Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai ir kiti saldumynai

Nagi, saldumynų mėgėjos, papasakokite, kur žadat tortą užsakinėti rolleyes.gif
Man aktualiausia Vilniuje, bet kitoms turbūt irgi info nepamaišytų...
Atsakyti
Man irgi praverstų kontaktai Vilniuje... rolleyes.gif Beje, apie kokį tortą galvojate? Mano draugė vestuvėms užsakinėjo kažkokį iš persikų ir grietinėlės, skambėjo skaniai, bet man buvo per riebus... Aš apskritai esu labai išranki, todėl nusprendžiau, kad ieškosiu "Jaunystės", nes man jis labai patikdavo, o ir neriebus... thumbup.gif Bet nežinau, ar dar tokius gamina, nes man jis išliko iš žalios vaikystės... Ir dar nežinau, kur jo ieškoti... Gal kas nors žino?

Beje, kiek atsimenu, tortus galima užsakyti "Elguvoj"; "Pieno bare", kuris yra prie Rotušės a., taip pat yra skelbimas, kad gamina tortus pagal užsakymus...
Atsakyti
Mes užsakinėjom ten Gedimino pr. yra prieš Katedra tokia gatvelė nebepamenu pavadinimo, bet labai gražų ir nelabai brangų tortą padarė su jaunavedžiais. Berod 120 Lt kainavo, bet didelis tortas buvo.Nes vien tik ta porelė jaunavedžių - figurėlė man atrodo 25 Lt. po to gali gražinti aš tai pasilikau
Atsakyti
Oi mes dar neuzsakem , bet jau kita savaite doh.gif kaip cia nieko neuzmirsus doh.gif doh.gif
Uzsakinesiu matyt Alkavoj smile.gif

Niu visgi ne smile.gif
Liudininkai pasisiule situo dalykeliu pasirupinti clap.gif clap.gif clap.gif
Jie turi draugu kurie kepa torciukus, tai jauciu padarys ir skaniai ir graziai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nightingale: 14 gegužės 2004 - 08:05
QUOTE (Žmona @ 2004 05 13, 12:02)
Mes užsakinėjom ten Gedimino pr. yra prieš Katedra tokia gatvelė nebepamenu pavadinimo, bet labai gražų ir nelabai brangų tortą padarė su jaunavedžiais. Berod 120 Lt kainavo, bet didelis tortas buvo.Nes vien tik ta porelė jaunavedžių - figurėlė man atrodo 25 Lt. po to gali gražinti aš tai pasilikau

Gera mintis, ten skanius saldumynus daro (niam-niam) tongue.gif
Atsakyti
O kaip Kaune ta parduotuve Vilniaus gatvej? Gal kas nors ten sakesi?
Atsakyti

O keliu aukstu jus tortus uzsisakysit? Kaip manot, 45 zmonems uzteks 2-ju aukstu torto? Ar mazoka? As tai nenoresiu jaunuju statuleliu. Man daug graziau 2 gulbes ant torto atrodo thumbup.gif .
Atsakyti
na dar priklauso kokio dydzio tie aukstai wink.gif Bet manau, kad uzteks
man tos statuleles tai is viso g.gif
Atsakyti
Per savasias vestuves torta uzsisakinejom "Jukna ir Ko" imonej. Labai prieinamos kainos ir skanus tortai.Pas mus buvo triju aukstu su gulbem tortas. Patys ir atveza, kur reikia.
Atsakyti
QUOTE (hereja @ 2004 05 13, 22:09)
O keliu aukstu jus tortus uzsisakysit? Kaip manot, 45 zmonems uzteks 2-ju aukstu torto? Ar mazoka? As tai nenoresiu jaunuju statuleliu. Man daug graziau 2 gulbes ant torto atrodo thumbup.gif .

Pas mus buvo 3 aukstu, ir tai mazai, 35 galvom. g.gif
Atsakyti
QUOTE (Bitkresle @ 2004 05 13, 14:02)
Man irgi praverstų kontaktai Vilniuje... rolleyes.gif Beje, apie kokį tortą galvojate? Mano draugė vestuvėms užsakinėjo kažkokį iš persikų ir grietinėlės, skambėjo skaniai, bet man buvo per riebus... Aš apskritai esu labai išranki, todėl nusprendžiau, kad ieškosiu "Jaunystės", nes man jis labai patikdavo, o ir neriebus... thumbup.gif Bet nežinau, ar dar tokius gamina, nes man jis išliko iš žalios vaikystės... Ir dar nežinau, kur jo ieškoti... Gal kas nors žino?


mes taip pat uzsakinejom persiku grietineles, taip pat skambejo labai graziai, bet kai prapjovem per vestuves - valgyti galima, bet kad super skanu nepasakyciau...
Papildyta @ [mergetime]1084514830[/mergetime]
QUOTE (Bitkresle @ 2004 05 13, 14:02)
Man irgi praverstų kontaktai Vilniuje... rolleyes.gif Beje, apie kokį tortą galvojate? Mano draugė vestuvėms užsakinėjo kažkokį iš persikų ir grietinėlės, skambėjo skaniai, bet man buvo per riebus... Aš apskritai esu labai išranki, todėl nusprendžiau, kad ieškosiu "Jaunystės", nes man jis labai patikdavo, o ir neriebus... thumbup.gif Bet nežinau, ar dar tokius gamina, nes man jis išliko iš žalios vaikystės... Ir dar nežinau, kur jo ieškoti... Gal kas nors žino?


mes taip pat uzsakinejom persiku grietineles, taip pat skambejo labai graziai, bet kai prapjovem per vestuves - valgyti galima, bet kad super skanu nepasakyciau...
Atsakyti
As tai tikriausiai pasinaudosiu busimos anytos pasiulymu biggrin.gif Ji turi geru pazystamu Sauletekyje, kur tortus kepa, tai sake suveiks man torciuka thumbup.gif Tikiuosi labai grazus gausis, nes uzsakinesiu be jokiu papuosimu (na gal pora gulbiu ant virsaus) nes sesute zadejo gyvom gelem mano torta papuost rolleyes.gif thumbup.gif clap.gif
Atsakyti