Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės plaukų kaukės

sena tema

Dalinamės receptukais toliau 4u.gif
Atsakyti
antra karta dariausi mieliu kauke smile.gif nu fantastika mano plaukam ji labai tinka po plovimo plaukai wub.gif svelnus slidus nesisiausia blizga
manau apsistosiu ties sia kauke ilgam smile.gif
p.s. ziuresiu ar slinkima apstabdys g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(redukee @ 2010 05 26, 11:58)
antra karta dariausi mieliu kauke smile.gif nu fantastika mano plaukam ji labai tinka po plovimo plaukai wub.gif svelnus slidus nesisiausia blizga
manau apsistosiu ties sia kauke ilgam  smile.gif
p.s. ziuresiu ar slinkima apstabdys g.gif  g.gif

o kaip darai ja?is paprastu mieliu gabaliniu ar milteliu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(luckyme @ 2010 05 26, 14:30)
o kaip darai ja?is paprastu mieliu gabaliniu ar milteliu? 4u.gif

is paprastu suspaustu(ne milteliais).puse pakelio mieliu siek tiek pieno.siek tiek pasildziau tada viska gerai ismaisiau kol nebeliko mieliu gumuleliu ir ilasinau keleta lasu rozmarino EA(man jis gerai neutralizavo mieliu kvapa) ir ant galvos smile.gif pabuvau kokias 3 h ir issiploviau su sampunu.
pirma karta kai dariau siek tiek per daug uzsitepiau tai truputy varvejo,bet sy karta nepadauginau ir viskas buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(redukee @ 2010 05 26, 12:38)
is paprastu suspaustu(ne milteliais).puse pakelio mieliu siek tiek pieno.siek tiek pasildziau tada viska gerai ismaisiau kol nebeliko mieliu gumuleliu ir ilasinau keleta lasu rozmarino EA(man jis gerai neutralizavo mieliu kvapa) ir ant galvos smile.gif pabuvau kokias 3 h ir issiploviau su sampunu.
pirma karta kai dariau siek tiek per daug uzsitepiau tai truputy varvejo,bet sy karta nepadauginau ir viskas buvo  thumbup.gif

o kazi kaip su milteliais gautusi g.gif nors reiks ir gabaliniu pajieskot,gal rasiu 4u.gif
Atsakyti
su milteliais nebandziau tai negaliu nieko pasakyt
o gabaliniu as maximoj radau lito berots nekainavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(redukee @ 2010 05 26, 13:02)
su milteliais nebandziau tai negaliu nieko pasakyt
o gabaliniu as maximoj radau lito berots nekainavo smile.gif

na as ne LT siuo metu gyvenu,tai kolkas net nejieskojau tokio dalyko,neprireike biggrin.gif tik va mieliu miltukus tikrai maciau,tai blogiausiu atveju jas ir isbandysiu biggrin.gif
Atsakyti
aš irgi planuoju bandyt mielių kaukę, nusibodo jau ta pati medus-aliejus-kiaušinis, noris kažko naujo. O nesausina mielės plauko? gal galima aliejaus į ją ipilt kažkiek? ar geriau nereikia? g.gif
QUOTE(luckyme @ 2010 05 26, 12:27)
na as ne LT siuo metu gyvenu,tai kolkas net nejieskojau tokio dalyko,neprireike biggrin.gif tik va mieliu miltukus tikrai maciau,tai blogiausiu atveju jas ir isbandysiu biggrin.gif

o matau iš DK esi, tai jei rasi normalių mielių, tai būčiau labai dėkinga jei parašytum kaip atrodo ir kur radai 4u.gif
aš irgi DK randuos ir planuoju rytoj fotexe ieškot.. unsure.gif
Atsakyti
[quote=bamba,2010 05 26, 15:34]
aš irgi planuoju bandyt mielių kaukę, nusibodo jau ta pati medus-aliejus-kiaušinis, noris kažko naujo. O nesausina mielės plauko? gal galima aliejaus į ją ipilt kažkiek? ar geriau nereikia? g.gif

manau kad tikrai galima. as nepyliau kadangi saknu aliejais netepu.tai as kas antra plovima kaitalioju arba aliejus (tepu plaukus iki tos vietos kur susirisa) arba mieles. smile.gif bet tikrai nepakenks.man plauku mieles nesausino,be to kazkurioj temoj skaiciau kad pieno produktai kaip tik drekina plaukus smile.gif o mieles gi su pienu maisiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(redukee @ 2010 05 26, 13:58)
antra karta dariausi mieliu kauke smile.gif nu fantastika mano plaukam ji labai tinka po plovimo plaukai wub.gif svelnus slidus nesisiausia blizga
manau apsistosiu ties sia kauke ilgam  smile.gif
p.s. ziuresiu ar slinkima apstabdys g.gif  g.gif

Aš irgi dariausi šitą. Gal švelnesni, minkštesni, bet kad labiau blizgėtų tai nepastebėjau g.gif
Beje, šita kaukė ale skatinanti augimą (kai ir šaknis tepi), slinkimą tai abejoju, ar galėtų sumažint g.gif
Atsakyti
Tik siandien nusipirkau naturalaus jogurto Bios, 350g. Noriu deti ant plauku ir ant veido kauke. Dabar galvoju kuo ja galima butu pagerinti? Ar isimaisytu kokie aliejai, ar dar kas? ax.gif
Atsakyti
nusipirkau mielių, galvojau daryt rytoj tą kaukę plaukams. Bet sugalvojau dar internete pasiskaityt prieš tai ką geriau dėl ir t.t. tai visiškai susipainiojau doh.gif
pirmas klausimas būtų, iš kur merginos jūs sugalvojot plaukų kaukę iš mielių? nes kiek googlinau tai tik lietuviškus forumus ir teradau, ir tik vienam puslapyje kaukės variantą anglų k, o šiaip daugiausiai rašo tik apie papildus mielių, kad geriami dėl plaukų augimo.. ( nors apie alyvuogių, medaus ir visas kitas kaukes tai pilnas internetas gi)
ir antras klausimas, toje vienintelėje kaukėje kurią radau anglų k, rašoma kad reikia naudot "brewers yeast" , o "bakers yeast" netinka, o aš kaip supratau tos šlapiosios kurias perkam yra būtent "bakers", tai negi tų sausų reik plaukams į kaukę unsure.gif

na nežinau, gal aš čia per daug "šviestis" bandžiau ir reikėjo tiesiog daryt kaukę ir bandyt ir nesukt galvos per daug, bet kai jau paskaičiau, tai atgal laiko neatsuksi lotuliukas.gif
Atsakyti