Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias aerobikos rūšis esat išbandę?

Neseniai užsibrėžiau tikslą išbandyt kiek galima daugiau aerobikos rūšių ir nerealiai užsikabinau. Anksčiau buvau tik spinning (dviračių aerobiką) išbandžius ir buvo pakankamai nuobodu. Dar stepą buvau lankius, bet nepatiko, nes buvo labai maža apkrova.

Tačiau dabartiniam sporto centre išbandžiau stepą - buvo nerealu. Super intensyvu, gera muzika ir visos kitos dalyvės labai pasikausčiusios, kas motyvuoja labiau stengtis.

Dar išbandžiau Strip fitness ax.gif kur judesiukai sudaryti pagal striptizo šokėjų daromus. Aišku, nusirenginėti nereikia ir vyrų į kambarį neįleidžia. Patiko nerealiai. Viskas daroma basomis, naudojama kėdė, jogos kilimėlis, štanga (be svorių, vietoj stulpo smile.gif ).

Paskui Zumba - sukurta pagal lotynų amerikos, afrikiečių šokius, salsą ir t.t. Vėlgi, smagu, intensyvu, bet sunku pataikyt į ritmą. Gal reikia daugiau palankyti, bet esu anksčiau salsą šokus ir vis tiek painiojaus...

Na čia įdomiausi iš išbandytų.
Kas jums yra padarę įspūdį? ką rekomenduotumėt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balta balta: 06 birželio 2010 - 22:55
wheel shaping, man patiko, anti celiulitine. kol kas tik Fanke maciau.
Atsakyti
man patiko fitflex (tempimo ratimai) irgi fanke, po treniruotes jauciausi tokia issilankcius ir tarsi taip viskas palengveja biggrin.gif o seip dar treniruotes kuriose naudojami kovos menu judesiai
Atsakyti
bandžiau stepą, shapingą ir sunkiąją aerobiką. Pastaroji patiko labiausiai, bet įtariu, kad labiausiai viskas nuo mokytojo priklauso, kokią turi charizmą, potencialą, išradingumą, energiją, bendravimą ir t.t. ax.gif
Atsakyti
Stepas thumbup.gif Pradzioj nesigaudziau bet palankius menesi labai faina kai judesius zinai ir visos kombinacijos pagal muzika iseina,labai smagu wub.gif
Atsakyti
kalanetika labai man thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(elze1 @ 2010 11 05, 23:09)
kalanetika labai man  thumbup.gif

Is tikro idomus dalykas ta kalanetika,sako kad viena treniruote prilygsta desimciai paprastos aerobikos... bigsmile.gif Bet as jos "nepatempiau",vis ilsetis teko,neistempdavau tu ilgu padeciu pakelus/istempus kuria nors kuno dali doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2010 11 05, 23:31)
Is tikro idomus dalykas ta kalanetika,sako kad viena treniruote prilygsta desimciai paprastos aerobikos...  bigsmile.gif  Bet as jos "nepatempiau",vis ilsetis teko,neistempdavau tu ilgu padeciu pakelus/istempus kuria nors kuno dali doh.gif


as tai po jos taip maloniai visus raumenukus jauciu,visus visus, net ir tuos kuriu nemaniau, kad turiu biggrin.gif o ir nugara maziau skauda, anksciau daznai man ja skaudedavo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elze1 @ 2010 11 05, 23:40)
as tai po jos taip maloniai visus raumenukus jauciu,visus visus, net ir tuos kuriu nemaniau, kad turiu  biggrin.gif  o ir nugara maziau skauda, anksciau daznai man ja skaudedavo  4u.gif

O as kazkodel nejauciau tu raumenuku po,turbut simuliavau labai g.gif biggrin.gif bet kad vienakart teejau tai buvo sunku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2010 11 05, 23:51)
O as kazkodel nejauciau tu raumenuku po,turbut simuliavau labai  g.gif  biggrin.gif bet kad vienakart teejau tai buvo sunku  blush2.gif


ir as tik kelis kartus buvau, bet viska saziningai atlikau ok.gif vienu zodziu, patinka man sportuoti, uzsikabliavau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(elze1 @ 2010 11 05, 23:57)
ir as tik kelis kartus buvau, bet viska saziningai atlikau  ok.gif vienu zodziu, patinka man sportuoti, uzsikabliavau  bigsmile.gif

As tai niekad nesportavau,kuda esu tai va tik aerobika pabandziau ir viskas,isimylejau,reiks eit butinai vel,tik kokia drauge reik rast,kad smagiau butu 4u.gif O kokiam mieste ir koki kluba lankai? Galvoju gal netyc klaipedos apelsine? bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aushrita: 05 lapkričio 2010 - 23:19
QUOTE(Aushrita @ 2010 11 06, 00:18)
As tai niekad nesportavau,kuda esu tai va tik aerobika pabandziau ir viskas,isimylejau,reiks eit butinai vel,tik kokia drauge reik rast,kad smagiau butu  4u.gif  O kokiam mieste ir koki kluba lankai? Galvoju gal netyc klaipedos apelsine?  bigsmile.gif  biggrin.gif


i eola einu smile.gif as ir pamilau aerobika wub.gif
Atsakyti