Įkraunama...
Įkraunama...

Ar verta ir ar reikia kreiptis i teismą?

Labukas mamyciukes 4u.gif esu tokioj situacijoj kad nebezinau ka daryti,gavom sunelio mirties visas isvadas,miningitas C-tokia isvada,bet isvadose ekspertizes parasyta jaigu gydytojai buvo iskart padare kraujo tyrima ir pradeja leisti antibiotikus tada maziukas butu dar ir dabar su mumis...bet yra dar visokiu kitokiu niuansu,kad as turejau pati zinoti kad suneli reikia paskiepyti nuo sitos infekcijos,LT tai neskiepija nuo sito...UK gydytojas kiek lankemes irgi nieko nesake...dabar net nebezinau ka daryti...jau pradejau save kaltinti del sunelio mirties...kas dien tas skausmas ir tos asaros,o dabar jau visai gyvent nebesinori po situ isvadu...
Atsakyti
QUOTE(kaciukas1978 @ 2010 05 21, 14:21)
turejau pati zinoti kad suneli reikia paskiepyti


kaži kaip su tais skiepais.yra privalomi skiepukai,o kitus darai jei nori.bet jei vaikas neskiepytas,tai dar nereiškia,kad pasmerktas mirčiai.

mano atveju gydytojų išvados nesutampa nei su mūsų nuomone, nei su objektyviais faktais ir simptomais.praėjo beveik pusė metų.surinkau ligos istorijos kopijas,bet iki šiol buvo sunku kažką konkretaus daryti.tiesiog skaitau,domiuosi,kur galima kreiptis, ką padaryti.žinau,kad kai kurios iš karto kreipiasi į prokuratūrą,teismą.matyt,kiekvienas atvejis individualus.

o dėl pačių žinojimo,ką daryti,tai ir mes tokius žodžius iš gydytojų girdėjom.bet ko tada pas juos einame ir kodėl kreipiamės? šitas klausimas yra tiems,kurie taip sako.

jokiu būdu nekaltink savęs.nešiojau šį jausmą kurį laiką.bet mes padarėm viską, kas buvo mūsų jėgose.mesk tas mintis iš galvos.

jei norėsi pasidalinti mintimis daugiau,gali parašyti į až
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *ermita*: 21 gegužės 2010 - 19:42
QUOTE(*ermita* @ 2010 05 21, 20:41)
kaži kaip su tais skiepais.yra privalomi skiepukai,o kitus darai jei nori.bet jei vaikas neskiepytas,tai dar nereiškia,kad pasmerktas mirčiai.

mano atveju gydytojų išvados nesutampa nei su mūsų nuomone, nei su objektyviais faktais ir simptomais.praėjo beveik pusė metų.surinkau ligos istorijos kopijas,bet iki šiol buvo sunku kažką konkretaus daryti.tiesiog skaitau,domiuosi,kur galima kreiptis, ką padaryti.žinau,kad kai kurios iš karto kreipiasi į prokuratūrą,teismą.matyt,kiekvienas atvejis individualus.

o dėl pačių žinojimo,ką daryti,tai ir mes tokius žodžius iš gydytojų girdėjom.bet ko tada pas juos einame ir kodėl kreipiamės? šitas klausimas yra tiems,kurie taip sako.

jokiu būdu nekaltink savęs.nešiojau šį jausmą kurį laiką.bet mes padarėm viską, kas buvo mūsų jėgose.mesk tas mintis iš galvos.

jei norėsi pasidalinti mintimis daugiau,gali parašyti į až

na taip pas mane po sunelio mirties praejo trys menesiai,kai tiek skausmo viduje ir dar tas jausmas toks stiprus...tai ir ieskome kaltu...gal tai likimas,net nezinau...ar man bus lengviau jai kreipsiuos i teisma,vistiek man sunelio nieks negrazins,o del kitu vaikuciu jau ka galejau ta ir padariau kad jiems taip nebeatsitiktu...gydytojas pats pasake kad muno sunelio mirtis juos daug ko ismoke,bet juk klaidas taisyti jiems jau per velu...del kitu vaikeliu daug ko pasiekiau ir tikiuosi kad nei vienam vaikeliui taip nebeatsitiks...ypac lietuviu,lenku,rusu vaikeliam...as beviltiskoj situacijoj net nezinau ar kreiptis i teisma...
Atsakyti
o jus UK gyvenat ir vaikutis gimes ten buvo?
pagal privaloma programa turejo gauti combinuotas vakcinas 2,3,4 men, tai men C ten ieina. neskiepija tik tuo atveju, jei tevai nenori. kur jus skiepyjotes? lietuvoj nezinau kaip yra.
Atsakyti
QUOTE(zydra30 @ 2010 05 22, 11:01)
o jus UK gyvenat ir vaikutis gimes ten buvo?
pagal privaloma programa turejo gauti combinuotas vakcinas 2,3,4 men, tai men C ten ieina. neskiepija tik tuo atveju, jei tevai nenori. kur jus skiepyjotes? lietuvoj nezinau kaip yra.

labukas mano sunelis gimes LT,o ten nuo sito nera vakcinu,o gyvenom UK ir tai sunelis UK tik penkis menesius tebuvo...
Atsakyti
originalas rusu k.:
http://www.homeoint....dy/donegan3.htm

google vertimas:
http://translate.goo...t...3.htm&hl=lt

Mano nuomone tokia: visai nereikejo vaiko skiepyti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sviesioji @ 2010 05 25, 09:10)
originalas rusu k.:
http://www.homeoint....dy/donegan3.htm

google vertimas:
http://translate.goo...t...3.htm&hl=lt

Mano nuomone tokia: visai nereikejo vaiko skiepyti.  4u.gif

labukas 4u.gif dabar jau visai pasimeciau,net nezinau ka daryti,gydytojai raso kad pagrindine priezastis buvo kad neskiepijom ir bando tuo atmesti savo kalte... aciukas tau kad parasiai sitas nuorodas...gal kai pasiskaitysiu visokiu straipsniu,tada zinosiu ka daryti...
Atsakyti
Abejoju as, kad siame pasaulyje imanoma irodyti skiepu zala. Nes uz viso to formacinio biznio stovi politika ir dideli pinigai. Autistu tevai JAV teismus pralaimi, kur vaikui akivaizdziai yra padaryta zala del skiepu. UK, laipsniuotus gydytojus is darbo atleidzia uz tai, kad skelbia autizmo ir skiepu rysi...

http://www.channel4....uck off/3657692

Pvz. mano vaikams irgi didele zala del skiepu padaryta. Bet Lietuvoje ner diagnostikos tinkamos tam nera. Anglijoje gal kur privaciai ir rastumete, bet tik tuos tyrimus oficialioji medicina nepripazysta.

Nekaltinkit saves, kad nepadaret to skiepo. Dar nezinai kaip bebutu, jei jus ji padarytumete. Auginti neigalu vaika ne piragai.
O kad imunine sistema visi skiepai nusodina, tai jau faktas. Ir ne tik imunine, bet skiepuose yra ivairiu konservantu deriniu (sunkieji metalai, metalai, visokia chemija ir biochemija), kurie gali pakenkti BET KA zmogaus organizme. O ir patys skiepai nuo tu ligu, nuo kuriu skiepijami vaikai, nepadeda. Tai tiesiog pinigai, kuriuos sumoka valstybe ir jos mokesciu moketojai, o vaikai gauna milziniska zala. Uz ta zala formacija ir politikai nenesa jokios atsakomybes. Nes neigaliu vaiku islaikymo nasta gula ant tu paciu mokesciu moketoju. Pelnas yra kazkieno, o nuostoliai yra visu.
Jei valstybes istatymai ipareigotu atlyginti formacija uz skiepu zala (o diagnostika/tyrimai, gydymas, lavinimas, galu gale moralines zalos atlyginimas kainuoja milziniskus pinigus), tai patikekit manim...toks produktas kaip skiepai butu reikalingi tiek pat, kiek jums reikalinga kokia nors kambarine gele. lotuliukas.gif
O kaip jus galit kazka irodyti, jei musu medicina valdo tu paciu politiku giminaiciai ir ju patiketiniai. Kai reikiami tyrimai arba neatliekami, arba ju nenori atlikti musu medicina, nes jie kainuoja milziniskus pinigus.
As asmeiskai radau ir nunesiau i musu Santariskiu ligonine mano vaikui reikalingus tyrimus ES. Jie kainuoja 4000 Lt. Spekit is 3 kartu, ar musu medicina sutiko daryt man ta diagnostika... lotuliukas.gif doh.gif
Ir tai tikrai ne pirmas atvejis pasaulyje, kai rinkoje realizuojami zalingi produktai. Tokiu produktu yra pas mus abstu (pvz. tie patys maisto produktai prekybos sistemoje). Ir visu siu zalingu produktu realizavimas yra istatimiskai pagristas. Kai kurie zalingi produktai (tokie kaip skiepai) yra brukte brukami visuomenei, prisidengiant masines vakcinacijos "nauda". Kitus produktus (pvz. nekokybiska maista su konservantais) perkam mes patys, savo noru, nes tai yra pirmo butinumo prekes.
Mano vaikui brukte bruke zalingus vaistus nuo epi. Ir iki siol dar man prikisa, kad ju atsisakiau. doh.gif Tai vai spreskit pati, kokia yra musu medicina... O eiliniai zmones tiki gidytojais. Jie nesupranta, kad sutikus vartot tuos zalingus produktus, zaloja savo vaikus. Tiki geriausiu atveju 10 proc. Kiti pasitiki musu oficialia medicina, kuri yra akmens amziaus stovyje pagal teikiamas paslaugas.
Kazkieno tai bizniui daromos valstybines pertvarkos, keiciamos visos politines, ekonomines, kulturines sistemos visoje salyje. Ir viskas pridengiama auksto lygio morale, kuria eiliniai zmones net nedrista suabejoti. O suabejojusius isjuokia.
Per daug as cia jau issipelciau... biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sviesioji: 27 gegužės 2010 - 09:03
Niu va dar viena nuoroda radau:

MMR (kombinuota vakcina prieš kiaulytę, raudoniukę ir tymus) vakcinos ir meningito rysys:

Rusu k.:
http://www.homeoint....licy/expert.htm

Cia tas pats lietuviu k.:
http://www.homosanit..._vakcinu_kureju

"Jei skiepai užmaskuoja matomus simptomus tokių ligų, kaip tymai, kiekvienas gali pagalvoti,jog tai sėkmė. Bet šia „sėkme“ prisidengęs skiepas gali pažeisti imuninę sistemą. Arba jei skiepas sukelia kitą ligą – meningitą, pavyzdžiui,- šis faktas nepastebimas, nes niekas netiki, jog tai galėjo padaryti skiepas. Ryšys paprasčiausiai ignoruojamas."
Atsakyti
QUOTE(Sviesioji @ 2010 05 27, 11:42)
Niu va dar viena nuoroda radau:

MMR (kombinuota vakcina prieš kiaulytę, raudoniukę ir  tymus) vakcinos ir meningito rysys:

Rusu k.:
http://www.homeoint....licy/expert.htm

Cia tas pats lietuviu k.:
http://www.homosanit..._vakcinu_kureju

"Jei skiepai užmaskuoja matomus  simptomus tokių ligų, kaip tymai, kiekvienas gali pagalvoti,jog tai sėkmė. Bet  šia „sėkme“ prisidengęs skiepas gali pažeisti imuninę sistemą. Arba jei skiepas sukelia kitą ligą – meningitą, pavyzdžiui,- šis faktas nepastebimas, nes niekas netiki, jog tai galėjo padaryti skiepas. Ryšys paprasčiausiai ignoruojamas."

Labukas 4u.gif ,nekokia siandien mano nuotaikele diena vel prasidejo asaromis...gal jus ir teisi del tu skiepu,juk as negydytoja ir aplamai nezinojau kad miningitas tokia baisi liga,visada galvojau kad vezys yra baisiausia liga,kai susiduri su tokiais dalykais tada suzinai kad kiek yra daug ko dar nezinau...ir koks baisus ir ziaurus gyvenimas...
Atsakyti
QUOTE(kaciukas1978 @ 2010 05 27, 16:14)
Labukas 4u.gif ,nekokia siandien mano nuotaikele diena vel prasidejo asaromis...gal jus ir teisi del tu skiepu,juk as negydytoja ir aplamai nezinojau kad miningitas tokia baisi liga,visada galvojau kad vezys yra baisiausia liga,kai susiduri su tokiais dalykais tada suzinai kad kiek yra daug ko dar nezinau...ir koks baisus ir ziaurus gyvenimas...


laikykis tiek daug norečiau pasakyt ,bet kažkur pradingo žodžiai verysad.gif console.gif
Atsakyti
QUOTE(kaciukas1978 @ 2010 05 27, 16:14)



Viskas praeina ir uzsimirsta... Laikas gydo. 4u.gif
Atsakyti