokiu ideju? ax.gif
Atsakyti
Mes tai puošėme paprastai. Taurės kojelę aprišome bantuku ir tiek... bet atrodė gražiai smile.gif
Atsakyti
Mūsų taurės papuoštos buvo rūtelėmis, o aš tai alergiška rūtoms, bet nieko nenubėrė ax.gif Bet tai buvo prieš 10 metų,o dabar gal daug geresnių įdėjų rasit.
Atsakyti
Dažniausiai taures puošia taip: taurės viršų įmerkia į citrinos sultis (kokį 0,5cm.), paskui į cukrų (gali būti spalvotas), tada krašteliai labai gražiai aplimpa. O kojelės puošimas priklauso nuo išmonės- tai gali būti rūtos šakelės, gali būti kaspinėlis, taip pat yra pirkti įvairiausių jau gatavų specialių papuošimų. Bet man gražiausia- mažos kuklios kompozicijos iš gyvų gėlių thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(xaiva @ 2005 12 29, 12:50)
Mūsų taurės papuoštos buvo rūtelėmis, o aš tai alergiška rūtoms, bet nieko nenubėrė ax.gif


Mes taip pat puoseme rutelemis, nors ir alergiska as joms, bet nieko nenutiko. O atrode gana graziai, net sakyciau labai lietuviskai thumbup.gif Visgi reiketu papuosti, nes sios taures issiskiria is kitu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurraciukas: 30 gruodžio 2005 - 08:52
Puošėm rūtom ir dar karoliukais apvyniojom
O 12 val liudininkai padovanojo 2 taures, su išlenktom kojelem, kai taures suglaudi, gaunasi širdelė thumbup.gif
Atsakyti
O man tai graziausios naturalios stiklines taures, kad ir gyvenimas būtų toks paprastas ir grazus savo naturalumu, ar ne? bigsmile.gif
Atsakyti
Gal kur matete kokiu graziu tauriu sampanui?
Atsakyti
radau labai fainas sampano taures jauniesiems!
reikes gal parsisiust, tik dar nezinau kurias!
jei kam idomu jas galima rasti per www.bloomingdale.com
Atsakyti
Ir as kelias ikelsiu ax.gif

user posted image user posted image

user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2006 01 19, 21:04)
radau labai fainas sampano taures jauniesiems!
reikes gal parsisiust, tik dar nezinau kurias!
jei kam idomu jas galima rasti per www.bloomingdale.com

Man tos antrosios thumbup.gif
As visada uz tokias paprastas, grakscias, be jokiu priedu.
Mes sau jau nusipirkom ir as jau papuosiau, reikes gal pabandyt nuotraukele padaryti ax.gif
Atsakyti
O gal zinote kur VLN graviruoja taures...Radau kur ziedus graviruoja ir t.t o tauru nea schmoll.gif
Atsakyti