Įkraunama...
Įkraunama...

Ar malonūs kalėdiniai rūpesčiai?

Artėja šventės.Bet pastebiu,kad kiekvienais metais prieš pat Kalėdas labai pavargstu.Gal psichologiškai,na bet turbūt ir fiziškai.Namų tvarkymas,patalynių keitimas,visų kampų blizginimas...Vakare atsipūčiu - ogi žvilgt,kad viskas kaip netvarkyta-vaikai vėl pritrupinę,prišiukšlinę...
Arba parduotuvės,pirkiniai...Pvz,šiandien parduotuvėj buvau jau 3 kartus,o taip visko iki galo ir nenusipirkau. doh.gif O piniginė jau tuščia kaip iššluota - ir vėl papildomos išlaidos,nei buvo numatyta.Atrodo,prisiperki to maisto,pinigų krūvą išleidi - o nieko ypatinga nėr,tik svarbiausi produktai...Dar tas grumdymasis eilėse schmoll.gif
Su dovanom - irgi galvosūkiai...Nors artimiesiems dovanoju tik simbolines dovanėles(brangesnes tik vaikams),bet kai reikia nepamiršti ir kaimynų,kaimynų vaikų,krikštavaikių,draugų ir draugių... doh.gif blush2.gif galop gaunasi,kad perku bet ką - tinka netinka,ai...vistiek kam nors tiks wub.gif doh.gif
O kur dar maisto ruošimas,atimantis visą laiką ir jėgas?Iki pat kūčių verdi,kepi,maišai,gramdai,indų kalnai....Finale jau net pasidažyti tingisi,kur jau ten puošies,et...
Kas sakė,kad Kalėdos - ramybės metas???Tikrai kažkaip viskas materialėja,bėgi bėgi,nėr kada nė pamąstyt.Ir po kelių dienų viskas- pšššš....kaip muilo burbulas ir sprogsta...Baigiasi šventės,o tiek lakstyta,stumdytasi parduotuvėse,vargta prie puodų,laužyta galvą dėl dovanų...Ir kam?
Na nelinksmai aš čia prieš šventes,bet va užplaukė tokios mintys...Ar jums taip nebūna?
Atsakyti
Pritariu janet, nes aš jau irgi nusikalus kaip darbinis arklys, benoriu tik gerai pamiegoti. Tikra tiesa, kai išvalai vieną kampą, tai kitam vėl ta pati betvarkė doh.gif , ir švenčių įvaizdis blanksta...
Atsakyti
o man patinka svarintis, tvarkytis pries sventes, ir siandien, visa nama isvaliau viena, pasipuosiau tikrqa egles sakute, taip pakvipo visi namai, dar mandarino zieveliu padejau, tai taip gera paliko, namai svarus, kvepia, tai ir tos sventes grazesnes smile.gif
o del maisto, siemet labai tiksliai suplkanavom,ak valgysim, oko ne, na mes tik 3, tai buvo lengvaiu, negu kam yra daugiau seimos nariu, bet kuriu velniu pridaryti 12-15 patiekalu, jei po to ju vistiek tik biskuti palieti..ir dedi i saldytuva, ai, rytoj suvalgysim, o rytoj tai vel dar ka darai, vat taip ir gaunasi bereikalingas ruosimas ir dar kartais pasibaigia nesuvalgyto maisto ismetimu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 24 gruodžio 2005 - 23:31
QUOTE(janet @ 2005 12 24, 00:16)
Artėja šventės.Bet pastebiu,kad kiekvienais metais prieš pat Kalėdas labai pavargstu.Gal psichologiškai,na bet turbūt ir fiziškai.Namų tvarkymas,patalynių keitimas,visų kampų blizginimas...Vakare atsipūčiu - ogi žvilgt,kad viskas kaip netvarkyta-vaikai vėl pritrupinę,prišiukšlinę...
Arba parduotuvės,pirkiniai...Pvz,šiandien parduotuvėj buvau jau 3 kartus,o taip visko iki galo ir nenusipirkau. doh.gif O piniginė jau tuščia kaip iššluota - ir vėl papildomos išlaidos,nei buvo numatyta.Atrodo,prisiperki to maisto,pinigų krūvą išleidi - o nieko ypatinga nėr,tik svarbiausi produktai...Dar tas grumdymasis eilėse schmoll.gif
Su dovanom - irgi galvosūkiai...Nors artimiesiems dovanoju tik simbolines dovanėles(brangesnes tik vaikams),bet kai reikia nepamiršti ir kaimynų,kaimynų vaikų,krikštavaikių,draugų ir draugių... doh.gif  blush2.gif galop gaunasi,kad perku bet ką - tinka netinka,ai...vistiek kam nors tiks wub.gif  doh.gif
O kur dar maisto ruošimas,atimantis visą laiką ir jėgas?Iki pat kūčių verdi,kepi,maišai,gramdai,indų kalnai....Finale jau net pasidažyti tingisi,kur jau ten puošies,et...
Kas sakė,kad Kalėdos - ramybės metas???Tikrai kažkaip viskas materialėja,bėgi bėgi,nėr kada nė pamąstyt.Ir po kelių dienų viskas- pšššš....kaip muilo burbulas ir sprogsta...Baigiasi šventės,o tiek lakstyta,stumdytasi parduotuvėse,vargta prie puodų,laužyta galvą dėl dovanų...Ir kam?
Na nelinksmai aš čia prieš šventes,bet va užplaukė tokios mintys...Ar jums taip nebūna?



janet, pas visus tas pats. linksmu svenciu !
Atsakyti
Vis ta pati bėda...dovanėlės. Kiekvienais metais galvoju iš anksto nupirkti dovanėles, bet niekaip neišeina 4u.gif 4u.gif
Galiausiai tenka viską daryti paskubomis ir nelieka šventinės ugnelės g.gif g.gif
Manu, kad tai mūsų pačių bėda tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2005 12 24, 23:29)
........bet kuriu velniu pridaryti 12-15 patiekalu, jei po to ju vistiek tik biskuti palieti..ir dedi i saldytuva, ai, rytoj suvalgysim, o rytoj tai vel dar ka darai, vat taip ir gaunasi bereikalingas ruosimas ir dar kartais pasibaigia nesuvalgyto maisto ismetimu...



Na...pagal tradicijas priklauso, kad patiekalų būtų 12 (galima ir daugiau, bet 12- būtinai. Kad metai būtų sotūs ir turtingi - kiekvienam mėnesiui po ptiekala), o dėl "rytoj suvalgysim"..tai vėlgi pagal paprotį ir taip turi būt. Apskritai net į šaldytuvus nedėti reiktų, o palikti ant stalo, kad naktį atėję dūšelės galėtų pavalgyt...
Atsakyti
Tai va, aš jau išmokau nebesikraustyti iš proto mirksiukas.gif Dovanų pirkimo visai giminei, draugams ir jų vaikams atsisakėme- perkame tik šeimos nariams. Sutaupome ir laiko, ir pinigų thumbup.gif Kampus apsikuopiame gerokai iki švenčių, tad paskutinėm dienom telieka prabraukti dulkes. Maistas- suneštinis- suvežtinis, todėl tereikia pagaminti porą patiekalų+ nupirkti saldainių/ vaisių/ alkoholio ar dar ko nors ypatingo. Ir stengiamės, kad jo užtektų tam kartui, o ne visai savaitei. Beje, paskutinėm dienom į parduotuvę nekišu nosies schmoll.gif Tą laiką skiriu savęs gražinimui ir lepinimuisi mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš po šių Kalėdų jaučiuosi iššsunkta...Siaubas...15-a žmonių...ir visi jie-giminaičiai.Šiaip labai linksmai praleidau laiką,tačiau tuo pačiu pavargau emociškai ir fiziškai...žodžiu visaip,nors šie metai prie Kalėdų stalo buvo ypač ramūs...Dar 4 giminaičiai nedalyvo,bet nuo to nepalengvėjo... rolleyes.gif Dovanų karštligė buvo užplūdus ir mane...vos ne kasdien važiuodavau vis kažko pirkt.Pinigų nemažai išleidau...vėjelis truputį jau jaučiamas piniginėj,bet nieko...dar kaip reikiant Naujus suruošiu,bet žmonių bus žyyymiai mažiau... ax.gif tongue.gif
Atsakyti
Man tai labai malonu pries sventes ruostis, pirkti dovaneles, jas pakoti wub.gif Aisku dar maloniau kai jas atranda mano mylimi zmones. Nuostabu kai matai laimingus veidus wub.gif
Atsakyti
Kalėdos linksmos buvo, bet dabar apėmė sunki nuotaika doh.gif Turbūt perdaug energijos išeikvojau besiruošdama šventėms. ax.gif
Atsakyti
Malonūs tie rūpesčiai buvo. Gaila, kad baigėsi. Reiks pradėt galvot vėl apie kitas Kalėdas laugh.gif Na dar Naujuosius gerai sutikt, kad metai vykę būtų smile.gif
Atsakyti
Na pas mane ne tiek ir daug tu rupesciu - doveneles visiems nupirkt ir dar gal namus pries sventes apsikuopt, tai man jie irgi tokie visai malonus smile.gif
Atsakyti