Įkraunama...
Įkraunama...

miego problemos

Esu visiskoj nevilty. Va kiekviena vakara abu su vyru vargstam, niekaip nepavyksta uzmigdyti musu pypliuko. Jam 11 men. ir uzmiega tik prie kruties. O jei nepavyksta, va kaip siandien, tai daryk ka nori, nesiok,supuok, dainuok, pasakas sek, ne velnio nemiega nors tu ka. Taip kankinames iki kokiu 2 val. nakties, kol mazius berekdamas luzta. Gal kas turejot tokia problema ir zinot kaip ja sprest?
Atsakyti
Maniske irgi tokia pati buvo. Tik vat uzmigdavo tiktai su manim. O as jau ir 10 men. savo storules nebepakeldavau, tai migdydavau vezimelyje. Budavo vazineju 30-40 min. pirmyn- atgal ir dainuoju sad.gif Ir butinai sedet panele turedavo, paguldyt ne nebandyk, tai kai uzmigdavo tik tada nugarele atlenkdavau is leto wink.gif Dar bevazinedama pasupdavau. Leisdavau kietai imigt, o tada perkeldavau i lovyte. tai migdziau gal iki kokiu 1.3 m. O jau tada pradejau pratinti uzmigti salia saves lovoje, is pradziu gera val. trukdavo toks migdymas, ji stengdavosi pabegti, tai prispausdavau apsikabinus prie lovos, dainuodavau, pasakas sekdavau. Taip ir pripratom. O vezimas mums tai tikrai kaip isgelbejimas buvo- uzmigdavo garantuotai wink.gif Tik va kantrybes nemazai reikdavo, bet juk nepalyginus su nesiojimu. Ateis laikas ir susitvarkys viskas, pamatysi wink.gif
Atsakyti
QUOTE (meya @ Antradienis, 02 Gruodžio 2003, 0:43)
Ir butinai sedet panele turedavo, paguldyt ne nebandyk, tai kai uzmigdavo tik tada nugarele atlenkdavau is leto wink.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Sunku ką ir patart, vaikai baisiai gudrūs wink.gif . Jei tik pajunta, kad ruošia juos migdyt, tai visokių gudrybių griebiasi, kad tik neužmigt wink.gif . Mano vyras kartais panešioja, bet ne gulimoj padėty, bet stačią, kad dairytis galėtų. Tada ant peties ir nulūžta sleep.gif. Bet čia toks migdymas mums suveikia kai nebeužmiega prie papo.
Atsakyti
O aš iki šiol galiu užmigdyti tik vežime. Ir ne šiaip kambary, o šaltam balkone. Ir jokių perkilėnėjimų į lovą - iškart pabustų blink.gif
O vyras migdo taip - prispaudžia lovoje, kad nesikeltų, pats šalia atsigula ir klausosi rėkimo. Kartais vaikas parėkia ir nulūžta, o kartais aš neištvėrus ateinu ir "išvaduoju kankinį", kuris tuoj pat pažvalėja ir griuvinėdamas iš nuovargio, trindamas akis pasileidžia ristele per butą. O tada- vėl viskas išpradžių. sad.gif
Blogiausia, kad migdymas, o ypač vakare artėjantis tėtis vaikui tapo didžiausiu baubu - jis slepiasi, bėga nuo jo, isteriškai rėkia... Bet ką daryti, kai antrą nakties vaikas baisiai irzlus, vos pastovi, bet nieku gyvu nemiega?
Atsakyti
Tu gal kokios raminamos arbaos duok valanda pries miega. Gal viduj pas ji neramu ir neuzmiega, arbatele gal apramins zirzliuka.
Atsakyti
QUOTE (Mala @ Antradienis, 02 Gruodžio 2003, 20:54)
Tu gal kokios raminamos arbaos duok valanda pries miega. Gal viduj pas ji neramu ir neuzmiega, arbatele gal apramins zirzliuka.

Mes turėjom tokios raminamos Hipp arbatos, tai ten rekomenduojama berods 3-4 kartus jos gerti, kad būtų efektyvi
Atsakyti
aha, mes bandėm Hipp, rezultatas - absoliutus nulis. dry.gif Dar yra toks sirupas melisal, bet jis skirtas 1-3 m. vaikams, naudoti kažkur savaitę dvi..tačiau aš esu prieš tokius dalykus...

Tiesa, užmigti padėdavo maudynės vonioje, į ją įpylus stiproko valerijono šaknies užpilo. Tada visas vonios kambarys taip "pakvimpa"... rolleyes.gif Tik trūkumas tas, kad kvėpuoja ne tik vaikas, bet ir tėvai..O po tokių inhaliacijų miego oi kaip norisi...
Atsakyti
As irgi bandziau saviskei Hipp raminancia arbata duot, kai jai mazdaug metukai buvo. Bet poveikio jokio nepastebejau, tuo metu mums per 3 men. 8 dantukai is eiles dygo, gal del to ir nepadejo. Nemiegodavo naktim, prabusdavo rekdama. O paskui viskas pamazu susitvarke, nors ir dabar ne miegale. Vakare jau luzta, bet ne uz ka neuzminga, lipa is lovos is paskutiniuju. Tik tiek, kad jau galioja zodis "reikia", o ir pasakeles padeda wink.gif Pietu nemegam nuo 1.10 m. O jei kada pamiegam, tai be 1 val nakciai neuzmigdysi sad.gif
Zvirbliuke, gal ir tavo mazuliui dienos miego per daug. Gal nereiktu leisti ilgai miegoti, tada vakare butu labiau pavarges? Gal pries miega padetu silta melisos arbatele? Mums visi patardavo pries miega maudyt, tada greiciau uzmigs, bet maniske tai veikdavo atvirksciai- uzeidavo toks vakarinis siutas, kad saugokis wink.gif
Atsakyti
Pas mus vaistinelej ekstra atvejuj "Viburcol" zvakuciu guli. Kai nieks nebepadeda- kyst, ir po kokiu 20 minuciu zymiai ramiau pasidaro rolleyes.gif ..
Ale didesniam sunkiai sukisi ja unsure.gif..
Atsakyti
oi, nenoriu ne prisimint savo nemiegotojo- kiek nesiota, supuota, dainuota, etc. Juokaudavom, kad musu zvirbliukui butu galima medali duot uz kovojima su miegu- nelyg kokiam karo veteranui rolleyes.gif
o dabar mums jau greit 4- septinta val. vakaro man saulele sako: noriu miegucio... galva prie pagalves ir po 5min. neber vaiko smile.gif

labai sunku kazka patart- bo vis tiek nepades wink.gif galiu tik palinket auksines kantrybes mamai.
Atsakyti
QUOTE (Zvirbliuke @ Antradienis, 02 Gruodžio 2003, 22:10)
vyras migdo taip - prispaudžia lovoje, kad nesikeltų, pats šalia atsigula ir klausosi rėkimo. Kartais vaikas parėkia ir nulūžta, o kartais aš neištvėrus ateinu ir "išvaduoju kankinį", kuris tuoj pat pažvalėja ir griuvinėdamas iš nuovargio, trindamas akis pasileidžia ristele per butą. O tada-  vėl viskas išpradžių. sad.gif

Linksma buvo skaityti apie kitu mamyciu patirti, nes maniskis dabar kaip tik miega smile.gif Bet ateis naktis ir nebebus taip linksma. Mano vyras irgi aktyviai prisideda prie migdymo proceso, tik jis vargsas vis nesioja nesioja, o kita diena skundziasi kad nugara skauda. Bet musu mazius gudrus, ant peties nuluzta, atseit miega, o pabandyk i lova paguldyt tai vel dudas paleidzia. Zodziu reikia tikrai gelezines kantrybes ir dviracio cia neisrasi.
Atsakyti
As gal busiu nepopuliari, bet mums suveike daznai mamu kritikuojamas metodas - leisti paverkti... As pradzioj buvau irgi pries nusiteikus, bet vyras, o ir medikai rekomendavo jau seniai, siulesi pats tokiu budu uzbaigti dukros uzmigima ant ranku... Tai dabar dukra ismiega 10 -11 val. be atsibudimo, uzmiega pati savo lovelej... O pratinimas truko tik 3 dienas... Tad, as pilnai isitikinus, kad vaikui tie supavimai, migdymai ant ranku tikrai ne i nauda tebuvo, nes naktimis atsibudinedavo, verkdavo - tad nei jai , nei mums miegas... Visi isvarge... Kad buciau zinojus , kad tai nera toks skausmingas metodas - tikrai buciau anksciau pripratinus dukrike uzmigtii savo lovytej wink.gif
Atsakyti