Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms



user posted image



sena tema
http://www.supermama...howtopic=558004
Atsakyti
norėjau pasiteirauti gal žinot kokių tušų, kurie būtų žalio atspalvio? ax.gif
Atsakyti
o as sodraus tamsaus bordo sp tuso uzsimaniau bigsmile.gif
jei uzmatysit/uzmatet tai duokit zinot bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(comep @ 2010 06 01, 10:02)
o as sodraus tamsaus bordo sp tuso uzsimaniau  bigsmile.gif
jei uzmatysit/uzmatet tai duokit zinot  bigsmile.gif


anksciau turejau toki is Loreal, tas dvipusis ax.gif
o dabar prekyboje MaxFaktor turi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Camea @ 2010 06 01, 17:09)
anksciau turejau toki is Loreal, tas dvipusis  ax.gif
o dabar prekyboje MaxFaktor turi  rolleyes.gif

mf tai jauciu sita turejai omeny? rolleyes.gif


user posted image


man kazkaip noretusi tokios sp kad tik tam tikru kampu sviesai krintant matytusi tas atspalvis..jauciu per daug noriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(comep @ 2010 06 01, 18:48)
mf tai jauciu sita turejai omeny?  rolleyes.gif
man kazkaip noretusi tokios sp kad tik tam tikru kampu sviesai krintant matytusi tas atspalvis..jauciu per daug noriu  biggrin.gif


aha, sitas smile.gif
tai,kad ir siaip tas atspalvis matosi tik prie gero apsvietimo, tai yra lauke rolleyes.gif
Atsakyti
Merginos gal kas turejo HELENA RUBINSTEIN tusa,kokie butu atsiliepimai
Atsakyti
Isigyjau Lancome Flextencils tusa, siuo metu jis man labai patinka, graziai pailgina blakstienas, nesulipina wub.gif
Atsakyti
Buvau nutarus, kad be MF MasterpieceMax daugiau nieko nepirksiu, bet... biggrin.gif Duty free radau pigiai ir nusipirkau pabandymui (maniau, pabandysiu, jei nepatiks, nebus gaila tų kelių eurų) Artdeco "All In One Mascara"
user posted image

Ir labai patiko bigsmile.gif Dažo netgi panašiai kaip minėtasis MF, tik tankina mažiau, bet ilgina labai gerai, dažo ryškiai, intensyvi juoda spalva, pariečia, nelipdo blakstienų. Tik turi tokį minusą, kad į vakarą pradeda tepti vokus (bet tik tose vietose, kur blakstienos liečiasi su oda).
---
Tiesa, kas čia klausė dėl bordo spalvos tušo, tai šito pabandykit paieškoti, nes mačiau, kad buvo tokių įvairių spalvų, dėmesį atkreipiau į violetinės spalvos (dviejų atspalvių), mėlyną, žalią, gal ir bordo būtų smile.gif

QUOTE(sandrute37 @ 2010 06 01, 22:31)
Merginos gal kas turejo HELENA RUBINSTEIN tusa,kokie butu atsiliepimai


Kurį būtent? HR gi ne vieną tušą turi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2010 06 02, 10:02)
Tiesa, kas čia klausė dėl bordo spalvos tušo, tai šito pabandykit paieškoti, nes mačiau, kad buvo tokių įvairių spalvų, dėmesį atkreipiau į violetinės spalvos (dviejų atspalvių), mėlyną, žalią, gal ir bordo būtų smile.gif



Kurį būtent? HR gi ne vieną tušą turi doh.gif

reiks paspoksot pardese g.gif


tuo labiau kad cia sm per paieska turbut bile kiek info butu galima apie HR rasti rolleyes.gif g.gif
Atsakyti
sveikos,

ar kas bandete Mary Kay ultimate mascara tušą?
Atsakyti
QUOTE(comep @ 2010 06 02, 13:15)
reiks paspoksot pardese  g.gif
tuo labiau kad cia sm per paieska turbut bile kiek info butu galima apie HR rasti  rolleyes.gif  g.gif



HELENA RUBINSTEIN LASH QUEEN MASCARA

JEI ZINOCIAU KUR PASISKAITYT JUSU NEKLAUSCIAU.
IS ANKSTO DEKOJU.
Atsakyti