Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

senoji tema

...dalinamės tuom kuom turim ir toliau su tais, kuriems šiuo metu yra ypač sunku....
nelikime abejingi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 06 04, 21:06)
taip, aš perku irgi tas bebe, jos pigiausios, gaunasi daugiau pakių.... Kalėdom apie 30 pakių gavosi net ....

Na kaip tau patogiau - gali pervesti, ataskaitą pateiksiu - man nesunku kartu nupirkti... Mes ryt darysim užpirkimą, prijungčiau.... rašyk SMS 869877631, nes ne visada čia pasijungiu.
P.S. kai pati auginu mažiuką, nu kūdikiams ypač neabejinga tapau... Anksčiau remdavom maistu šeimas, bet apie pačus mažiausius nepagalvodavau.... jie labiausiai priklausomi, jiems nepaduosi makaronų ar duonos....  wub.gif


Kadangi savaitgali nebeperskaičiau ka paraset, tai nebeprisijungiau prie pirkimo. Bet kaip ir žadėjau kitą savaitę šį tą nupirksiu ir bandysiu arba pati užvežti į centrą arba prašysiu pagalbos, t.y. kad kas prasuktų pro mane.
Atsakyti
QUOTE(Dalmatija @ 2010 06 06, 22:42)
Kadangi savaitgali nebeperskaičiau ka paraset, tai nebeprisijungiau prie pirkimo. Bet kaip ir žadėjau kitą savaitę šį tą nupirksiu ir bandysiu arba pati užvežti į centrą arba prašysiu pagalbos, t.y. kad kas prasuktų pro mane.


ok mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos
tema aprimusi tokia - vasara, kaip ir kiekvienais metais mirksiukas.gif

Vakar buvo nuvešta į Gerovės centrą nemažai mišinėlio ir košių kūdikiam... Perdavėm linkėjimus nuo mūsų šeimos ir vėl noriu padėkoti rėmėjui iš Kauno, kuris jau kelinti metai vis padeda klaipėdiečiam - už jo paaukotą 100 lt nupirkom nemažai maistelio - ačiū mažylių kurie valgys vardu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 15 birželio 2010 - 21:08
Ei,panikės,siūlau ketvirtadienį ar penktadienį padaryti kavagėrį pas Romą,ką manot A g.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2010 06 15, 21:58)
Ei,panikės,siūlau ketvirtadienį ar penktadienį padaryti kavagėrį pas Romą,ką manot A  g.gif


oi, man ši ir kita savaitės labai.... pasiruošimas krikštynoms per Jojines...
tai po aš galėčiau...ir norėčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 06 16, 15:04)
oi, man ši ir kita savaitės labai.... pasiruošimas krikštynoms per Jojines...
tai po aš galėčiau...ir norėčiau mirksiukas.gif


Roma per jonines išeina atostogų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2010 06 17, 12:11)
Roma per jonines išeina atostogų  ax.gif


aaa, tai žinai tada kaip, treč. aš važiouju įš voneles 11 val ir tada 12 val galim pas Romą... jei geras oras, aš įsidėsiu vežimą, mažė lauke galės miegoti, o mes kur bariuke senamiestį pasėdėsim mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 06 17, 19:43)
aaa, tai žinai tada kaip, treč. aš važiouju įš voneles 11 val ir tada  12 val galim pas Romą... jei geras oras, aš įsidėsiu vežimą, mažė lauke galės miegoti, o mes kur bariuke senamiestį pasėdėsim mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


Čia kitą trečiadienį? Aš išskrendu į Paryžių blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2010 06 17, 20:35)
Čia kitą trečiadienį? Aš išskrendu į Paryžių  blush2.gif


kaip smagu, gerų įspūdžių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2010 06 17, 21:35)
Čia kitą trečiadienį? Aš išskrendu į Paryžių  blush2.gif


wub.gif man lauktuvių -barankos skylę ir pasakojimą,ką matei,kur buvai ax.gif biggrin.gif Trečiadienis tinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2010 06 19, 13:29)
wub.gif  man lauktuvių -barankos skylę ir pasakojimą,ką matei,kur buvai  ax.gif  biggrin.gif Trečiadienis tinka  4u.gif


Per pusę išgerkit ir už mane puodelį smile.gif
Atsakyti