Įkraunama...
Įkraunama...

Nuogas vaikas paplūdimyje

Dažnai matau, kad tėvai vaikus paplūdimyje paleidžia nuogus blink.gif man toks tėvų elgesys nepriimtinas. Nenorėčiau, kad kokie iškrypėliai nužiūrinėtų mano nuogą vaiką scare.gif


Ar toks tėvų elgesys kitiems priimtinas ? Ar patys leidžiate vaikams nuogiems lakstyti, kitiems matant? unsure.gif
ar aplamai tai yra normalu?



Atsakyti
Man tai visada nors triusikelius norisi uzvilkti. Nors kai matau kitu vaikus, tai manes netrikdo, nematau nieko blogo.
Atsakyti
Aš tai uždedu triusikėlius visada man kažkaip taip priimatina,o kad kiti vaikai nuogi manes tai netrigdo,čia jau kiekvienų tėvų reikalas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2010 06 07, 18:30)
Dažnai matau, kad tėvai vaikus paplūdimyje paleidžia nuogus  blink.gif man toks tėvų elgesys nepriimtinas. Nenorėčiau, kad kokie iškrypėliai nužiūrinėtų mano nuogą vaiką scare.gif
Ar toks tėvų elgesys kitiems priimtinas ? Ar patys leidžiate vaikams nuogiems lakstyti, kitiems matant?  unsure.gif
ar aplamai tai yra normalu?



Man asmeniskai nuogas vaikas - visiskai naturalus dalykas iki tol,kol vaikas pats nenori uzsimauit triusikeliu, kai ima pats suvokti, kad reikia tam tikras kuno vietas pridengti. O iskrypeliai, tai gali lygiai taip pat nuziurineti mergaiciuke su pustu trumpu sijoniuku, kuris begant svyscioja i sonus, juos gal dar labiau gundydamas. Nuo tokiu nepasislepsi, jie yra musu visuomenes dalis, deja.
Taigi, mano atsakymas i klausima - normalu.
Atsakyti
savo mergyčių neleidžiu nuogų schmoll.gif . man atrodo nehigieniška, kai nuogas vaikas sėdi ant smėlio, kuriame pilna bala žino kokių mikrobų. mes mažumėlę paplikinėjame pas močiutes kaime biggrin.gif
Atsakyti
man mažas vaikas plikas papludimy norma. Nematau čia nieko gėdingo, pasibaisėtino ar kažko tokio. Manau vyresnėliui leidome iki 3 metų plikinėti, paskui pats kažkaip nenorėjo, nes visi su triusikais, tai ir jam triusikų su Betmenu prireikė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(putlute @ 2010 06 08, 11:00)
savo mergyčių neleidžiu nuogų  schmoll.gif . man atrodo nehigieniška, kai nuogas vaikas sėdi ant smėlio, kuriame pilna bala žino kokių mikrobų. mes mažumėlę paplikinėjame pas močiutes kaime  biggrin.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif vat aš irgi vaikui triusikėlius dedu, bet vien dėl to, kad kažkaip na man pačiai nuoga subine ant smėlio, ar ant žolės nepatiktų sėdėti, tai kodėl vaikui turi patikti, juolab, kad be smėlio sunku jam savo gyvenimą įsivaizduoti biggrin.gif


O šiaip nuogi vaikai man jokių neigiamų emocijų ar kažko panašaus nesukelia 4u.gif (skirtingai, nei nudistai.... cool.gif )Kažkaip jau įprasta, kad mazgiai nuogi prie vandens telkinių laksto, o nuo iškrypėlių kaip kažkas rašė nepasislėpsi, va kad ir vakar eskaluota tema - net tualete negali būti saugus žmogus doh.gif ir ten nufilmuoti gali.... Žodžiu....

Prisiminiau vaizdelį iš pernai vasarą matyto vaizdo: Maudosi jūroje tėtis ir sūnus (ko gero taip spėju), sūnui apie 7-8m, tėvas irgi jau ne jaunuolis ir abu be maudymosi kelnaičių blink.gif Šokinėjo per bangas, na vat tas tai man nepatiko... Kažkaip iškrypėliškai pasirodė.... unsure.gif (pliažas ne nudistų buvo - tikrai!!!!!).

Atsakyti
Kazkaip niekad net nesusimasciau, kad tai galetu buti nenormalu. Absoliuciai iprastas ir naturalus dalykas. Jokiu emociju isvis nekelia ir manes netrikdo.
Ka gali trikdyt nuogas dvimetinuko uzpakalis? g.gif Mane labiau trikdo smarkiai pusamzis dedule ant vilneles kranto besideginantis stovedamas ir susikises triusikus i uzpkali. Matyt kad dailiai idegtu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Soy @ 2010 06 08, 13:55)
Ka gali trikdyt nuogas dvimetinuko uzpakalis? g.gif


šiek tiek vyresnius vaikus, 5-8 metų vaikus. (o gal net ir dar vyresnius) Pastebėjau, kad jie nužiūrinėja tokius vaikučius ir kikena...
Atsakyti
Niekad nesu pastebejus, kad 5-8 metu vaikai kikentu is maziuku nuogais uzpakaliukais prie juros blink.gif turiu draugiu su tokio amziaus vaikais, tai tikrai neteko matyt, kad jie nuziurinetu maziukus schmoll.gif net skamba keistai g.gif man tai visiskai normalus dalykas, tik del higienos pliku uzpakaliuku vaiko neleisciau ropinet per smeliuka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Soy @ 2010 06 08, 13:55)
Ka gali trikdyt nuogas dvimetinuko uzpakalis?

Kitus vaikus, jau suvokiančius lyčių skirtumą...pastebėjau, kad mano dukrytė visada sutrikdavo, kai paplūdimyje prie jos pribėgdavo koks dvimetis nuogalius ir kviesdavo pažaisti...nežinau ar reikalingos trimečiui ar keturmečiui vaikui tokios anatomijos pamokos... ax.gif

QUOTE(Emerencija @ 2010 06 08, 14:25)
šiek tiek vyresnius vaikus, 5-8 metų vaikus. (o gal net ir dar vyresnius) Pastebėjau, kad jie nužiūrinėja tokius vaikučius ir kikena...

drinks_cheers.gif

Papildyta:
QUOTE(ilganose @ 2010 06 08, 14:44)
tik del higienos pliku uzpakaliuku vaiko neleisciau ropinet per smeliuka  ax.gif

o kuo čia dėta higiena? g.gif jokios kelnaitės neapsaugo užpakaliuko nuo smėlio...jo vistiek ten patenka mirksiukas.gif
Atsakyti
Asmeniškai manęs plikinėjantis mazgiai visai netrigdo. Na taip iki kokių 3-4 metukų, manau ir patiems mažyliams patogiau, nieks nevaržo judesių, nepribira smėlio.
Atsakyti