Įkraunama...
Įkraunama...

Molinis indas

mama padovanojo molini inda (na tas,kuriame gaminama ir is kuriu iskart valgoma), bet neisivaizduoju ka galima juose pagaminti?
gal kas turit ir gaminat?
Atsakyti
Bulvės, daržovės, mėsa- viskas sluoksniuojama, užpilama padažiuku ir kepama essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2005 12 27, 15:44)
mama padovanojo molini inda (na tas,kuriame gaminama ir is kuriu iskart valgoma), bet neisivaizduoju ka galima juose pagaminti?
gal kas turit ir gaminat?

aš galvoju, kad molinis indas, tai tas pats kaip didelė čenakinė, todėl tikriausiai galima pasinaudoti receptais iš skyrelio apie čenakus
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2005 12 27, 15:44)
mama padovanojo molini inda (na tas,kuriame gaminama ir is kuriu iskart valgoma), bet neisivaizduoju ka galima juose pagaminti?
gal kas turit ir gaminat?


labai jau neaiskiai parasei apie ta inda... g.gif kas ten: dubenelis, puodynele, troskintuvas,plokscias indas kepimui ar uzkepelem g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lanaa: 28 gruodžio 2005 - 13:19
QUOTE(mamytukas04 @ 2005 12 27, 17:59)
aš galvoju, kad molinis indas, tai tas pats kaip didelė čenakinė, todėl tikriausiai galima pasinaudoti receptais iš skyrelio apie čenakus


Man irgi moliniai indai su čenakais iškart asocijuojasi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lanaa @ 2005 12 28, 13:18)
labai jau neaiskiai parasei apie ta inda...  g.gif  kas ten: dubenelis, puodynele, troskintuvas,plokscias indas kepimui ar uzkepelem  g.gif

na kaip puodynele.su dangciu.nedidilis toks,vienai porcijai.
Atsakyti
QUOTE(mamytukas04 @ 2005 12 27, 16:59)
aš galvoju, kad molinis indas, tai tas pats kaip didelė čenakinė, todėl tikriausiai galima pasinaudoti receptais iš skyrelio apie čenakus

na pasiziuresiu dar ir toje temelej thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lanaa @ 2005 12 28, 13:18)
labai jau neaiskiai parasei apie ta inda...  g.gif  kas ten: dubenelis, puodynele, troskintuvas,plokscias indas kepimui ar uzkepelem  g.gif

gal aš čia ne vietoj,bet prie to pačio blush2.gif
sakykit,o aš mačiau pirkti tokį molinį kaip kepimo skardą g.gif gal kuri turite ir žinote kaip g.gif ji nebrangi 10lt,bet kažkaip baisu,kad nesuskiltų įdėjus į orkaitę doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2006 01 03, 16:59)
gal aš čia ne vietoj,bet prie to pačio blush2.gif
sakykit,o aš mačiau pirkti tokį molinį kaip kepimo skardą g.gif gal kuri turite ir žinote kaip g.gif ji nebrangi 10lt,bet kažkaip baisu,kad nesuskiltų įdėjus į orkaitę doh.gif

Jei kokybes nezinai, gal tk i salta orkaite kisti galima g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2005 12 30, 17:18)
na kaip puodynele.su dangciu.nedidilis toks,vienai porcijai.


Kilo itarimas, kad toki pat turiu. Kai gavau ji dovanu, suzinojau, kad tai - troskintuvas. Bet ka te troskinsi, kai talpa duokdie 0,5l. Tai kartais naudoju kaip tara saldytuve zuvies likuciams, kuriuos paskui sildau tame paciame inde mikrobangej ar kokioms salotoms.

Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2005 12 30, 17:18)
na kaip puodynele.su dangciu.nedidilis toks,vienai porcijai.


niu aisku... va oje galima visokius troskinukus daryt, kokia nors kaimiska sriuba su mieliniu ar sluoksniutos teslos blynu orkaitej uzkept. man skanus kugelis ten keptas. taip apskruga, tik dangtelio det nereik smile.gif

QUOTE(*MONAMI* @ 2006 01 03, 17:59)
gal aš čia ne vietoj,bet prie to pačio blush2.gif
sakykit,o aš mačiau pirkti tokį molinį kaip kepimo skardą g.gif gal kuri turite ir žinote kaip g.gif ji nebrangi 10lt,bet kažkaip baisu,kad nesuskiltų įdėjus į orkaitę doh.gif


is principo tai geras indas, pagal paskirti. man net labiau patinka uz stiklinius... del suskilimo, tai sunku pasakyt, gali draustis, kaip amalija patare.nors galvoju, kad idejus i karsta orkaite is kambario temperaturos, neturetu skilt, bet negarantuoju schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Fijona @ 2006 01 04, 13:06)
Kilo itarimas, kad toki pat turiu. Kai gavau ji dovanu, suzinojau, kad tai - troskintuvas. Bet ka te troskinsi, kai talpa duokdie 0,5l. Tai kartais naudoju kaip tara saldytuve zuvies likuciams, kuriuos paskui sildau tame paciame inde mikrobangej ar kokioms salotoms.


taigis cia vienai porcijai smile.gif labai patogu ir grazu kokiems sekmadienio pietums... ax.gif tik po teisybei ju daugiau negu viena reik turet mirksiukas.gif
Atsakyti