Įkraunama...
Įkraunama...

MRU moksliukių klubas

Plepam ir dalinames informacija toliau bigsmile.gif

QUOTE(waidoshele @ 2010 06 04, 12:08)
sveiki,man reikia pasirinkti kursinio tema is pirmo kurso. pedekit kas galit, noriu pasirinkt destytoja pas kuri butu imanoma atsiskaityt. mastau apie teises istorija pas Andriuli? arba lietuvos konstitucine teise? gal turit kokiu patarimu pas ka butu lengviausia atsiskaityt?

As pas Andriuli pries savaite gyniausi... Sunku del to, jog jis e-mailu nebendrauja, pats parasai darba, nunesi, perziuri jis, papasakoji ka rasei, nu ir paraso jis ivertinima. Sudetinga nera, bet as antra karta pas ji neiciau 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Kaip manote ar imanoma per dvi savaites pasiruosti logikos egzaminui? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(orta22 @ 2010 06 07, 11:58)
Sveikutes 4u.gif

Kaip manote ar imanoma per dvi savaites pasiruosti logikos egzaminui? blush2.gif


Labas,

turiu ir as sita geri kaip skirtumini...Miegot ramiai jis nebeleidzia man. doh.gif Jei neklystu, tai kazkada menulis rase, kad per tiek laiko tikrai galima pasiruosti. Planuojat eiti per neakivaizdininku sestadieni? ax.gif Noreciau, tik nebezinau kuri egza eit laikyt, nes skolu turiu ne viena. doh.gif Kas zino su keliom kelia i kita kursa? Negaliu prisiverst mokytis. blush2.gif

Aciu Pilnametei uz nauja tema. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paja: 07 birželio 2010 - 12:02
ka tik paziurejau kad gavau is lietuvos konstitucines teises 5. siaip dziaugiuos kad islaikiau, bet nusivyliau kad tik 5, tikrai tikejausi geresnio pazymio, galvojau kokius 8 parasys... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2010 06 07, 13:02)
Labas,

turiu ir as sita geri kaip skirtumini...Miegot ramiai jis nebeleidzia man. doh.gif Jei neklystu, tai kazkada menulis rase, kad per tiek laiko tikrai galima pasiruosti. Planuojat eiti per neakivaizdininku sestadieni? ax.gif Noreciau, tik nebezinau kuri egza eit laikyt, nes skolu turiu ne viena. doh.gif Kas zino su keliom kelia i kita kursa? Negaliu prisiverst mokytis. blush2.gif

Aciu Pilnametei uz nauja tema. 4u.gif

as kai metodinkes klausiau, ar kelia jeigu turi daugiau nei tris skolas, tai sake kad kelia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(waidoshele @ 2010 06 07, 13:53)
ka tik paziurejau kad gavau is lietuvos konstitucines teises 5. siaip dziaugiuos kad islaikiau, bet nusivyliau kad tik 5, tikrai tikejausi geresnio pazymio, galvojau kokius 8 parasys...  schmoll.gif


Labutis pasakyk kokie tau klausimai buvo man tai skola nuo pirmo kurso vis niekaip neprisiruosiu islaikyt blush2.gif
Aciu Pilnametei uz naujus namucius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2010 06 07, 14:02)
Aciu Pilnametei uz nauja tema. 4u.gif

4u.gif Kad tik plepet butu kur bigsmile.gif

QUOTE(zorina @ 2010 06 07, 19:28)

Aciu Pilnametei uz naujus namucius  4u.gif

4u.gif

O as Lietuvos konstitucines t. dar nelaikiau, bijau, nes ir ta lyginamoji konstitucija dar kabo kaip skola doh.gif

Teises filosofija ruosiuosi eit perlaikinet per Arlauska, girdejau jis zodziu per perlaikyma klausineja, gal kam teko susidurt? jau kaip bijau zodziu atsakinet doh.gif
Atsakyti
[quote=Paja,2010 06 07, 13:02]
Labas,

turiu ir as sita geri kaip skirtumini...Miegot ramiai jis nebeleidzia man. doh.gif Jei neklystu, tai kazkada menulis rase, kad per tiek laiko tikrai galima pasiruosti. Planuojat eiti per neakivaizdininku sestadieni? ax.gif Noreciau, tik nebezinau kuri egza eit laikyt, nes skolu turiu ne viena. doh.gif Kas zino su keliom kelia i kita kursa? Negaliu prisiverst mokytis. blush2.gif

taip planuoju bandyti laikyti, bet neisivaizduoju kaip reikia ismokti g.gif man teliko dvi skolos...tai labai jau norisi iki atostogu nors viena atsikratyti 4u.gif
Atsakyti
Baigiau ir aš 4 metų studijas (gal dar pratęsim biggrin.gif ) clap.gif Bet dar vis karts nuo karto žadu jus čia aplankyti ir jei galėsiu kuo - būtinai padėti mirksiukas.gif Visoms sėkmės baiginėjant šiemet ir gražios vaaaasaros! yahoo.gif vacation4.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MoonbeaM: 08 birželio 2010 - 08:13
QUOTE(Paja @ 2010 06 07, 12:02)
Labas,

turiu ir as sita geri kaip skirtumini...Miegot ramiai jis nebeleidzia man. doh.gif Jei neklystu, tai kazkada menulis rase, kad per tiek laiko tikrai galima pasiruosti. Planuojat eiti per neakivaizdininku sestadieni? ax.gif Noreciau, tik nebezinau kuri egza eit laikyt, nes skolu turiu ne viena. doh.gif Kas zino su keliom kelia i kita kursa? Negaliu prisiverst mokytis. blush2.gif

Aciu Pilnametei uz nauja tema. 4u.gif


mum sakė, kad kelia su visom skolom, kad ir kiek jų beturėtum 4u.gif

QUOTE(waidoshele @ 2010 06 07, 12:53)
ka tik paziurejau kad gavau is lietuvos konstitucines teises 5. siaip dziaugiuos kad islaikiau, bet nusivyliau kad tik 5, tikrai tikejausi geresnio pazymio, galvojau kokius 8 parasys...  schmoll.gif


pas ką laikei?

man informatiką pas kažką laikyt reiktų, gal galit patarimų duoti šiuo klausimu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(MoonbeaM @ 2010 06 08, 08:13)
Baigiau ir aš 4 metų studijas (gal dar pratęsim biggrin.gif ) clap.gif Bet dar vis karts nuo karto žadu jus čia aplankyti ir jei galėsiu kuo - būtinai padėti mirksiukas.gif Visoms sėkmės baiginėjant šiemet ir gražios vaaaasaros! yahoo.gif  vacation4.gif


Didžiausi sveikinimai pabaigus mokslus 4u.gif Būtų smagu, kad nepamirštum mūsų biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės, gal kuri laikėte retoriką arba ekonomikos teoriją, gal galite pasidalinti įspūdžiais? ;-) Ačiū.
Atsakyti
sveikos, forumieties, MRU' ietes biggrin.gif tik ka baigiau bakalaura (ne MRU) ir nusiziurejau idomia magistrine programa MRU Politikos ir vadybos fakultete. kaip tik ka apsigynusi, jauciuosi pakankamai nestabiliai, kaip is medzio iskritusi informacijos mokymosi toliau atzvilgiu:4u: 4u.gif noreciau pasiteirauti Jusu kaip stojama i magistrantura? bendruoju priemimu pildant lamabpo ta paraiska su pairinkimais ar tiesiai vaziuojama i universiteta ir ten rasomas prasymas? blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif vat.. ir ar labai dideli konkursai?
Atsakyti