Įkraunama...
Įkraunama...

Musiu baime

Mano mergytė (jau turim 3m) labai fear.gif bijo musių : huh.gif Kai jai buvo kokių 1,7 metukukų g.gif močiutė pabandė užmušti mad.gif didelę musę įskridusią pro langą, jai pavyko tik prislopinti ją. Ši nukrito ant stalo prie kurio sėdėjo mergytė ohmy.gif ir baisiausiai zvimbdama pradėjo suktis (na įsivaizduojat kaip musės tai daro ? ) unsure:
Nuo to karto ji jų bijo. Kaip mums su ta baime išsiskirti ? Mes jai bandome paaiškinti, kad tos musės pačios dreba ją pamačiusios, kad jai pakanka pasakyti tik štiš ir ji nuskris, bet viskas veltui... blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ashai: 11 gegužės 2004 - 07:08
Mano vienas dvynis (4.5m.) irgi paniskai bijo musiu ir ... pukeliu blink.gif
Idomu kodel?
Atsakyti
Na ka jus cia snekat, as ju iki siol bijau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Rimtai. pamatyciau tokia pritvota, kaaaai nesciau muila is kambario, veeeeeeee, net cia paskiacius pasikraciau rolleyes.gif
Atsakyti
Juokai juokais, bet mes irgi susidūrėme su ta problema. Sūnus, kuriam 3,5 m., be galo bijo visokių skraidančių tipų - nesvarbu, ar tai kamanė, ar uodas. Tas pats buvo ir pernai - vasaros pradžioje net klykdavo pamatęs. Ką daryt, neįsivaizduoju.
Atsakyti
QUOTE (Dilma @ 2004 05 11, 23:46)
Ką daryt, neįsivaizduoju.

reikia jam iteigti, koks kaifas yra tuos skrajunus vaikytis ir tvoti per juos smile.gif
Padarykite vaikui atrakcija is tu skrajunu smile.gif)
Atsakyti
QUOTE (voveriukas36 @ 2004 05 11, 23:52)
reikia jam iteigti, koks kaifas yra tuos skrajunus vaikytis ir tvoti per juos smile.gif
Padarykite vaikui atrakcija is tu skrajunu smile.gif)

Aha, pabandyk tu jam įteigti, kai jis tik pamatęs ką nors skrendant, bėga šalin ir nieko nesiklauso. Dar ir kepurės snapelį ant akių užsitempia, kad nematytų. Na, o tuos visus ropojančius tai mindo...
Atsakyti
QUOTE (voveriukas36 @ 2004 05 11, 21:52)
reikia jam iteigti, koks kaifas yra tuos skrajunus vaikytis ir tvoti per juos smile.gif
Padarykite vaikui atrakcija is tu skrajunu smile.gif)

Eikit svilpt, fuuuuuuuui, niekaip ne. Zmogui duot i snuki liuosiai galeciau, bet nudobt pritvota muse... Ne. Ne mano jegoms rolleyes.gif
Papildyta @ [mergetime]1084314755[/mergetime]
He he, as cia asmeniskai sau pritaikiau smile.gif Berniukui gal ir suveiktu biggrin.gif
Atsakyti
Aš suprantu, kad tai suaugusiam nesuvokiama g.gif , bet šianakt du kartus buvau pažadinta siaubingo dukrytės riksmo : drugelis fear.gif fear.gif fear.gif !!! Kol nuraminau, vos pati neapsiverkiau, nes toks šaižus riksmas, lyg būtų netikėtai pamačius kokią baidyklę umn.gif sad.gif sad.gif
Atsakyti
mums padejo telebimbam daina"mushiu shita maza muse o kai ja pagausiu, niekad nedraugausiu" Dar labai voru bijo, perdainavom ta dainele vorui-veikia

Atsakyti
Mano dukrytė irgi mėsta kartu dainuoti.
######
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilte31: 12 gegužės 2004 - 18:08
maniskiui jau 7.5, bet ir vel vasara pasitinka dusaudamas - viskas gerai butu, bet tos muses ir sirses! Jis taip bijo skraidanciu padaru, kad "burzgianciam" padarui skrendant pro sali visas sustingsta, o paskui leidziasi begti neziuredamas kur, bijau kad siki po masina taip nepakliutu. Jau gi didelis, jau turetu suprasti kas jam sakoma, kad ner ko bijoti ir tt. - bet baime didesne uz bet koki paaiskinima ar blaivu prota blink.gif Gal visgi si beda isaugama?
Atsakyti
Mano sunus irgi bijo musiu, biciu ir visko kas skraido. Bet jam ta baime buvo tikrai pagrista. Jam po bites ikandimo buvo beveik anafilaksinis sokas. Gulejom ligoninej, gavom daug ampuliu. Tai kaip po to jam isaiskint, kad vabzdziu bijoti nereikia?
Atsakyti