Įkraunama...
Įkraunama...

Apsauga nuo uodų

nebegaliu..
atsiprašau už negražų žodį, bet uodai užkniso negyvai doh.gif

gyevnam prie mišško ir dar prie vandens telkiniop tai jų toks kiekis.. nei vienais metais tiek nebuvo... išpurškėm vieną buteliuką.. antrą... nervai nebelaiko... į veidą nenpapurkši, ant rankų irgi nelabai...
gal žinor kokį stebuklingą natūralų būdą bigsmile.gif

mama sakė kad klaipėdos krašte verda gvazdikėlius ir purškia ta arbatėle.. na išsiviriau.. bet kažkaip jokio poveikio g.gif
Atsakyti
Manau, kad daugeliui tai aktualu, o ypač šiais metais.
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 06 02, 14:57)
nebegaliu..
atsiprašau už negražų žodį, bet uodai užkniso negyvai  doh.gif

gyevnam prie mišško ir dar prie vandens telkiniop tai jų toks kiekis.. nei vienais metais tiek nebuvo... išpurškėm vieną buteliuką.. antrą... nervai nebelaiko... į veidą nenpapurkši, ant rankų irgi nelabai...
gal žinor kokį stebuklingą natūralų būdą  bigsmile.gif

mama sakė kad klaipėdos krašte verda gvazdikėlius ir purškia ta arbatėle.. na išsiviriau.. bet kažkaip jokio poveikio  g.gif



aktualu ir man, nieko dirbt negali buna, nei zoliu paraut, nei paravet, lenda uodai, net i akis visiskas nahaliskumas, stengiuosi kiek imanoma uzdengt kuna, bet tada per karsta g.gif

gvazdikeliu "arbatele" ir as bandziau, bet atrodo neveike, gal koks ne toks santykis??

yra ne is purskiamu, dovanu buvau gavus Gehwol firmos "Kulan" krema vabalai nupiesti, tai dar likutis buvo, kur kakla buvau juo pasitepus nesukandziojo, bet sis kremas nepigus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Cebule @ 2010 06 02, 15:43)
nei paravet,


gvazdikeliu "arbatele" ir as bandziau, bet atrodo neveike, gal koks ne toks santykis??


lotuliukas.gif pas mane jau net gėlių nesimato iš po piktžolių doh.gif verysad.gif

aš jau tokią stiprią paviriau blink.gif visą pakelį su litru vandens... man asmeniškai tai žiauriai smirda.. nes šiiap nekenčiu gvazdikėlių.. bet uodam tai dzin.. nors va bendraamžiuose mama sakė kad pirko aliejų su gvazdikėlių kvapu tai kažkiek padeda g.gif
Atsakyti
"Po langais sodinkite pomidorus. Ju lapu kvapas baido uodus, todel siuloma pasisodint viena kita pomidora po langais. Uodus atbaido baziliku, pelargoniju, anyziu ir eukaliptu kvapai. Jei neturite spec. prietaiso, ju alieju uzlasinkite ant keptuves ir pakaitinkite. Kraujasiurbiai nemegsta ir gvaizdikeliu. 5 gvaizdikelius 15 min. pavirkite stiklineje vandens, sumaisykite su saukstu odekolono ir issitepkite. Apsiginti padeda ir smulkiai supjaustyti ievu ar baziliku lapai bei ziedai. Iskylaujant gamtoje pades apsiginti i lauza imesti pusu ir egliu konkoreziai ar dziovinti kadagiu spygliai. Kuna istepus pelynu nuoviru, ant jo nenutups joks vamzdys. Nuo uodu gali isgelbeti ir vienos labiausiai paplitusiu piktzoliu - varpuciu saknu nuoviras" info "Lietuvos tytas"
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 06 02, 15:10)
lotuliukas.gif  pas mane jau net gėlių nesimato iš po piktžolių  doh.gif  verysad.gif

aš jau tokią stiprią paviriau  blink.gif  visą pakelį su litru vandens... man asmeniškai tai žiauriai smirda.. nes šiiap nekenčiu gvazdikėlių.. bet uodam tai dzin.. nors va bendraamžiuose mama sakė kad pirko aliejų su gvazdikėlių kvapu tai kažkiek padeda  g.gif

Tikrai gvazdikėlių aliejus geriau, negu jūsų verdama arbata. Žymiai didesnė koncentracija gaunasi. Išbandytas reikalas - kūdikiams apsaugoti tikrai gerai gvazdikėlių aliejus- aptepi vežimo kraštus, kojytes. Vis ne kokia chemija. Tik, kad labai sunku gauti, pernai metais buvo pilna- maximose, senukusoe, eurokose, šiemet niekur nėra. Užmačiau, kad čia yra http://ekologiskipro...-10ml/p_76.html
Atsakyti
gvazdikeliu nuoviras ir mums negelbejo, apie alieju nebuvau girdejus.
Nusipirkom Chicco purskala, raso kad nuo 0men, tai gal nebus chemijos nezmoniskai privarytas, nes siaip kiek ziurejau, tai vaikiski daugelis nuo metu tinkami. Raso, kad naturali apsauga, kurios pagrinda sudaro indiska alyva, nors prie sudeties matau ne tik naturaliu medziagu...
Atsakyti
mano budai:

istsitrinti kojas rankas citrina... (jei nuosirdiziai ne itin padejo)

gvazdikeliu alieju ipilti i bele koki nenaudojama krema(veidui, rankoms kunui ar pan). Pilti tiek lasu kiek dar galesite pakesti gvazdikeliu kvapa (nes asmeniskai man jis bjaurus), ismaisyti. Poto tuo kremu issitepti kuna. Ne tokia didele koncentracija kaip aliejuje (jis gali sualergizuot arba.... suvimdyt) ir tikrai kuri laika uodai nepuola biggrin.gif

is vaikystes atsimenu kad mama sode prie tos vietos kur vakarais megdavome sedeti buvo beveik ratu apsodinusi tokiu mazyciu baltu gelyciu (nezinau pavadinimo) ir mazu dekoratyviniu gvazdiku (svelniai violetiniu). Abi sios geles skleidzia labai labai stipru kvapa, kurio nemegsta uodai. Ar budavo tu uodu ar ne jau nelabai atsimenu blush2.gif
Atsakyti
aktuali tema, nes mes irgi kaimuke gyvenam ir shalia dar prudas, o ju ten lervos gyvena blink.gif
namuose tai ant langu turim specialius tinklelius ant g.gif langu, o kieme, tai baidomes blush2.gif nesipurskiu tais visais bezdalais, o apie ta aliewjuka reiktu pagalvot g.gif
Atsakyti
aš citrinžolių aliejų naudojų. tai irgi kuriam laikui baido. išsitepu delnus ir aptapšnoju plaukus, rūbus, galima į veido kremą lašiuką įlašint ir išsitept. bet kvapas tų citrinžolių tai irgi žiaurus
Atsakyti
QUOTE(*GAILĖ* @ 2010 06 03, 13:50)
aš citrinžolių aliejų naudojų. tai irgi kuriam laikui baido. išsitepu delnus ir aptapšnoju plaukus, rūbus, galima į veido kremą lašiuką įlašint ir išsitept. bet kvapas tų citrinžolių tai irgi žiaurus


O man jos skaniai kvepia rolleyes.gif Pasidariau su jomis oro gaivilkį, reikės išmėginti ir nuo uodų.
Atsakyti
Dar toks būna
http://www.kvapunama.../produktas/152/
Kvapas toks pusė velnio, lyg ir padeda, bet seniai benaudojau
Atsakyti