Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkit išsirinkti

Po gero mėnesiuko tikiuosi gauti teises. Vairuoti mokausi todėl, kad gyvenimas privertė - su 3 mažiais, kurių du dar savarankiškai į autobusą neįlipa, ir iki poliklinikos nukeliauti problema. Po langais dažną dieną stovi mūsų Renault Espace, kurį ir planavau vairuoti.

Deja, po 5 vairavimo pamokų mieste spėju (o ir instruktorius pritaria), kad "pasibučiavimų" pirmais mėnesiais vargu ar išvengsiu. Tiesiog reakcija nespėja su automobilio greičiu, jei mano pirmenybė, į kitus net nesidairau (čia jau charakterio bruožas), o kur dar nepatyrimo, neįgūdimo klaidos parkuojantis, sukant ir panašiai... Žodžiu, Espace'o pagailo ir pradėjau judinti vyrą, kad esu nusipelnusi asmeninio mašiniuko, kurį negaila būtų apibrozdinti ir remontas daug nekainuotų. Vyras vis dar įsikabinęs, kad sėkmingai vairuosiu ir Espace'ą, bet čia dėl to, kad mano vairuojamame automobilyje dar nesėdėjo (pavėžinsiu - persigalvos).

Taigi norėčiau patarimo, kokį automobilį siūlytumėte man įsigyti, kol pakankamai įprasiu važinėti po savo Klaipėdą.
Atsakyti
Labukas user posted image

Patirties bais didelės čia neturiu - nes rimtai vairuoju (faktiškai kasdien ) -tik nuo vasaros pabaigos, nors teises turiu jau 6-ti metai.
Kai mokinaus vairuot - tai su universalu teko - doh.gif pradžioj atrodė, kad baisu - nes charakteris ir pas man ne auksinis... o dar su didesne mašina doh.gif - blush2.gif .. burnoju ant visų vairuodama... niu, bet tai ne esmė.. -šiuo metu vairuoju mažulką Renault Clio - pirkom ne tiek dėl baimės, kad su didele nepanardysiu po Vilniaus kamščius, o ir dėl pinigėlių - gana neblogai radom, plius sąnaudos nedidelės (6-6,5 l). o visu šituom norėjau pasakyt tai, jog - mano nuomone - gali laisvai ir su savo busiuku važiuot - tik pasipraktikuok daugiau - tikrai nemanau, kad būtinai reik pradėt nuo mažesnės,manevrigesnės mirksiukas.gif Plius - su savo turtu (trim mažiais biggrin.gif ) - ir patogiau busiukas bus - o kas link "apibrozdinimų" visokių - aš pirmą kart pati sau išsikūlaiu būtent Clio .... doh.gif doh.gif blush2.gif ... parkuodamasi dyyyyyyyyyyydelėj aikštelėj doh.gif .
Sėkmės laikantis teises mirksiukas.gif ir - GERO VĖJO 4u.gif
Atsakyti
Siulyčiau rinktis nediduką automobiliuką. Pvz., golfa, nes su didesniu bus sunkiau parkuotis... Beje, mažiukas geriau dar ir dėl to, kad bus manevringesnis ir vairuojant nereiks galvot ar apsisuksi gatvėj iš pirmo karto, ir ax.gif ar reiks sukaliotis visaip. Bent man tai labiau maži mašiniukai patinka. ax.gif
Atsakyti
Atskiro mašiniuko noriu ne dėl dydžio. Miniveno dydis manęs negąsdina - vairuoti irgi mokausi su didžiausia toje mokykloje mašina ("Audi80" atrodo, pati prašiausi). Gaila vienintelę šeimos mašiną apdaužyti, o po to sėdėti be ratų, kol ją suremontuos. Bijau, kad vien dėl to jausiu papildomą įtampą vairuodama. Na, ir pinigėlių remontui gaila. Patyriau, kad tų "francūzkų" dalis nepigios...

O šiaip labai ačiū už pirmus atsiliepimus. 4u.gif
Atsakyti
As islaikiusi teises vazinejau su papuvusiu Kadetu karavanu (atrodo taip vadinasi, kur sikna padidinta). Teko pavaziuot ir su Clio, ir su Mersu... Svarbiausia, reik priprasti prie masinos gabaritu ir viskas bus chiki. Dabar vairuoju Fiat Panda ax.gif Ir chiki. Tad sekmes ir daugiau praktikuokis mirksiukas.gif Svarbiausia- nebijoti tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltike @ 2006 03 07, 10:36)
Po gero mėnesiuko tikiuosi gauti teises. Vairuoti mokausi todėl, kad gyvenimas privertė - su 3 mažiais, kurių du dar savarankiškai į autobusą neįlipa, ir iki poliklinikos nukeliauti problema. Po langais dažną dieną stovi mūsų Renault Espace, kurį ir planavau vairuoti.

Deja, po 5 vairavimo pamokų mieste spėju (o ir instruktorius pritaria), kad "pasibučiavimų" pirmais mėnesiais vargu ar išvengsiu. Tiesiog reakcija nespėja su automobilio greičiu, jei mano pirmenybė, į kitus net nesidairau (čia jau charakterio bruožas), o kur dar nepatyrimo, neįgūdimo klaidos parkuojantis, sukant ir panašiai... Žodžiu, Espace'o pagailo ir pradėjau judinti vyrą, kad esu nusipelnusi asmeninio mašiniuko, kurį negaila būtų apibrozdinti ir remontas daug nekainuotų. Vyras vis dar įsikabinęs, kad sėkmingai vairuosiu ir Espace'ą, bet čia dėl to, kad mano vairuojamame automobilyje dar nesėdėjo (pavėžinsiu - persigalvos).

Taigi norėčiau patarimo, kokį automobilį siūlytumėte man įsigyti, kol pakankamai įprasiu važinėti po savo Klaipėdą.

Mano patarimas toks, jei vyras leidzia vairuoti jusu bendra automobili, tai tu tik dziaukis. Maza masiniuke gerai, bet didele dar geriau, iprasi prie gabaritu pamazu ir viskas bus gerai. Nu, kur tu su 3-mis mazais vaikais i maza masiniuke, kedutes ven kiek vietos uzima. Pagalvok gerai... Nebijok nubrozdinimu, ju gali ir is viso nebuti, nes pradedantys vaziuoti, daug atidziau parkuojasi, nei senbuviai mirksiukas.gif
Atsakyti
O kuo tau blogai espace su trim vaikais? Idealu. Jis gi visas plastmasinis, ir kas, kad nubrozdinsi - nesurūdys, o ar skardas lygint, ar plastmases virint - skirtumo nulis smile.gif Normaliai tos detalės. ir vežimėlis tilps. Ir pirkiniai. Ir pampersų pokai. Ką reiškia gaila? Ką tu jam padarysi? lempą išdauši geriausiu atveju, buferį apibrozdinsi, ir kas, kitai mašinai irgi tas pats bus. Skardą lygint, dažyt visiems tiek pat kainuoja... smile.gif

Ką pirksi dar? Mazda 121? Ford Ka? Ir kaip sutilpsit? O avarijos atveju, beje, kuo didesnė mašina, tuo saugiau. Kas aktualu, jei mašinoj - vaikai...

Arba pirk senesnį espace, arba geriau tegul vyras nusiperka kitą laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 07 kovo 2006 - 15:13
QUOTE(Baltike @ 2006 03 07, 14:36)

Taigi norėčiau patarimo, kokį automobilį siūlytumėte man įsigyti, kol pakankamai įprasiu važinėti po savo Klaipėdą.


Aš siūlyčiau Espacą smile.gif Pati vairuoju 7 metai ir atsimenu pirmuosius išvažiavimus. Toks jausmas buvo kad visi žino jog aš pirmą kartą išvažiavau į miestą bigsmile.gif Neišvengiau ir įbrėžimų(nedidelių, o važiavau su nedidele mašina) g.gif
Nesiūlyčiau mažos mašinytės, ji tikrai nebus manevringesnė už pvz tavo Renault, o kur dar minusai, mažai vietos tau, vaikams, kokiems nors pirkiniams g.gif o jei dar mašinytė dvidurė doh.gif doh.gif
Išmoksi su Renaut net nenorėsi į kokią nors liliputišką mašiną sėsti,o Renault ne tokie ir arkliški gabaritai, atvirkščiai sėdi kaip ponia ir viską gerai matai biggrin.gif
Sutinku jog remontai veltui nekainuoja, bet paskaičiuok naujos mašinos kokia ji bebūtų išlaikymą: technikinis, padangos, draudimas t.t manau viskas sueitų į tą patį.
Truputį išsiplėčiau, blush2.gif bet čia mano nuomonė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ramirėja @ 2006 03 07, 15:25)
Sutinku jog remontai veltui nekainuoja, bet paskaičiuok naujos mašinos kokia ji bebūtų išlaikymą: technikinis, padangos, draudimas t.t manau viskas sueitų į tą patį.

Va čia mano vyro argumentai. mirksiukas.gif

Ale žinokite, kaip džiaugiuosi, kad čia jūsų užsiklausiau. Na, kol gausiu teises, manau argumentų naujo mašiniuko pirkimui ar nepirkimui turėsiu daugiau nei pakankamai. Ačiū visiems iš anksto.
Atsakyti
QUOTE(Akrila @ 2006 03 07, 14:54)
Siulyčiau rinktis nediduką automobiliuką. Pvz., golfa, nes su didesniu bus sunkiau parkuotis... Beje, mažiukas geriau dar ir dėl to, kad bus manevringesnis ir vairuojant nereiks galvot ar apsisuksi gatvėj iš pirmo karto, ir  ax.gif ar reiks sukaliotis visaip. Bent man tai labiau maži mašiniukai patinka.  ax.gif


Va cia del manevringumo visai neteisybe: maza - nereiskia manevringa, manevringas yra didelis mersas, kuriam ratai isivercia, su savo volvo susisuku tokiam plote, kuriame nesusisukdavau su Golfu, viskas priklauso nuo modelio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2006 03 07, 12:56)
Va cia del manevringumo visai neteisybe: maza - nereiskia manevringa, manevringas yra didelis mersas, kuriam ratai isivercia, su savo volvo susisuku tokiam plote, kuriame nesusisukdavau su Golfu, viskas priklauso nuo modelio  mirksiukas.gif

Manau tamstos golfas buvo be vairo stiprintuvo mirksiukas.gif O, jei masiniukas turi vairo stiprintuva, tai be jokiu problemu ji priparkuosi visur. Nes pati vairavau 3-cia golfa pries pora metu ir zinau ka rasau, siuo metu BMW 5 ir jokiu problemu parkuojantis, tik vairuojant didesne masina didesnis ir komfortas. biggrin.gif
Atsakyti
Kam jum dyką mašiną po langais laikyti, važinėk su ja. O kaip ir rašė didesnėj saugiau ir komforto daugiau, žinant, kad reiks 3 vaikus vėžint mirksiukas.gif

O kai aš lankiau vairavimo kursus ir ten mokinausi su Audi80, labai su ja susigyvenau ir norėjau tik Audi80 biggrin.gif todėl kai tokią nusipirkom, nereikėjo daug pastangų priprasti prie naujos mašinos, parkuojant jau žinojau pro kurį langelį kada ir kaip žiūrėti. Aišku dabar jau tie pliusiukai juokingai skamba, bet tuomet, kai tik pradėjau vairuoti nebuvo laaabai baisu, juk mašina pažįstama ax.gif

Sėkmės apsispręsti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinap: 07 kovo 2006 - 19:42