Įkraunama...
Įkraunama...

Temų prenumerata

Noriu dar paklausti,kaip po kiek laiko issijungus kokia tema atidaryti nuo ten kur esu neskaicius?mane vis nukelia i pati pati gala.. sad.gif paspaudziu kaad sakityi neskaitytus ir vistiek atsidusiu paciame gale.. sad.gif

Papildyta:

QUOTE(Ambro @ 2007 01 30, 16:31)
Ne vienas narys klausė, kaip tai padaryt. Todėl surašysiu vienoj temoj, kad nereiktų klaidžio ir ieškot wink.gif
Gali temą sekti per Favorites.

user posted image

Užsakytas temas galėsit pasižiūrėt paspaudus ant Favorites.


user posted image

*****

Arba atsidarius temą, spaudi "Sekti šią temą"

user posted image

Jei bus atsakyta į užprenumeruotą temą, tau el. paštu ateis pranešimas.

Jei nebenori sekti tos temos: Mano nustatymai -> kairėj susirandi ir paspaudi Peržiūrėti temas. Sudedi varneles, kurių jau nebenori sekti, ir apačioj pasirenki Nutraukti prenumeratą, spaudi Su pasirinktu:

user posted image



Tema apie Favorites yra ČIA.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 17 vasario 2011 - 16:24
g.gif na mane visa laik numeta ten kur pabaigiau skaityti g.gif
Atsakyti
QUOTE (Daisy @ 2004 05 04, 10:34)
g.gif na mane visa laik numeta ten kur pabaigiau skaityti g.gif

ta pacia diena tai taip jei jau buvau iejusi ta skyreli,bet kai atsidarau po kiek laiko,pvz,po triju dienu tai i pati gala...
Atsakyti
KLAUSIMAS:
QUOTE
  Kaip užsiprenumeruoti temą, kad ateitų pranešimas į el. paštą apie naujus komentarus toje temoje?


ATSAKYMAS: Atsidarykite norimą temą. Po pavadinimu smulkiomis raidelėmis pamatysite užrašą "SEKTI ŠIĄ TEMĄ" - paspauskite. Atsidarys Jūsų valdymo skydas. Prašome pasirinkti pranešimo būdą.
Forumo prenumerata įspės apie naujai sukurtas temas, temų prenumerata - apie naujus atsakymus temoje.

pasirinkite vieną iš nustatymų uždėdami varnelę ir apačioje spauskite PRADĖTI.



KLAUSIMAS:
QUOTE
Kodel nebeateina pranesimai apie mano uzprenumeruotas temas???  Gal tai susije su techniniais nesklandumais?



ATSAKYMAS: Gali būti, kad tai el. pašto paslaugos tiekėjo problema. Jūsų el.pašto dežutė gali blokuoti pranešimus iš forumo el.pašto kaip šlamštlaiškius (SPAM'ą), nes per dieną gaunama labai daug laiškų iš to paties forumo adreso, tad kartais tokie pranešimus blokuojami.

KLAUSIMAS:
QUOTE
Kodėl pranešimus apie naujus komentarus temoje gaunu taip pavėluotai?


ATSAKYMAS: Galbūt prenumeratos nustatymuose, kai rinkotės pranešimo pristatymo būdą, varnelę uždėjote ne prie tos kategorijos. Pasirinkite šią:

Pranešimas paštu nedelsiantPranešimas bus išsiųstas nedelsiant, neatsižvelgiant į tai, ar tuo metu esate prisijungęs prie forumo.

Nes jei pasirinkote "Uždelstas pranešimas paštu"
Pranešimai išsiunčiami tik tuo atveju, jei tuo metu nesate prisijungęs prie forumo.



KLAUSIMAS:
QUOTE
  Kaip atsisakyti prenumeratos?


ATSAKYMAS: Pasirinkite "Mano nustatymai", tada kairėje pusėje susiraskite punktą "Peržiūrėti temas". Atsidariusiame naujame lange, dešinėje pusėje sudėliokite varneles - kurių temų nebenorite gauti prenumeratos ir apačioje spauskite "su pasirinktu".

Arba skaitykite šią temą:
Kaip atsisakyt prenumeratos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ambrozija: 14 spalio 2009 - 14:17
na man taip pat prenumerata neateina, o supermama pastoviai nuluzta sad.gif
Atsakyti
Del nuluzimo tai jo, bet cia visiems luzineja (kazkur buvo rasyta, bet neberandu rolleyes.gif ). Tikesimes, greitu laiku pasitaisys. O vat del prenumeratos nesupratau... g.gif
Atsakyti
Man irgi keleta dienu neateina prenumerata, is supermama keleta kartu per diena nuluzta. unsure.gif
Atsakyti
uztat man visas 1000 laisku kasdien ateina rolleyes.gif

kol kas beprasmiska ka nors keisti, paziuresiu kai busime naujame serveryje.
Atsakyti
Uzsiprenumeravau ir as kai kurias temas, kad siustu atsakymus i e-mail. Gavau pranesima apie viena atsakyma. Dabar ziuriu yra ir daugiau atsakymu, bet i e-mail neateina. Kazka ne taip padariau?
Papildyta @ [mergetime]1087332660[/mergetime]
Sorry, ateina, bet kazkaip paveluotai. Na bet svarbu ateina smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
O kaip atsisakyti tu uzprenumeruotu temu?
Atsakyti
Gali temą sekti per Favorites.

user posted image

Kiekvieną kartą prisijungiant prie forumo, viršutinėje juostoje paspaudi Favorites ir iškart gali peržiūrėti visas užprenumeruotas temas.


***

Arba atsidarius temą, spaudi "Sekti šią temą"

user posted image

Jei bus atsakyta į užprenumeruotą temą, tau el. paštu ateis pranešimas.

Jei nebenori sekti tos temos: Mano nustatymai -> kairėj susirandi ir paspaudi Peržiūrėti temas. Sudedi varneles, kurių jau nebenori sekti, ir apačioj pasirenki Nutraukti prenumeratą, spaudi Su pasirinktu:

user posted image
Atsakyti
QUOTE (nikute @ 2004 07 02, 17:53)
O kaip atsisakyti tu uzprenumeruotu temu?

Jau issiaiskinau clap.gif
Atsakyti