Įkraunama...
Įkraunama...

Linijiniai šokiai

Sveikos šokėjėlės thumbup.gif

Užėjau paieškot gal yra linijinių šokių šokėjų ir gerbėjų tema, ir radau thumbup.gif , tik jau uždarytą, tai kuriu naują.

Kaip jums Palanga? Kokie įspūdžiai? Aš tai labai gerai pasišokau, nuotaika puiki ir t.t. Tik man gal Kretingoj po to šokt labiau patiko. biggrin.gif Būtų smagu kokių foto pamatyt, gal kas fotografavo.. o aš va, internete radau:

http://www.youtube.c...h?v=dcVAmzLMZws

Visai smagus vaizdelis. thumbup.gif
Atsakyti
Labai noreciau patraimo, kur Kaune centre ar netoli centro butu galima lankyti linijinius sokius (nesu sokusi, bet noreciau pradeti)? Kur labiau jums patiko? Aciu uz atsakymus... Jeigu jau buvo apie tai kalbeta, atsiprasau-tiesiog nerandu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Guoda: 14 birželio 2010 - 13:21
QUOTE(wijokle @ 2010 06 14, 10:20)
Tik man gal Kretingoj po to šokt labiau patiko.  biggrin.gif 

Laba diena.

Mačiau kaip šokot Kretingoje. Viskas thumbup.gif Paskui girdėjau , kaip vyko linksmybės kultūros centre. biggrin.gif
Atsakyti
Aš irgi pradėjau sirgt linijunių šokių liga, tik dar niekad nešokau. Ieškau užsimušdama internete, kur galėčiau pašokti - randu visus Lietuvos miestus, išskyrus Vilnių!!! Gal kas galit patarti, kur galima šokti Vilniuje? Labai būčiau dėkinga :-)
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2010 06 14, 16:07)
Laba diena.

Mačiau kaip šokot Kretingoje. Viskas  thumbup.gif  Paskui girdėjau , kaip vyko linksmybės kultūros centre.  biggrin.gif


Smagu, kad gerai atrodė biggrin.gif O linksmybių kultūros centre tai oi kiek buvo thumbup.gif Prisišokom, grįžom ištinusiom kojom biggrin.gif , bet su įspūdžiais. Visai vasarai pakaks, nuo rudens vėl į šokius thumbup.gif
Atsakyti
Linijinius sokius galima rasti Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, kristinoss.lt smile.gif
Atsakyti
sveikos sokejeles 4u.gif
norejau paprasyt lankanciu linijinius sokiu pasidalinti ispudziais airiu sokiu tematika - kaip mokoma, koks apavas, ar technika panasi i sia:
http://www.youtube.c...h?v=C-pGzCre7Po
nes as zveriskai noriu ismokt taip "kalt kojomis", ir batus tam reikalui turiu, bet is mokomojo kompakto man mazai naudos doh.gif
Atsakyti
Sveikos šokio mylėtojos!

Dar linijinius šokius moko T.Petreikio šokių studijoje www.valsas.lt Labai šaunūs mokytoja smile.gif i
Atsakyti
Gal galėtumėte parekomenduoti linijinių šokių mokyklą Vilniaus centre (nuo rudens).
Ir ar reikia iš anksto užsirašyti į grupes?
Atsakyti
Gal galetumete patarti kur smagiau ir idomiau butu sokti linijinius sokius Kaune klube line-dance ar Sokiu populiarinimo centre? Niekaip negaliu apsispresti...
Atsakyti
Sveikos merginos,gal zinot kur Vilniuje organizuoja linijinius sokius noreciau lankyt,gal kas noretu prisijungt butu dviese linksmiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki, Kaune linijinius sokius galima sokti sokiu studijoje TORO.
Treneriai - Gaintaras Svistunavicius ir Gabriele Valiukaite.
Atsakyti