Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinės pedagogikos studentės

Tęskime savo temą 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Panos, reikia patarimo. Dariau socialini projekta vaikams, viskas mazdaug aisku - jo tikslas vaiku socializacija, susibendravimas ir t.t. O dabar uzduoti turiu projekta suaugusiems. Koki kelt projekto tiksla? g.gif
Atsakyti
QUOTE(laisla @ 2010 05 27, 15:11)
Net nežinau ką pasakyti. Mums dabar vasara bus praktika palangoje, tai iš anksto ji davė instrukcija. Joje parašyta, kad reikia etnografinio tyrimo ir jo ypatybės surašytos, privalumai, trūkumai, tačiau čia visai minimumas informacijos. Kolkas pati nežinau kaip čia viską reiks padaryti.  unsure.gif  Manau tau reiktų susirasti literatūros apie tyrimus ir gal kažkur būtų paaiškinta.

Aciu laisla, radau labai gera knyga "pedagoginio tyrimo ivadas". ten labai aiskiai viskas parasyta apie si tyrima, tai jau pradejau veikti, ir visai neblogai sekasi, svarbiausia susirinkti informacija ir tinkamai ta tyrimo metodika suskurti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sonnija @ 2010 05 27, 17:05)
Aciu laisla, radau labai gera knyga "pedagoginio tyrimo ivadas". ten labai aiskiai viskas parasyta apie si tyrima, tai jau pradejau veikti, ir visai neblogai sekasi, svarbiausia susirinkti informacija ir tinkamai ta tyrimo metodika suskurti smile.gif


Dėkui ir tau, pravers man šios knygos pavadinimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laisla @ 2010 05 27, 17:13)
Dėkui ir tau, pravers man šios knygos pavadinimas  smile.gif

nera uz ka, kad tik padetu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
Nuo kitos savaitės kimbu į trečią kursą. Jergutėliau, kaip tingisi vėl važinėti kiekvieną dieną, o ir dėstytojai kai kurie nauji, tai truputį neramu, kaip ir kas bus šį kartą. Kaip ir prieš kiekvieną naujai prasidedančią sesiją pasižadu sau sąžiningai mokytis, daug skaityti, bet išeis tikriausiai kaip visada :-D Truputį pasimokau, truputį patingiu blush-anim-cl.gif
Atsakyti
sveikutes mirksiukas.gif kaip laikosi studentes ax.gif ir man jau sesija nuo birzelio 7,aciu D paskutine thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
Ar mokėtės kas iš jūsų daktilinės abėcėlės? Kaip sekėsi?
Atsakyti
QUOTE(SAMOGITIJA @ 2010 06 04, 16:27)
Sveikos,
Ar mokėtės kas iš jūsų daktilinės abėcėlės? Kaip sekėsi?

mokiausi bet jau senai tas buvo, man tai visai lengvai kazkaip ji isimine g.gif
Atsakyti
QUOTE(SAMOGITIJA @ 2010 06 04, 16:27)
Sveikos,
Ar mokėtės kas iš jūsų daktilinės abėcėlės? Kaip sekėsi?


Taip, pirmam kurse buvo pasaitos pas Ališauską. Nieko sudėtingo, o įdomu. smile.gif
Atsakyti
Ir man visai nieko, bet ilgiau berodant pirštai susipainioja biggrin.gif
Atsakyti
kai viena rodau tai nieko,nesipainiojo man pirstai ale kai pries alisauska tai drebejo kaip kazin kas doh.gif
Atsakyti