Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

Sena tema

Kol dar nebuvau mama...
Niekada neverkiau matydama savo vaiko ašaras,
Niekada nesikrausčiau iš proto, iš laimės vien dėl paprasčiausios savo vaiko šypsenos...
Dar niekada Mano širdis nesubyrėjo į tūkstančius dalelių, kad savo vaikui negaliu palengvinti skausmo...
Niekada turbūt nemaniau, kad toks mažas žmogutis gali taip stipriai pakeisti Mano gyvenimą...
Ir nežinojau, kad galiu kažką taip stipriai mylėti
Net nesitikėjau, kad gali taip patikti būti MAMA...


user posted image

REKOMENDUOJAMŲ DAIKTŲ SĄRAŠAS (Vykstant į ligoninę)
1. Chalatas
2. Higienos priemonės (įskaitant paketukus+ vienkartines servetėles+drėgnas servetėles+tualetinis)
3. Vanduo negazuotas apie 4 ltr (+ klizmom su milteliais 2*1 litrai)
4. Du vokeliai
5. Naktinukai (geriau nei pižama)
6. Tapkės
7. Knyga- žurnalas
8. Rankšluostukas
9. Šiltos kojinės

Pasiruošimas prieš:
1. Tyrimai
2. Depiliacija
3. Visų aksesuarų saugus pasidėjimas namie

Laparoskopijų sąrašas

Nuotraukėles susipažinimui siųsti laparoskopija@gmail.com - atsiuntusios savo nuotraukas atsakymu gausite prisijungimo slaptažodį prisijungti prie http://public.fotki....Mlaparoskopija/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ice tea: 01 birželio 2010 - 15:06
Aciu uz naujus namucius aciuks.gif
Laaabai grazus eilerastis cray.gif
Atsakyti
Pridesiu siokios tokios video info, kaip kas daroma (jei nebijot, aiksu, ziureti) ax.gif
Kas ta laparoskopija?
Kaip atrodo realiai laparoskopija
Stai kaip mes atrodom ant stalo biggrin.gif
Kiausidziu drilingas - ,,karstuoju" budu.
Kiausidziu drilingas ,,Saltuoju" budu
Kiausides cistos salinimas
endometrioze su saaugomis
kiausintakiu pratekamumo tyrimas


ir dar SVARBU!!! prie reikalingu daiktu i ligonine.
Kas vartoja kokius nors pastovius vaistus turi juos pasiimti!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linutas: 01 birželio 2010 - 16:12
Siulyciau pries LP tu vaizdeliu neziuret wacko.gif Nes man jau ir po visko, nemalonu ziuret, bet zinoma idomu pamatyt, kaip ten viskas buvo daroma, tuo metu kai as miegojau wink.gif
Atsakyti
Ačiū už naujus namus wub.gif

QUOTE(loorena @ 2010 06 01, 17:06)
Siulyciau pries LP tu vaizdeliu neziuret  wacko.gif Nes man jau ir po visko, nemalonu ziuret, bet zinoma idomu pamatyt, kaip ten viskas buvo daroma, tuo metu kai as miegojau  wink.gif


Nu bet žinokit ir man nors ir po LP ir visko mačiusiai, kraupu blink.gif žiūrėti į tuos vaizdus, ypač į tą video kur užvadintas - kaip mes atrodom ant stalo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(E L E N A @ 2010 06 01, 18:11)
Ačiū už naujus namus wub.gif
Nu bet žinokit ir man nors ir po LP ir visko mačiusiai, kraupu  blink.gif  žiūrėti į tuos vaizdus, ypač į tą video kur užvadintas - kaip mes atrodom ant stalo  doh.gif

Tai ka cia tik as viena tokiu stipriu nervu? lotuliukas.gif
Manes tokie vaizdai ne kiek negasdina irnesakyk.gif
Ir ji duoti, kad susipazint, kas su mumis daroma, aiksu, jei kam idomu, kas daroma lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutas @ 2010 06 01, 22:00)
na cia jau kaip kam telpa  lotuliukas.gif Vakare geriau negerti tiek, nes per nakti nemiegosi  doh.gif
Kaip kartais ir MB uzplaukia. Bet jis neleidzia svaigti jokiu kalbu apie leliukus. Mes tiesio labai trumpai sia tema kalbam ir vsio. Daugiau viskas bus kaip bus - tada ir pakalbesim. Bet kai ejo kalba apie spermos tyrima tai sutinka, jei tik as finansuoju  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif (o mus finansuoja siuo klausimu mano mama, nes ji be proto laukia anuku  doh.gif )

na ir as persikraustau i naujus namelius nes anuos jau uzdare lotuliukas.gif as tai sakyciau kad kalbejimas apie tai nepadeda bent jau mano atveju nes MB jaucia spaudima ir mum nesigauna ND blush2.gif doh.gif baisu bet realybe...visa ta situacija priveda netgi prie to.... blush2.gif
Atsakyti
O kiek kainuoja issitirti vyriskio gyvunelius?
Atsakyti
QUOTE(Krisitnaa& @ 2010 06 01, 22:15)
O kiek kainuoja issitirti vyriskio gyvunelius?

pilnas tyrimas 180lt nepilnas 90 lt mes darem nepilna ir mums pilnai uzteko.veliau aisku dar teko darytis tyrimus MB del chlamidiju ir ureaplazmu.
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2010 06 01, 19:06)
Tai jinai su 4 stadija ir pastojo? Nors jei LP darė gal jau nebe 4 liko..

niu jai IUI darė ir po pirmo pasigavo dvynius

QUOTE(Linutas @ 2010 06 01, 20:15)
Endo labai klastinga ir kol kas mediciniskai dar neissaiskinta iki galo liga.

labai gerai čia parašei thumbup.gif mano tikslas nėščia iki pat klimakso doh.gif

QUOTE(Krisitnaa& @ 2010 06 01, 22:15)
O kiek kainuoja issitirti vyriskio gyvunelius?

pirmas pilnas tyrimas apie 180lt priklauso kurioj vaisingumo klinikoj darai
Atsakyti
jetus paziurejus tik negera pasidare wacko.gif o tai jei lieka oro pilve, kas tada? jis iseina savaime ar kaip g.gif
Atsakyti
as tai sakau kad bent viena zirniuka D... duotu buciau lb laiminga....man gin sake kad vaistas kuris gali iskeldinti endo is jaukiu "namu" tai yra uzsimezgusi nauja gyvybe...tik kai paklausiau ar jei endo yra gimdoje ar ji netrukdo isitvirtinti zirniukui...ji tikslaus ats neturejo... g.gif tai puikiai irodo kad gydytojai mazai zino apie sia liga... g.gif
Papildyta:
QUOTE(Krisitnaa& @ 2010 06 01, 22:30)
jetus paziurejus tik negera pasidare  wacko.gif  o tai jei lieka oro pilve, kas tada? jis iseina savaime ar kaip g.gif

iseina zinoma cool.gif tik paskui po pacios LP daznai merginai paskui skauda tai ranka tai raktikauli ir pan...man asmeniskai irgi skaudejo peti ziauriai...ir vis nuo tu duju doh.gif
Atsakyti