Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukių pavėsinė

Laba diena
Šitą istoriją, Naujųjų Metų išvakarėse man papasakojo vienas žmogus. O jam papasakojo budistų vienuolis, keliaujant Tailande, kažkur prie Can Mai.
Gyveno kartą žmogus, jis buvo silnos sveikatos ir ligotas. Kartą susapnavo, kad šventykloje yra paslėti lobiai, tačiau ten reikia nueiti naktį. Žmogus pats nelabai ir patikejo sapnu, be to nejauku buvo eiti nakti, o ir sveikata nelabai kokia. Jis apie savo sapną papasakojo kaimynui, kuris, taip pat buvo silnos sveikatos. Kaimynas pagalvojo, kad neturi ko prarasti, susikaupė ir nuėjo naktį į šventyklą. Ir ištiesų jis ten sutiko aitvarų ir vaiduoklių, kurie jam prinešė lobių.
Žmogus grįžo namo su lobiais laimingas. Pradėjo gyventi lengviau ir sočiau.
Kaimynui, kuris susapnavo sapną pasidarė pavydu ir jis iškvietė į teismą savo drasųjį kaimyną. Nuėjo jiedu pas Karalių. Paaiškino savo nesutarimo priežąstį.
Karalius tarė: "turtai priklauso juos radusiam žmogui, kadangi jis patikėjo galimybe, rado drąsos nueiti naktį į šventyklą ir susitikti su vaiduokliais.
Jis nusipelnė lobio.
O tas, kuris žinojo apie galimybę, bet nieko nedarė, negali turėti ir lobių"
user posted image

Nežinau kada pavėsinėje pakvips pirmąja kava.Kada ateis pirmieji žmonės pasidalinti savo pozityvia patirtimi.Papasakoti, kas jiems padeda išgyventi ligą, gyventi pilnavertį gyvenimą, kaip jie sugeba džiaugtis šia diena, šiandien pražydusia gėle, išdygusiu daigu, raudonu saulėlydžiu.
Gal moterys atsineš savo rankdarbių ir juos pamatysime nuotraukose.Gal pavėsinę papuoš nuostabi pražydusi ir ilgomis savęs ieškojimo valandomis išauginta gėlės nuotrauka.
O kaip gerti kavą , jei neskamba muzika.Juk kažkas atsineš ir savo mėgiamą muziką.O kokia kava be saldumynų.Prašau pasidalinti ir jų receptais.
O gal kas norės tyliai pamediduoti.Prašau pasidalinti savo patirtimi gydančia ne tik kūną , bet ir sielą.
O gal pajūryje surengsime mankštą.Aprašykite kokie pratimai jums padėjo.
O kokia dabar draugija nekalba apie dietą?

O jei palapinė bus nereikalinga , ją nuplaus pirma pakilusi jūros banga.Ir liks tik švarus jūros smėlis.
Laukiu draugų.
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2010 06 15, 09:40)
O gal pajūryje surengsime mankštą.Aprašykite kokie pratimai jums padėjo.

O kokia dabar draugija nekalba apie dietą?


vat stuburui tai labiausiai tinka tempimas ir plaukimas - prie jūros - pats tas. o vat jeigu nenorit susipykti - apie dietas didelėje kompanijoje - geriau nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2010 06 15, 11:58)
vat stuburui tai labiausiai tinka tempimas ir plaukimas - prie jūros - pats tas. o vat jeigu nenorit susipykti - apie dietas didelėje kompanijoje - geriau nereikia.


Aš pyktis nenoriu, bet turėjau mintyje ne tas dietas , kurių tikslas , tapti manekene.Aš apie dietas , kurios padėjo pasveikti.Bent aš tokią jau išbandžiau tris kartus.

Mano tikslas rašyti apie viską kas padėjo pasveikti.Patarti toms , kurios nori pasveikti.

Sukaupti kuo daugiau pozityvių minčių apie tai , kad ligonis tai žmogus galintis būti daug stipresnis už sveikuosius.

Man gyvenimas dovanojo 5-is metus, todėl noriu padėti tiems , kurie prarado viltį, bet nori ją susigražinti ir žino, kad tam užteks ryžto.
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2010 06 15, 11:26)
.Aš apie dietas , kurios padėjo pasveikti.Bent aš tokią jau išbandžiau tris kartus.

na, jeigu reikėjo kartoti arba visą gyvenimą laikytis - tai nepadėjo pasveikti
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2010 06 15, 12:36)
na, jeigu reikėjo kartoti arba visą gyvenimą laikytis - tai nepadėjo pasveikti


O kiek kartų žmonės ir metų metais ir kasdien po tris kartus geria tuos pačius ar naujo pavadinimo vaistus? Ir geria visą gyvenimą.Ir brangiai moka .Ir skundžiasi visą gyvenimą.

Man padėjo ta dieta, nes nereikėjo gerti vaistų nuo sąnarių ir alergijos, susitvarkė kepenys.
O kaip senoliai laikydavosi pasninko.Irgi periodiškai ir visą gyvenimą.
Aš dar kartą sakau.Aš nieko neperšu ir nesiūlau.Aš tik noriu, kad kiti pasidalintų savo patirtimi.
Jei nori ką pasiekti , turi pati norėti.Norėti ir turėti valios.

Ir dar aš 100 proc pasitikiu tradicine medicina, bet kur galima stengiuosi sau padėti ir pati.
Atsakyti
Labas rytas
Pro debesis jau šypso saulė.Taip laukiama ir branginama.
Pro optimistų - pozitivystų pavėsinę dar tik praeinama, pasižiūrima ar ten nėra padėta stebūklingų vaistų ir tykiai nueinama.
Bet , kad sau ir kitiems sukurti gerą nuotaiką, įkvėpti optimizmo, tai irgi darbas, valia ir užsispyrimas.Manau nelabai kas nori grįžti į tas dienas.
Kas užsuks kviečiu pasivaišinti.

user posted image

4u.gif
Atsakyti
Šauni temele, labai norėčiau pasėdėti toje pavesinėje, tiesiog kvapą jūros pajaučiau ir tą ramybę. Iš tiesu, žmogus privalo tiketi ir noreti jaustis sveiku, deja kartais tai buna labai sunku. Tai ištisas mokslas, patirtis, laiko pamokos ir savęs, kaip gamtos visumos suvokimas. To man, kaip ir visiems, dar mokytis ir mokytis...
Atsakyti
QUOTE(moske4 @ 2010 06 16, 13:12)
Šauni temele, labai norėčiau pasėdėti toje pavesinėje, tiesiog kvapą jūros pajaučiau ir tą ramybę. Iš tiesu, žmogus privalo tiketi ir noreti jaustis sveiku, deja kartais tai buna labai sunku. Tai ištisas mokslas, patirtis, laiko pamokos ir savęs, kaip gamtos visumos suvokimas. To man, kaip ir visiems, dar mokytis ir mokytis...


Todėl aš ir noriu kad ši tema tema taptų mokymų , pasidalijimo patyrimu tema, kur pasveikusieji pasidalintų patirtimi , o sergantieji jos įgytų.
Pozityvus mąstymas gal būt dabar tapo mados dalimi, bet išmokti nuteikti save išgijimui , tai dalis pergalės.

Labai daug randu saviįtaigos pratimų rusiškuose tinklapiuose.Jaunesniems tai bėda , nes nemoka rusiškai.Turiu pratybas psichologines -45 min trukmės , kur kaip lietuviška sutartinė skamba teiginiai, kad aš esu sveika, kad organizmas visa galia su Dievo pagalba kovoja su liga.Man padėjo prieš eilinę operaciją.Jaudinausi, bet nebuvo panikos, tikėjau , kad viskas bus gerai.
Gerai ir buvo.Greit sveikstu.
Atsakyti
user posted image
Pažvelkite į nuotrauką, sugalvokite norą ir tada perskaitykite maldą.

Šventosios Teresės Malda

Lai Šiandien Jumyse būna ramybė.

Tikėkite Dievu, kad Jūs esate būtent ten, kur turite būti.

Niekados nepamirškite begalinių galimybių, kurios gimsta iš tikėjimo.

Naudokitės gautom dovanom ir gautą meilę siuskite toliau.

Tvirtai žinokite, kad esate Dievo vaikas. Tegu šita tikrovė įsismelkia i Jūsų kaulus ir suteikia Jūsų sielai laisvę dainuoti, šokti, garbinti ir mylėti.

Ji yra duota mums visiems.
Atsakyti
4u.gif saunuole Gabija,aciu uz nauja tema,kuri tikrai reikalinga,o ir pavesine labai grazi taip ir norisi joje prisesti mirksiukas.gif.Ir tikrai as tikiu,kad malda yra visagale,ji padeda kai mums liudna,kai mes sergame ir kai mums gera taip pat neuzmirskim maldos.As taip pat tikiu tradicine medicina,bet prie jos taikau maldas.Ir mano liga pradejo trauktis,metastazes uzkalkejo thumbup.gif,ir uz tai dekoju vaistukams,gydytojui ir dievuliui. 4u.gif
Atsakyti
Pasidalinkime kiekvienas savo gerumu,
jautrumu ir meile...
Atriekime riekelę savo širdies šiumos,
užpildydami savų namų visus kampus...
Kas liko, neišmeskim, sudėkim į lėkštutę,
papuošdami pirmais pavasario žiedais.
Ir dar pridėkim riekelę kvepiančios naminės duonos
ir pirmą gurkšnį pavasario sulos...
Pasidalinkime viskuo, ką šiandien turim, -
nelikim prastesni, pabūkim geresni...

user posted image

Aš Rugilėje paskaičiau apie Reiki, pradėjau domėtis.Turiu dvi pakopas, lankausi pas labai stiprų Reiki meistrą dar papildomai, apart to ,kad pati sau kasdien darausi Reiki seansus po 1,5 valandos kiekvieną dieną.
Per paskutinius dvejis metus buvo totalus vėžio puolimas.Trys operacijos ir trys chemo ciklai po 6 kartus.Vienas gydymo ciklas tęsiasi pusę metų.
Tarpuose gėriau žoles, valgiau Taunytės rekomenduojamą kruopų dietą.
Dabar buvo proga, išimant tužies pūslę dėl akmenligės ,apžiūrėti visą pilvą.Tiesiog bijau garsiai sakyti, bet metastazių nerado.Mano onkologas pavadino mane stebūkliniu atveju.
Tiesiog bijau prisigirti, kad kas tfu, tfu, tfu nenuklausytų.
Deja , jei kam pasakai apie Reiki ir psichologinį darbą su savimi, žiūri kaip į kokią
sektantę , kuriai nuo ligų važiuoja stogelis.
Pusseserės , pažįstama gydytoja paklausė , ar aš dar gyva.Labai nustebo, kai sužinojo, kad dar esu.Ji pasakė: Reiškia ta moteris kažką stipriai dirba su savimi.
Ir turbūt nesvarbu kaip pavadinti dvasines pratybas, nesvarbu kokio tikėjimo maldas kalbėsi , bet jomis turi tikėti iki fanatizmo.Pats turi jas išgyventi.Niekas kitas, net užpirktos brangiausios mišios nepadės , jei per jas būsi žiūrovas , o ne dalyvis.
Geros dienos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 18 birželio 2010 - 10:00
Aš visai būčiau ne prieš pasikalbėti apie dietą, kuri padeda sąnariams... Turiu didelę problemą... unsure.gif
Atsakyti