Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotosesijos

cool.gif Gal kas zino graziu vietu prie Vilniaus ar Vilniuje ? blink.gif blink.gif blink.gif
Papildyta @ [mergetime]1084196042[/mergetime]
Pvz...Labai grazios nuotraukos prie ,,Belmonto kriokliu ,, butu thumbup.gif
Atsakyti
Mes jau seniai (kai tik pradėjom svajoti apie vestuves, o tai buvo prieš kokius 2 m. laugh.gif ) nutarėm, kad važiuosim fotografuotis prie Verkių rūmų. Tada jaučiausi, kad mes baisiai originalūs rolleyes.gif , nes paprastai visi fotkinasi prie šlaito, kur yra važiuojant į Belmontą, dar prie kažkokio skardžio, o prie Verkių rūmų iki tol nebuvau mačiusi nei vienos nuotraukos. Bet, aišku, neilgai trukus išaiškėjo, kad esu labai naivi ir tiesiog nemačiusi nuotraukų laugh.gif , nes vėliau pamačiau labai daug ką besifotkinant prie Verkių rūmų... laugh.gif

Tai va, kur mes ruošiamės fotografuotis:
- kur nors prie Vilnelės Sereikiškių parke,
- Užupyje prie angelo,
- gal dar ką nors sugalvosim senamiestyje (reikės kalbėti su fotografe, kol kas nekalbėjom),
- važiuosim prie Verkių rūmų tongue.gif ,
- dar sugalvojom, kad pavažiuosim Molėtų plentu (ten netoli Verkių rūmų), paieškosim gražios pievos ir javų lauko (man labai gražios nuotraukos, nors gal ir nuvalkiotos, bet vis dėlto...).

Kaip matote, apsiribojame Vilniumi, bet turbūt kažkur toliau nelabai ir būtų laiko nulėkti.

Dar galima fotkintis Kernavėj, Trakuose (daug kas taip daro)... Beje, pernai šiaip buvau Kernavėj, tai ten ant piliakalnių buvo baisus vėjas, nežinau, kokia būtų šukuosena, jei toks per vestuves... rolleyes.gif
Atsakyti
Mes tai zadam prie Belmonto kriokliu vaziuoti foto daryti. rolleyes.gif Man ten taip grazu rolleyes.gif
Atsakyti
Gerai ten pas jus Vilniuje-kriokliai visokie Belmonto, o va apie Kauna skūpiau gražių vietikių sad.gif O gal tik aš jų nežinau g.gif Bet kiek pažiūri vestuvinių nuotraukų, tai beveik visi fotkinęsi Botanikos sode dry.gif Na aš nieko nesakau, ten tikrai labai gražių vaizdų yra, tačiau kai visose nuotraukose matai tuos pačius vaizdelius, tai jau labai įgrysta unsure.gif taigi taip ir nesumąstau į kurią čia pusę patraukus. Planuojame paplaukioti jachta, tai gausis gražių nuotraukyčių, bet kažkaip norėtųsi ir gamtos rolleyes.gif
Galvoju apie Rumšiškes, bet kiek girdėjau jie ta pačia proga labai pasipelnyti nusiteikę ir nemažas kainas už įvažiavimą nusistatę mad.gif Gal kas buvot susidūrę su jais ir žinote kas ten iš tiesų per tvarka?
Atsakyti
Mes irgi vaziavom prie Belmonto kriokliu. Mus pasitiko toks dede ir pasake, kad norint fotkintis ten, reikia pirkt 2 butelius sampo pas juos. vieno butelio kaina 30 lituku. musu buvo 20 zmoniu(jaunieji, pirsliai ir 8 poros) tai gal delto du buteliai, jei mazesnes vestuves, gal ir vieno uzteks.
Turekit tai omeny ir pasiruoskit papildomu pinigeliu:)
aisku foto gavosi fantastiskos!!!
Atsakyti
Taip ir as girdejau, kad norint fotografuotis prie Belmonto kriokliu reikia sampana pirkti.
Atsakyti
Vilmux, del graziu vietu aplink Kauną, abejoju ar ką galima rasti naujo, bet neblogai Vydūno al. Magnus centre, tik ten turbut uz fotografavimąsi reikia moketi, dar senamiesty, paskui ant kalno priešais Aleksoto tiltą yra graži aikštelė kur gražus Kauno vaizdas matosi, prie marių, o kur dar ?? as į botanikos sodą vistiek vaziuosiu, kad ir banalu, bet mano busimoji anyta ten dirba, tai jau butu ir negrazu nevaziuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Rrina @ 2004 05 21, 08:30)
Vilmux, del graziu vietu aplink Kauną, abejoju ar ką galima rasti naujo, bet neblogai Vydūno al. Magnus centre, tik ten turbut uz fotografavimąsi reikia moketi, dar senamiesty, paskui ant kalno priešais Aleksoto tiltą yra graži aikštelė kur gražus Kauno vaizdas matosi, prie marių, o kur dar ?? as į botanikos sodą vistiek vaziuosiu, kad ir banalu, bet mano busimoji anyta ten dirba, tai jau butu ir negrazu nevaziuoti smile.gif

Ta aikstele Aleksote as zinau, tikrai grazios nuotraukos gaunasi, tik ten visada labai vejuota wink.gif Tai musu fotografas pasiule iseiti, sake jeigu norim to Kauno vaizdo, tai ir bus: paprasciausiai mus visus kitoj vietoj nufotkins ir sumaketuos tame fone-nebus nei veju, nei isdarkytu sukuosenu thumbup.gif O nuotrauka gaunasi labai grazi ir geros kokybes-pati pavyzdi mačiau thumbup.gif thumbup.gif
O va mintis apie senamiesti tai tikrai clap_1.gif Aciu uz ideja biggrin.gif
Atsakyti
mes irgi galvojame i Rumsiskes vaziuoti tik va del ten esancios tvarkos tai nieko nezinau. svarbu tik kad geras oras butu
Atsakyti
QUOTE (palade @ 2004 05 21, 08:49)
mes irgi galvojame i Rumsiskes vaziuoti tik va del ten esancios tvarkos tai nieko nezinau. svarbu tik kad geras oras butu

Tai jei ka suzinosi tai pranesk, jei gali wink.gif
As jei pirma suzinosiu-irgi pasidalinsiu info thumbup.gif
Siaip tai kiek domejausi tai uz ivaziavima ima 10 litu uz kiekviena zmogu, tik nezinau ar ir uz masina reikia moketi g.gif Beto vestuviu proga ten yra tokia gide, kuri palaimina ten senoviniais ritualais jungtuves, po sodybas pavedzioja, tik uz ta malonuma reikia 100 lituku palikti. Taiva, as nezinau ar galima vien tik uz ivaziavima susimokejus ten fotkintis, ar neiseina be tos gides prasisukti g.gif
Mes planuojam kuri savaitgali ten nuvaziuoti ir viska issiaiskinti biggrin.gif
Atsakyti
mes važiavom į Trakus, ten ir tiltai vietoj, ir gražiu vietų pasifotkint yra: jachtos, valtis, pilyje, ežero ir gamtos fone........ rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Dėl Rumšiškių - važiavome ten per vienos grupiokės vestuves prieš 3 metus - ima pinigų tikrai nemažai, bet kiek tai nepamenu - ir už žmogų kiekvieną atskirai ir už mašinas dry.gif
Botanikos sode visos svitos įėjimas kainuoja 24 litus (be oranžerijos, bet tai ten neapsimoka eiti ir į kokius kaktusus padelkas sijonų plėšyt biggrin.gif ) - neseniai buvome apsižiūrėti wink.gif
Atsakyti