Įkraunama...
Įkraunama...

vaikučio macrosomija

Esu nėsčia jau 33 savaitė,buvau nuėjusi antra karta pasidaryti echoskopiją ir man įtaria macrosomija(ne pagal laika didesnis vaikutis) blink.gifiš pradžių nesurimau, bet dabar vis iš galvos neišeina, nes tokiu atveju ir gimdymas būna sunkesnis,kuris dažnai pasibaigia cezario pjūviu. Pati esu liekna, neaukšta, ir daktaras sako, kad dauguma tokiu merginų gimdo didelius vaikelius.Jei pavyktu vis dėlto pačiai pagimdyti sakė plyšimų nėra šansų išvengti,bet tai man nesvarbu,svarbiausia kad mano mažylė sveikutė išlystu, kad nepatirtų kokių traumų.Gal jau kam buvo pasitaike toks dalykas,labai būčiau dėkinga jei pasidalintumėt savo patirtimi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(28zuika @ 2010 06 05, 20:24)
Esu nėsčia jau 33 savaitė,buvau nuėjusi antra karta pasidaryti echoskopiją ir man įtaria macrosomija(ne pagal laika didesnis vaikutis)  blink.gifiš pradžių nesurimau, bet dabar vis iš galvos neišeina, nes tokiu atveju ir gimdymas būna sunkesnis,kuris dažnai pasibaigia cezario pjūviu. Pati esu liekna, neaukšta, ir daktaras sako, kad dauguma tokiu merginų gimdo didelius vaikelius.Jei pavyktu vis dėlto pačiai pagimdyti sakė plyšimų nėra šansų išvengti,bet tai man nesvarbu,svarbiausia kad mano mažylė sveikutė išlystu, kad nepatirtų kokių traumų.Gal jau kam buvo pasitaike toks dalykas,labai būčiau dėkinga jei pasidalintumėt savo patirtimi smile.gif


o jus visa laika buvot didesni, ar kada pamate, kad per dideli?
Atsakyti
QUOTE(28zuika @ 2010 06 05, 17:24)
Esu nėsčia jau 33 savaitė,buvau nuėjusi antra karta pasidaryti echoskopiją ir man įtaria macrosomija(ne pagal laika didesnis vaikutis)  blink.gifiš pradžių nesurimau, bet dabar vis iš galvos neišeina, nes tokiu atveju ir gimdymas būna sunkesnis,kuris dažnai pasibaigia cezario pjūviu. Pati esu liekna, neaukšta, ir daktaras sako, kad dauguma tokiu merginų gimdo didelius vaikelius.Jei pavyktu vis dėlto pačiai pagimdyti sakė plyšimų nėra šansų išvengti,bet tai man nesvarbu,svarbiausia kad mano mažylė sveikutė išlystu, kad nepatirtų kokių traumų.Gal jau kam buvo pasitaike toks dalykas,labai būčiau dėkinga jei pasidalintumėt savo patirtimi smile.gif


man su pirmagimiu taip pat nustate makrosomija
pagimdziau pati, na kirpti kirpo ir daug doh.gif (bet labai greitai sugijau, del to nematau problemu, nebuvo sunkus laikotarpis pogimdyvinis)
pati esu 172 cm, ikinestuminis svoris 60 kg. vaikas gime 4100 gr. 55 cm - na didokas pagal mama biggrin.gif (bet as pati gimiau lygiai tokio pacio ugio ir svorio)

tik man nubego zali vandenys unsure.gif tai siulyciau nuo 37 sav prasytis, kad matuotu toniukus, ar viskas gerai, ar netruksta vaikui deguonies, nes gimdai sunku toki svori isnesioti

sekmes, viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2011 01 16, 17:25)
man su pirmagimiu taip pat nustate makrosomija
pagimdziau pati, na kirpti kirpo ir daug  doh.gif (bet labai greitai sugijau, del to nematau problemu, nebuvo sunkus laikotarpis pogimdyvinis)
pati esu 172 cm, ikinestuminis svoris 60 kg. vaikas gime 4100 gr. 55 cm - na didokas pagal mama  biggrin.gif (bet as pati gimiau lygiai tokio pacio ugio ir svorio)

tik man nubego zali vandenys  unsure.gif tai siulyciau nuo 37 sav prasytis, kad matuotu toniukus, ar viskas gerai, ar netruksta vaikui deguonies, nes gimdai sunku toki svori isnesioti

sekmes, viskas bus gerai  4u.gif


ax.gif pamirsau prirasyti, kad pagimdziau 40 sav r 1 d.
Atsakyti
O negali gydytoja matuodama suklysti? Man 21 savaite irgi itare, kad vaisius per greitai auga, net keliom savaitem didesnis atrodo, o 25 savaite jau pasake, kad atrodo 5 dienom mazesnis nei is tikruju biggrin.gif

O siaip siame forume viena mamyte rase, kad pati pagimde beveik 5kg kudiki be plysimu ir jai tas gimdymas buvo gerokai lengvesnis negu pirmasis, kai kudikis buvo siek tiek daugiau nei 4kg. Tai nereikia is anksto jaudintis smile.gif
Atsakyti