Įkraunama...
Įkraunama...

Itariu neistikimybe

Sveikos mamytes, norejau suzinoti gal kuri nors esat susidurusios su vyro neistikimybe. Neesu pilnai isitikinusi tuom, bet mano vyras pastaruoju metu vis dazniau uzsibuna darbe, taciau apie tai nelinkes daug sneketi. Budamas namie ir sulaukes skambucio jis daznai iseina pakalbeti i kita kambari, mat tai labai svarbu ir as jam trugdau. Mano vyras tikrai pasikeite, taciau gal tai mano lengva paranoja, prasau patarkite ka tureciau daryti ar ko nedaryti, kad issaugociau ir susigrazinciau buvusius santykius.

Aciu jum mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveika,

Pazistama situacija, taip pat itariau savo vyra neistikimybe. Asmeniskai, as pasinaudojau sekliu paslaugomis - rezultatas buvo toks, kad mano vyras nieko neturejo. Tiesiog, jam buvo sunkumai darbe, o budamas vieninteliu seimos maitintoju nenorejo to sakyt/atskleist. Pradziai pabandyk su vyru pasneket, issiaiskinti kas jam neduoda ramybes, is kur tas apatiskumas. Svarbiausia - bendravimas. O jei tai nepades pabandyk gal patikrinti jo mobiluji, kam jis ten taip skambina ir su kuo ten taip slaptai sneka. As pati taip nedaryciau, bet drauges pasakojo, kad taip elgiasi.
Paciu krastutiniu atveju parasyk man zinute, duosiu tu sekliu kontaktus. Jie patys manes tikrai nenuvyle, pateike visa reikiama medziaga ir t.t. Na o jei nenori kitu zmoniu isikisimo, paieskok skelbimu puslapiuose, ten tikrai rasi tu paslaugu.
Sekmes!
Atsakyti
Kai žmogus pradeda kalbėtis pats su savimi, du variantai:
a ) šizofrenikas,
b ) nevykėliška reklama.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo something else: 10 birželio 2010 - 16:26
QUOTE(Egitukas @ 2010 06 10, 16:52)
mano vyras pastaruoju metu vis dazniau uzsibuna darbe, taciau apie tai nelinkes daug sneketi. Budamas namie ir sulaukes skambucio jis daznai iseina pakalbeti i kita kambari

ir tai viskas ka jis daro keistai? ax.gif daugiau nieko neitariate,nematote,nejauciate? jei ne-tada nesigilinkite... as visada kai kalbu iseinu i tuscia kambari,nes surmulys net ir vieno zmogaus gadina pokalbio fonui,o jei pokalbis rimtas tuo labiau smile.gif nu o darbe daug kas uztrunka,nu gal ne visai darbe,gal darbo kavinej,bare biggrin.gif paklauskit vyro,gi neikas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitukas643 @ 2010 06 10, 17:04)
Sveika,

Pazistama situacija, taip pat itariau savo vyra neistikimybe. Asmeniskai, as pasinaudojau sekliu paslaugomis - rezultatas buvo toks, kad mano vyras nieko neturejo. Tiesiog, jam buvo sunkumai darbe, o budamas vieninteliu seimos maitintoju nenorejo to sakyt/atskleist. Pradziai pabandyk su vyru pasneket, issiaiskinti kas jam neduoda ramybes, is kur tas apatiskumas. Svarbiausia - bendravimas. O jei tai nepades pabandyk gal patikrinti jo mobiluji, kam jis ten taip skambina ir su kuo ten taip slaptai sneka. As pati taip nedaryciau, bet drauges pasakojo, kad taip elgiasi.
Paciu krastutiniu atveju parasyk man zinute, duosiu tu sekliu kontaktus. Jie patys manes tikrai nenuvyle, pateike visa reikiama medziaga ir t.t. Na o jei nenori kitu zmoniu isikisimo, paieskok skelbimu puslapiuose, ten tikrai rasi tu paslaugu.
Sekmes!

Jo-majo doh.gif Seklius nusisamde,o telefona tikrinti,tipo,zema doh.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(kaina @ 2010 06 10, 19:36)
Jo-majo  doh.gif Seklius nusisamde,o telefona tikrinti,tipo,zema  doh.gif  cool.gif

aha ir man keista moralė tokia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Egitukas @ 2010 06 10, 15:52)
Sveikos mamytes, norejau suzinoti gal kuri nors esat susidurusios su vyro neistikimybe. Neesu pilnai isitikinusi tuom, bet mano vyras pastaruoju metu vis dazniau uzsibuna darbe, taciau apie tai nelinkes daug sneketi. Budamas namie ir sulaukes skambucio jis daznai iseina pakalbeti i kita kambari, mat tai labai svarbu ir as jam trugdau. Mano vyras tikrai pasikeite, taciau gal tai mano lengva paranoja, prasau patarkite ka tureciau daryti ar ko nedaryti, kad issaugociau ir susigrazinciau buvusius santykius.

Aciu jum  mirksiukas.gif

ir?
as su visais kalbu kitam kambaryje. tai ka - as turiu meiluzi?

QUOTE(jurgitukas643 @ 2010 06 10, 16:04)
Sveika,

Pazistama situacija, taip pat itariau savo vyra neistikimybe. Asmeniskai, as pasinaudojau sekliu paslaugomis - rezultatas buvo toks, kad mano vyras nieko neturejo. Tiesiog, jam buvo sunkumai darbe, o budamas vieninteliu seimos maitintoju nenorejo to sakyt/atskleist. Pradziai pabandyk su vyru pasneket, issiaiskinti kas jam neduoda ramybes, is kur tas apatiskumas. Svarbiausia - bendravimas. O jei tai nepades pabandyk gal patikrinti jo mobiluji, kam jis ten taip skambina ir su kuo ten taip slaptai sneka. As pati taip nedaryciau, bet drauges pasakojo, kad taip elgiasi.
Paciu krastutiniu atveju parasyk man zinute, duosiu tu sekliu kontaktus. Jie patys manes tikrai nenuvyle, pateike visa reikiama medziaga ir t.t. Na o jei nenori kitu zmoniu isikisimo, paieskok skelbimu puslapiuose, ten tikrai rasi tu paslaugu.
Sekmes!

jau prie gera pusmeti metei cia savo "privatus detektyvas' reklamas. ir pries metus. ir dar anksciau.
Atsakyti
QUOTE(jurgitukas643 @ 2010 06 10, 16:04)
Sveika,

Pazistama situacija, taip pat itariau savo vyra neistikimybe. Asmeniskai, as pasinaudojau sekliu paslaugomis - rezultatas buvo toks, kad mano vyras nieko neturejo. Tiesiog, jam buvo sunkumai darbe, o budamas vieninteliu seimos maitintoju nenorejo to sakyt/atskleist. Pradziai pabandyk su vyru pasneket, issiaiskinti kas jam neduoda ramybes, is kur tas apatiskumas. Svarbiausia - bendravimas. O jei tai nepades pabandyk gal patikrinti jo mobiluji, kam jis ten taip skambina ir su kuo ten taip slaptai sneka. As pati taip nedaryciau, bet drauges pasakojo, kad taip elgiasi.
Paciu krastutiniu atveju parasyk man zinute, duosiu tu sekliu kontaktus. Jie patys manes tikrai nenuvyle, pateike visa reikiama medziaga ir t.t. Na o jei nenori kitu zmoniu isikisimo, paieskok skelbimu puslapiuose, ten tikrai rasi tu paslaugu.
Sekmes!


Vargšas vyras, aria, jaudinasi, kad vienintelis šeimos maitintojas gali netekti darbo, o žmona namie sėdi ir leidžia jo uždirbtus pinigus privatiems detektyvams doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Versmė @ 2010 06 10, 21:58)
Vargšas vyras, aria, jaudinasi, kad vienintelis šeimos maitintojas gali netekti darbo, o žmona namie sėdi ir leidžia jo uždirbtus pinigus privatiems detektyvams  doh.gif


nu iskart vargsas.. gal jis beprotiskai laimingas turedamas tokia rupestinga zmona,kuri tik brakst ir bega pas seklius biggrin.gif a jusu vyras taip rupintusi jumis jei jus ka nors kur nors brakst trakst bigsmile.gif manau net nepastebetu kad ariate parom lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 06 10, 21:05)
nu iskart vargsas.. gal jis beprotiskai laimingas turedamas tokia rupestinga zmona,kuri tik brakst ir bega pas seklius  biggrin.gif a jusu vyras taip rupintusi jumis jei jus ka nors kur nors brakst trakst  bigsmile.gif manau net nepastebetu kad ariate parom  lotuliukas.gif


Va, dabar visai nesirūpinanti savo vyru pasijutau verysad.gif jau savaitė kaip kitam mieste. Reiks paprašyt, kad pinigų pervestų, sakysiu, kad viskas tik iš meilės ir begalinio rūpesčio bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Versmė @ 2010 06 10, 22:33)
Va, dabar visai nesirūpinanti savo vyru pasijutau  verysad.gif jau savaitė kaip kitam mieste. Reiks paprašyt, kad pinigų pervestų, sakysiu, kad viskas tik iš meilės ir begalinio rūpesčio  bigsmile.gif  wub.gif


nu va,rupinkites vyru,didesne suma persiveskite lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2010 06 10, 17:25)
Kai žmogus pradeda kalbėtis pats su savimi...

drinks_cheers.gif

 ! 
Tema uždaroma, narei skirtas įspėjimas
Atsakyti