Įkraunama...
Įkraunama...

Martyno Mažvydo mokykla

Sveiki esamieji ir būsimieji mažvydiečiai. Kadangi neradau būtent šiai mokyklai sukurtos temos, imuosi iniciatyvos ax.gif . Manau, čia dalindamiesi patirtimi, mintimis ir įspūdžiais pagelbėsime ne tik savo mokinukams, bet ir susidraugausime 4u.gif . Kviečiu jungtis ė supermamų mažvydiečių bendruomenę drinks_cheers.gif
Atsakyti
Taip, nėra. Tik pavadinime reikėtų pataisyti- Martyno Mažvydo progimnazija smile.gif

Papildyta:
Matau, vaikas gimęs 2003 m. Į pirmą klasę eisit?
Atsakyti
Sakoma, kaip pavadinsi - nepagadinsi. Ar gimnazija, ar pro-, ar vidurinė - vis tiek ji mokykla mirksiukas.gif ir mano vaikis žygiuos į pirmą klasę. Todėl ir įdomu virtualiai (kol kas) susipažinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aura771 @ 2010 05 23, 19:54)
Sakoma, kaip pavadinsi - nepagadinsi. Ar gimnazija, ar pro-, ar vidurinė - vis tiek ji mokykla  mirksiukas.gif ir mano vaikis žygiuos į pirmą klasę. Todėl ir įdomu virtualiai (kol kas) susipažinti  smile.gif


Ir mano dukra keliaus į pirmą klasę. Taip jau išeina, kad du vaikai eis į gimnaziją, o trečia- į progimnaziją. Bet dukrą užrašiau pas Pilaitės mokykloje dirbančią mokytoją, tai gali būti, kad bent jau kol kas visi vaikai keliaus į tą patį mokykos pastatą...
Atsakyti
Prisiklausiau jau milijoną nuomonių, taip ir nesuprantu - o kas blogo, kad Mažvydas bus progimnazija, o Pilaitė gimnazija blush2.gif ? Ar čia mokslai kentės, ar visi tiesiog iš įpratimo nori, kad būtų po senovei g.gif Ma, gal sunkiau tiems, kas turės pereiti į itą mokyklą, bet gi ne vieni eis, o su visais klasiokais, tai vaikams manau didelio streso nebus - tėvams tik katastrofa atrodo doh.gif . Ar aš neteisi?
Atsakyti
QUOTE(aura771 @ 2010 05 23, 20:22)
Prisiklausiau jau milijoną nuomonių, taip ir nesuprantu - o kas blogo, kad Mažvydas bus progimnazija, o Pilaitė gimnazija  blush2.gif ? Ar čia mokslai kentės, ar visi tiesiog iš įpratimo nori, kad būtų po senovei  g.gif Ma, gal sunkiau tiems, kas turės pereiti į itą mokyklą, bet gi ne vieni eis, o su visais klasiokais, tai vaikams manau didelio streso nebus - tėvams tik katastrofa atrodo  doh.gif . Ar aš neteisi?


Taigi mokytojų kolektyvus išdraskys, kiek jiems streso, nervų bus- gi krūviai keisis, klasės keisis...Kai kurių klasių auklėtojai keisis...Bet koks draskymas visuomet nemalonus...
Atsakyti
g.gif sutinku, kad mokytojams bus sunkiausia, bet manau tikrai atlaikys jų nervų sistema pertvarkas (mokytojai gi su tokiom gaujom klasėje dirba, kad nervai jau geležiniai turėt būt blink.gif ). O vaikams gal bus net geriau. Būtų pilaitėj pradnė mokykla, tikrai ten leisčiau. Man kažkaip saugiau atrodo, kai mažiukai be dičkiu mokosi.
Atsakyti
QUOTE(aura771 @ 2010 05 23, 20:55)
g.gif sutinku, kad mokytojams bus sunkiausia, bet manau tikrai atlaikys jų nervų sistema pertvarkas (mokytojai gi su tokiom gaujom klasėje dirba, kad nervai jau geležiniai turėt būt  blink.gif ). O vaikams gal bus net geriau. Būtų pilaitėj pradnė mokykla, tikrai ten leisčiau. Man kažkaip saugiau atrodo, kai mažiukai be dičkiu mokosi.


Pilaitėje trūksta pradinės mokyklos.
Na, mano ne geležiniai, todėl pakeičiau profesiją.
Būtų buvę kur kas paprasčiau dalį klasių permesti į Pilaitės mokyklą, kad susivienodintų mokinių skaičius abiejose mokyklose, ir nebūtų reikėję tokių draskymų...Bet maišatis kažkam visgi reikalinga...
Atsakyti
Sveikos, radau šią temą ir sugalvojau prisijungti, nes mano "mažylis" šiemet taip pat keliaus į pirmą klasę. Tai neturėdama ką veikt darbe ieškojau kokios nors info apie mokytoją, kuri lyg ir turėtų mokyti maniškį - tai Verutė Raugalienė. Gal jūs ką apie ją žinot?
Papildyta:
Beje, pamiršau paminėt, kad mes taip pat eisim į M. Mažvydo progimnaziją (jau taip vadint, ar dar ne?). smile.gif
Atsakyti
Mes dar nežinom, kur eisim. Praneš smile.gif Man svarbiau mokytoja, o ne mokykla smile.gif
Atsakyti
Mokytoja Verutė- gana gera mokytoja, griezta, biski senoviniu paziuru, slopina kurybiskuma sakyciau, Seip reikli ir tikrai nebloga mokytoja
Atsakyti
O gal kas žinot kaip ten su I - II pamainom? Girdėjau kad Mažvyde tai praktikuoja, tikiuosi 1-4 klasėse taip nebus?
Atsakyti