Įkraunama...
Įkraunama...

Vartojamosios paskolos

ax.gif galvojam imti vartojamaja paskola( kuo daugiau ),bet kadangi su tokiom paskolom neturim patirties,tai gal galite kas pasidalinti savo patirtimi ar info?
aciuu 4u.gif
Atsakyti
negi niekas su tuo nesusidurete? unsure.gif
Atsakyti
Na, kas cia neaisku ? Pereini per bankus ir pasiziuri, kas ka siulo, kokios palukanos, kokia max pasiskolinti suma ir pan. Reikes pazymu apie pajamas ir jei turit kokiu kitu isiskolinimu, sutarciu. Paskaiciuos ir pasakys, kiek max galite pasiskolinti. Kiek zinau, Nord/LB vykde kazkokia akcija vartojamiems kreditams, nezinau ar dar vyksta.
Atsakyti
QUOTE(argiedre @ 2006 01 02, 23:41)
Na, kas cia neaisku ? Pereini per bankus ir pasiziuri, kas ka siulo, kokios palukanos, kokia max pasiskolinti suma ir pan. Reikes pazymu apie pajamas ir jei turit kokiu kitu isiskolinimu, sutarciu. Paskaiciuos ir pasakys, kiek max galite pasiskolinti. Kiek zinau, Nord/LB vykde kazkokia akcija vartojamiems kreditams, nezinau ar dar vyksta.

kazkaip tikejausi,kad kas pasidalins savo patirtimi apie tokias paskolas,nes kokias pazymas,kokios palukanos,kokia suma,tai as kazkaip dar ta suprantu ir esu suzinojusi tongue.gif smile.gif bet mane domina gal kas zino koki tai slapta kampuka,kad kuris tai bankas,vat kazka stebuklingo siulo arba uz kazka tai kazko tai negauni..gal ko tai as dar nezinau doh.gif

ir be to Nord/LB vartojamuju neduoda be uzstatu,kas yra kruva daugiau popietrizmu ir pinigu ,o be to ir palukanos ten blink.gif

akcija Gera dabar turi VB mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes vartotojiska emem hansa banke, kadangi darbas atlyginiam pervesdineja, per hansa banka tai nerekejo jokiu pazymu. Pinigelius gavom per 4 dienas. Su vartotojiskom visuose bankuose panasiai, nereikia jokiu daug popierizmu
Atsakyti
O kokios palūkano vartojamiems kreditams VB?
Atsakyti
šiaip yra kiekvieno banko tinklapyje skaičiuoklės. jie banke su tom pačiom skaičiuoja. atsidaryk ir susirask. jei reikia adresų parašyk
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2006 01 03, 13:00)
šiaip yra kiekvieno banko tinklapyje skaičiuoklės. jie banke su tom pačiom skaičiuoja. atsidaryk ir susirask. jei reikia adresų parašyk


Su tom skaiciuoklem apsurdas kazkoks, kai nueini i banka visai kitaip paskaiciuoja (geriau), aisku nuo vadybininko dar priklauso. bet sus skaiciuoklem kiek skaiciavausi tai visada maziau parodydavo kad duoda pinigeliu, negu kai i banka nueini
Atsakyti
QUOTE(argiedre @ 2006 01 02, 23:41)
Kiek zinau, Nord/LB vykde kazkokia akcija vartojamiems kreditams, nezinau ar dar vyksta.

Palūkanoms lyg tai 50% nuolaida. šiaip esu ėmus nord lb , tai palūkanos apie 7 buvo, prieš metus. O VB tai bent jau mano darbovietė su VB dirba, tai tipo lojaliems klientams yra nuolaidos, ir skaičiuoja ten kažkokia kita sistema, pagal balus, tipo išsilavinimas, algos dydis nuo-iki, VB internetas, tai palūkanos gavosi labai jau neblogos 6 %.
Atsakyti
QUOTE(acotra @ 2006 01 03, 12:03)
Su tom skaiciuoklem apsurdas kazkoks, kai nueini i banka visai kitaip paskaiciuoja (geriau), aisku nuo vadybininko dar priklauso. bet sus skaiciuoklem kiek skaiciavausi tai visada maziau parodydavo kad duoda pinigeliu, negu kai i banka nueini



jo, būna ablomų. reikia eiti su pažyma apie praėjusio pusmečio šeimos pajamom ir klausti kiek duos kokiom palūkanom
Atsakyti
Iš tikrųjų, tai geriausia banke paskaičiuoja, nes kai vyrui skaičiuoja, jam vienos palūkanos gaunasi, man kitos, o kaip šeimai trečios. doh.gif
Atsakyti
As tai pernai metais Norde pasiemiau vartojamaja 18 000 Lt dviem metams tik su 4,75 proc. palukanomis, nes akcija buvo, tai dabar gailiuosi, kad tiek nedaug paemiau, reikejo pasinaudoti proga ir paimti daugiau, dabar praverstu ax.gif
Atsakyti