Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek vaisius gali gyventi nubėgus vandenims?

Siuo metu esu uzsienio gimdymo namuose. Vandenys nubego pries 24val. skausmai nezymus, truputi skauda nugara. Gydytojas aplanko, pamatuoja spaudima,pasiklauso kudykio sirdutes, jei labais skaudes pasiule isgerti 2tab. parecatamolio. Noriu paklausti kiek ilgai galima laukti nubegus vaisiaus vandenims?
Atsakyti
Tiksliai nežinau, bet šiaip tai Lietuvoj tai man atrodo tiek ilgai nelaukia... g.gif O tu sakei, kad vandenys nubėgo? Gal tik šoniniai? Aš kai nuvažiavau į ligoninę, vandenų jau truputį mažiau nei norma buvo, tai sakė, kad jei neprasidės, skatins gimdymą, bet naktį sąrėmiai prasidėjo... Tu gydytojo būtinai paklausk, ar ilgai dar ruošiasi laukti, nes šiaip jau vandenys labai svarbūs vaikučiui. Reikalauk, kad echo padarytų, jei neramu ir vaisiaus tonus kad pastoviai stebėtų...

Gal kitos mamytės daugiau apie tai žino...

Gero ir sėkmingo gimdymo 4u.gif
Atsakyti
Žurnale skaičiau, kad vandenys gali nubegti llikus net ir porai savaičių iki gimdymo, bet Lietuvoje medikai linkę tokiu atveju skatinti gimdymą (mano kelios draugės taip ir gimdė - vandenys nubėgo, sąremių nėra...).
Atsakyti
siaip lietuvoje gydytojai laukia ne ilgiau negu para, bet kiek zinau, galima ir ilgiau ax.gif
Atsakyti
Mano pačios dukrytė išbuvo 12 val. be vandenų. Nors prieš tai skatino, gimdymo veikla visiškai nevyko, todėl operavo. Tai dar būnant gimdykloje gydytojos užklausiau, kiek vaikas gali išbūti be vandenų. Ji man sakė, kad vienareikšmio atsakymo nėra - viskas priklauso nuo vaiko, mamos, net nuo vandenų ir kitokių faktorių.
Atsakyti
o įdomu, kai išeina gleivių kamštis, kiek liko iki gimdymo?

man pasirodė kaž-kokios išskyros, į tai panašios, bet iki - dar 2 savaitės, ir labai nesinori gimdyti anksčiau... schmoll.gif
Atsakyti
aš esu skaičius kad galima iki 42 valandų. tai matyt nuo situacijos priklauso kiek laiko daktarai.. g.gif
Atsakyti
Man atrodo ilgiau nei 24 val. be vandenu nelabai gerai laikyti. Manoji is viso kartu su vandenimis gime smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eziuke @ 2005 12 31, 10:03)
o įdomu, kai išeina gleivių kamštis, kiek liko iki gimdymo?


Aš dar nešiojau ~2mėn išėjus kamščiui smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Eziuke @ 2005 12 31, 10:03)
o įdomu, kai išeina gleivių kamštis, kiek liko iki gimdymo?




Priklauso nuo kamščio, jei gleivės kraujingos - tai gimdymas turėtų prasidėt po paros, dviejų.
Man kai kamštis išėjo, tai dar pravaikščiojau dvi savaites, nors gimdymo laukiau kasdien. Kamštis buvo tik gleivės, be jokių kraujo priemaišų.
Sėkmės.
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2006 01 02, 14:42)
Priklauso nuo kamščio, jei gleivės kraujingos - tai gimdymas turėtų prasidėt po paros, dviejų.
Man kai kamštis išėjo, tai dar pravaikščiojau dvi savaites, nors gimdymo laukiau kasdien. Kamštis buvo tik gleivės, be jokių kraujo priemaišų.
Sėkmės.


ačiu smile.gif man irgi nera kraujo. ko gero, iki termino pratempsiu wink.gif

Kuzia, oho smile.gif tai geras...
Atsakyti
Sveikutes,o sakykit ar labai ten tu gleiviu daug iseina.Man jau eina 35 savaite.O ar visoms tas kamstis iseina? ax.gif
Atsakyti