Įkraunama...
Įkraunama...

Švedų kalba

Sveikos, mačiau mokotės suomių, norvegų kalbas savarankiškai, bet švedų kalbos neradau temelės. Negi niekam ji neįdomi?
Man asmeniškai, švedų kalba labai gražiai skamba smile.gif

Jei kuri turėsit klausimėlių dėl švedų kalbos, tai klauskit 4u.gif
Atsakyti
Gaila tik dabar sita tema radau.. smile.gif As mokausi universitete Edinburgo svedu kalba, tai labai faina kalba! Tebegalioja pasiulymas klausti klausimu?

QUOTE(flour-pasta @ 2010 05 21, 13:49)
Sveikos, mačiau mokotės suomių, norvegų kalbas savarankiškai, bet švedų kalbos neradau temelės. Negi niekam ji neįdomi?
Man asmeniškai, švedų kalba labai gražiai skamba smile.gif

Jei kuri turėsit klausimėlių dėl švedų kalbos, tai klauskit  4u.gif

Atsakyti
Norėčiau ir aš pramokti smile.gif bet kursų kainos neįkandamos.. be to, tose grupelėse, jeigu nesi besiplėšantis žmogus, tai dažniausi sumoki, o dėstytoja tau dėmesio mažai skiria unsure.gif
o jūs gal mokote kur?

kaip pačios pamilote šią kalbą?
Atsakyti
Aš truputį mokiausi universitete kaip pasirenkamą dalyką. Yra žodžių, kuriuos dar prisimenu, kartais ir visą sakinį galiu išversti, bet pačiai ką nors pasakyti sunkoka. Norėčiau pasimokyti, bet kursų lankyti nesinori, nes brangūs, o vienai pačiai internete mokytis reikia prisiruošti blush2.gif
Man apskritai patinka mokytis užsienio kalbų, o švedų susidomėjau per švedų dainininkus, nes įdomu būdavo suprasti, ką rašo internete švediškai, dar iš televizoriaus..
Atsakyti
Sveiki, aš švedų kalbą dabar studijuoju KU, prieš tai lankiau kursus kelis mėnesius. smile.gif
QUOTE(Atidela @ 2011 04 26, 14:26)
be to, tose grupelėse, jeigu nesi besiplėšantis žmogus, tai dažniausi sumoki, o dėstytoja tau dėmesio mažai skiria  unsure.gif
o jūs gal mokote kur?

kaip pačios pamilote šią kalbą?


Mūsų dėstytoja (pas tą pačią lankiau kursus dar prieš studijas) tai super. thumbup.gif Kiekvienam stengiasi skirti dėmesio, žinoma kiek tai įmanoma, visada pasiruošusi atsakyti į iškilusius klausimus.
Šiek tiek pradžiamokslio yra čia, dar turiu keletą nuorodų, jei kas norėtų galiu 'įmesti'. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ghost_boo @ 2011 05 09, 18:02)
Sveiki, aš švedų kalbą dabar studijuoju KU, prieš tai lankiau kursus kelis mėnesius.  smile.gif 
Mūsų dėstytoja (pas tą pačią lankiau kursus dar prieš studijas) tai super.  thumbup.gif Kiekvienam stengiasi skirti dėmesio, žinoma kiek tai įmanoma, visada pasiruošusi atsakyti į iškilusius klausimus.
Šiek tiek pradžiamokslio yra čia, dar turiu keletą nuorodų, jei kas norėtų galiu 'įmesti'.  smile.gif

Laba 4u.gif
Aš norėčiau savarankiškai išmokti bent pagrindus šios kalbos, gal galėtumėte pasidalinti medžiaga, kurią turite? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vestuvinė @ 2011 05 18, 17:24)
Laba 4u.gif
Aš norėčiau savarankiškai išmokti bent pagrindus šios kalbos, gal galėtumėte pasidalinti medžiaga, kurią turite? blush2.gif


Čia kiek pamenu nemažai informacijos. smile.gif
Su iliustracijomis ir kai kur - tarimu.žodynas
Įvairios užduotys.
Pamokėlės, angliškai.
Jei kas neaišku - klauskit. mirksiukas.gif
Atsakyti
Pradėjau mokytis savarankiškai iš šio tinklapio, http://www.svedukalba.lt/?paged=4
Atsakyti
Ačiū mergaitės už nuorodas 4u.gif aš taip pat labai susidomėjau šia kalba, bet iš pirmo žvilgsnio jinai labai sudėtinga atrodo unsure.gif
Atsakyti
Aš irgi moku šiek tiek švediškai... ax.gif Prieš 10 metų dirbau Au Pair Švedijoje, išbuvau 1,5 metų ir pramokau. Man ši kalba labai graži.. da ir dabar galiu suregzti sakinį ir suklustu, išgirdus kalbant švediškai. Bet švedų, kaip ir lietuvių, yra skirtingų tarmių, todėl vienam šalies gale gyvenantis gali sunkiai suprast kitam gale gyvenantį...
Atsakyti
Sveikos MAMOS!!! 4u.gif

Reikia Jusu pagalbos, gal zinote kas MOKO SVEDU K. PRIVACIAI KAUNE, arba galetu pamokyti! Yra kursai tik Vln ir Klp, o Kaune niekad nesusidaro grupe doh.gif , vazineti i Vln nera laiko, o kalbos labai reikia.

Uz bet kokia info buciau laaaabai dekinga!! Tack så mycket !! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(superdukra @ 2011 10 12, 15:46)
Sveikos MAMOS!!! 4u.gif

Reikia Jusu pagalbos, gal zinote kas MOKO SVEDU K. PRIVACIAI KAUNE, arba galetu pamokyti! Yra kursai tik Vln ir Klp, o Kaune niekad nesusidaro grupe  doh.gif  , vazineti i Vln nera laiko, o kalbos labai reikia.

Uz bet kokia info buciau laaaabai dekinga!! Tack så mycket !!  smile.gif

Dažnai perverčiu skelbimus, bet Kaune, deja, niekad neužliuvo akis, kad kas moytų švedų kalbos. Norvegų mačiau, bet danų ar švedų niekad. Buvo aktualu kažkada, o dabar tik dėl smalsumo ieškau tokių skelbimų. Jei kur ką užmatysiu - duosiu žinot.
Atsakyti