Įkraunama...
Įkraunama...

Traiškanojančios, pūliuojančios akytės

sveiki
musu gydytoja niekada nenusiunte musu ir net nesiule pasirodyti okulistui, taciau kita gydytoja, kuri pilde mums pazyma i lopseli, sake, kad butinai reiketu, bet as zinauu, kad mano nenuoramai tikrai nepatiks ta vis procedura su vyzdziu prapletimu, todel norejau pasiklausti ar tai tikrai butina
Atsakyti
Nebutina, bet rekomenduojama, kad nepraziopsot ko nors ka galima ankstyvoj vaikystej pakoreguot, o veliau jau bus saukstai po pietu rolleyes.gif
Atsakyti
O nuo kokio amziaus jau gali siusti pas okulista?
Atsakyti
Vyzdžių praplitimas profilaktinei apžiūrai taikoma kūdikiams iki 6 mėn (kartais 1 metų). Vyresniems kūdikiams ir vaikams okulistai tiria neišplėsdami vyzdžių.
Bet jei yra kokia tai patologija, tuomet gali būti jei praplečiami. O akis iki 1 metų patikrinti reikia
. heart.gif
Atsakyti
Norejau paklaust gydytojos, kodel pradeda traiskanoti vaiko akytes. Sunui 1,6 metuku ir uzvakar pastebejau kad jo akytes daznai traiskanoja, vos isvalau ir vel po kiek laiko atsiranda traiskaneliu. Beje akytes truputi lyg patinusios. Nezinau ar verta del to vaziuot i poliklinika. Kokios gali buti to priezastys? Anksciau akytes netraiskanojo.
Atsakyti
Akių traiškanojimas gali būti alerginės, virusinės ar bakterinės kilmės. Dažnai vaikams akys pūliuoja dėl užsitęsusios slogos. Be to gali būti užakę ašarų kanalėliai. Todėl okulisto konsultacija yra reikalinga. Kol apžiūrės gydytojas , akis dažnai plaukite ramunėlių ar juodų arbatžolių tirpalu iš išorinio akių kampo link nosies (ypač kai prisirenka traiškanų). heart.gif
Atsakyti
LABA DIENA,mano mažylei 1,5 ėn.Iš pradžių labai supūliavo akytės,net negalėjo per pūlius atsimerkti.Gydėm LEVOMYCETINU-praėjo.Tada iškart pradėjo berti-visą kaktytę,po to bėrimas leidosi žemyn-žandukai,visas veidukas,po smakriuku,kakliukas,o dar vėliau ir visą galvytę.Kūnelis visas švarus.Veidelis atrodo siaubingai-visas raudonas,išbetras,nėra baltos vietos.Spuogeliai labai raudini,panašūs į raudonas dėmes,tik su baltom galvutėm.Gydžiau visaip:valiau
visas vietas ramunėlių,medetkų,lakišiaus antpilais;uždegindavau spiritu,o po to
seba med kremuku,galiausiai-pradėjo tepti Fucidin H,ir dar pakeičiau ne vieną
mišinėlį,galvodama,kad alergija.Bet ,kai mdabar prasidėjo ir man pačiai tas pats,
tai jau trūksta žodžių.Visą gyvenimą niekam nebuvau ir niekada alergiška,net vaikystėje.Gal galėtumėte patarti ką daryti,ar kur kreiptis?Labai ačiū už atsakymą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo piplys: 04 liepos 2004 - 11:08
Nelabai yra aiški Jūsų problemos priežastis. Aš galvoju, kad tai yra alerginis bėrimas. O tos baltos pūslytės yra stafilokoko pasekoje. O stafilokoką(nes pūliavo akytės), aišku, parsivežėte iš gimdymo skyriaus.
Labai svarbu, kuo Jūs maitinate dukrytę. Kiek suprantu, motinos pieno ji jau negauna. Parašykite,kokiu mišiniu maitinate. Daug bandyti nereikėtų, o pasirinkti hidrolizuotą- su susmulkintu baltymu ( tiktų HiPP HA1) Parašykite smulkiau apie maitinimą, gal būt Jūs dar ir pati kiek tai maitinate, tai labai svarbu ir Jūsų dieta. Tuomet aš dar papildysiu atsakymą.
Na o dėl tų pūlinukų- netepliokite ir spiritu ,ir kremais. Pirmiausia veiduką nuprauskite virintu vandeniu. Gerai nusausinus, spuogelius(tik) pavalykite 70 proc spiritu, po to prideginkite su 5 proc kalio permanganato tirpalu. Tai reikėtų daryti 2 kartus dienoje. Dėl Fusidn H vartojimo pasitarkite su gydytoja. Manau jai labiau tiktų paprastas Fusidin tepalas. Kol bus spuogeliai su baltom viršūnėlėm, kremo nenaudokite.
Man norėtųsi mergaitei atlikti kraujo ir šlapimo tyrimus. Taigi rekomenduočiau nuvažiuoti į polikliniką atlikti tyrimus ir pasikonsultuoti su gydytoja.
heart.gif
Atsakyti
Pastebėjau, kad vakarais kokias 2-3 valandas prieš miegą parausta dukrytės akytės (13 mėn.). Ir taip jau kokią savaitę. Kartais atrodo, kad akytės vos patinusios. Ar tai gali būti kažkokia alerginė rekcija? Šiaip dukrytė nepastebėjau kad būtų kam nors alergiška.
Iš anksto dėkui už atsakymą.
Atsakyti
Taip ,tai gali būti ir alerginė reakcija. O gal būt ji prieš miegą žiūri televizorių, ar stebi kompiuterio ekraną. Pasikonsultuokite su okulistu. heart.gif
Atsakyti
Laba diena, gydytoja,

noriu paklausti kaip reikėų gydyti traiškanojančią akytę. Ji mums jau daugiau kaip mėnuo traiškanoja. Gydytoja išrašė lašiukų (pavadinimo neprisimenu, nes išmečiau pakuotę), kuriuos aš lašinu 3-4 kartus per dieną. Akytę valau virintu vandeniu, tačiau traiškanų paskutiniu metu tik padaugėjo. Akytė pastoviai šlapiuoja, o po miegojimo ją sunku pramerkti. Valiau akytę ir su ramunėlių nuoviru - tačiau rezultato jokio. Sūnui 2 mėnesiai.
Atsakyti
Jums gali padėti tik ašarų kanalo prapūtimas. Todėl reikia kreiptis į okulistą ir prašyti siuntimo į ligoninę.Lašus reikia nuolat keisti, bet ,manau, kad jie jau nelabai padės. O plauti akytes reikia dažnai. heart.gif
Atsakyti