Įkraunama...
Įkraunama...

Duphaston

Laba diena,
Mes planuojame vaikeli jau antras mėnuo. KT tabletes vartojau bevei 5 metus, dabar nutraukiau. Mėnesinės reguliarios, neišsiderino. Labai nekantrauju būti nestuke.gif
Noriu jūsų paklausti ar dufastonas turi įtakos nėštumui, t.y. ar ji vartojant galima greičiau pastoti? Kada yra nustatoma ar reikia ji vartoti, ar jis yra parduodamas su receptais?

Ačiū
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingridute vail: 03 sausio 2006 - 17:01
"Dufaston"as skiriamas tik tada, kai yra ciklo sutrikimai, o konkrečiai - geltonkūnio funkcijos nepakankamumas. Jį galima įtarti, jei mėnesinės prasideda po ovuliacijos praėjus mažiau nei 11 dienų. Tuomet siūloma ištirti progesterono kiekį kraujyje.
Atsakyti
Laba diena, norėčiau pasiteirauti ką daryti.
Pas mane policistinės kiaušidės, penkis metus gėriau Femoden kontraceptikus, nuo spalio, baigus gerti piliules, dingo mėnesinės. Kreipiausi į med. ir man išrašė Duphaston. Vieną kartą gėriau 5 dienas po 2 tabletes, po mėnesinių vėl gėriau nuo 16 ciklo dienos po 1 tab. iki 26 ciklo dienos.
Dabar mes bandom pastoti ir aš nebežinau ar man ir toliau gerti tab. (nuo 16d. iki 26d. po 1 tab.) ar nepakenks šios tab. jei man pavyktų pastoti, o aš šį mėn. dar gerčiau jas? O jei man nepavyktų pastoti ilgiau, kaip suregulioti mėn., kaip ilgai galima vartoti Duphaston tab.? Ar reikalingi kokie nors papildomi vitaminai geriant šituos vaistus?

Ačiū
Geros dienos
Atsakyti
"Duhpaston"ą būtinai gerkite, vaisiui tai tikrai nepakenks.
Jei nepavyks ilgiau pastoti, būtinai kreipkitės į nevaisingumu užsiimančius specialistus.
Atsakyti
Laba diena. Gerb. gydytoja, man gydytoja pasake, kad mano prolaktinas per zemas o progesteronas per aukstas (ar atvirksciai, nepamenu) ir israse Duphaston 10 tableciu. Ar tai pades susitvarkyti hormonams? Aciu uz atsakyma.
Atsakyti
Negaliu atsakyti, nes tai kardinaliai priešingos situacijos, be to labai priklauso, kiek skiriasi nuo normų, ir gydymas visiškai skirtingas.. Jei Jūsų gydytoja paskyrė šį preparatą, vadinasi jis šiuo atveju tinkamas.
Atsakyti
Laba diena. Gerb. gydytoja, ar tiesa, kad geriant Dphaston pirmojoje ciklo puseje jis veikia kaip kontraceptikas? Liko isgerti 1 tablete, o ovuliacija turetu ivykti vasario 26d., ar tai neslopina ovuliacijos? Aciu uz atsakyma.
Atsakyti
Vaisto informaciniame aprašyme teigiama, kad šis preparatas ovuliacijos neslopina.
Atsakyti
Laba diena. Skaiciau Duhaston vartojimo buda ir niekur nera parasyta, kad galima gerti nuo pirmos ciklo dienos, o man kaip tik gydytoja israse del to kad velavo menesines. Isgerus vos viena tablete, kita diena pasirode menesines. Gydytoja liepe isgerti 10 tableciu. Kaip cia yra? Ar taip galima? g.gif Ir dar perskaiciau kad geriant Duphaston nuo pirmos ciklo dienos vis delto jis slopina ovuliacija. Tai reiskia kad si menesi man nepavyktu pastoti? verysad.gif
Prasau paaiskinkit man issamiau. Aciu.
Atsakyti
Vaisto informaciniame lapelyje pateikiami pakankamai išsamūs tyrimai, ir norint juos paneigti, reikalingos gan didelės multicentrinės studijos.
Esant tam tikriems hormoniniams organizmo pokyčiams šis preparatas kartais skiriamas ir nuo pirmos ciklo dienos. Man, nežinant Jūsų ginekologinės anamnezės, labai sunku ką nors komentuoti. Siūlyčiau dar kartą viską aptarti su savo gydytoja.
Atsakyti
Dar nežinau ar esu pastojusi, o šiandien jau 4 DPO. Ar nepakenks kas vakarą išgerta duphastono tabletė, norint, kad nebūtų geltonkūnio nepakankamumo ir kad geriau įsitvirtintų kiaušinėlis, na , jei kartais esu pastojusi. Ir kiek jo reikėtų gerti jei esi pastojusi?
Atsakyti
"Profilaktiškai", jei nėra įrodytų sutrikimų, jokių hormoninių preparatų gerti negalima, nes tai gali sutrikdyti normalią hormoninę reguliaciją. Žinoma, "Dufaston"as gal ir nepakenks, bet jei nėra būtinų indikacijų, aš jo gerti nerekomenduoju.
Atsakyti