QUOTE(Patriccija @ 2010 09 23, 21:55)
GABIJA, GRAZI SI MUSU ZEME!
Tik pagal save sprendziu, jei as viena iseinu vaikstineti "i dykuma", kitaip sakant eini kur akys veda, nera gerai, jauti nerima. Na, gal Tau kitaip, bet man taip yra buve ir laukuos tada noris balsu rekti, staugti is sielvarto. GERIAU NEVAIKSCIOK VIENA, MIELOJI GABIJA. Geriau buk salia artimuju. Jei netaip ka nors parasiau, atsiprasau!
Ne tikrai šiandien nenorėjau staugti.Gal Reiki padeda, bet dabar visa įtampa greičiau praeina.Šiandien sužinojau visą operacijos seką, tai visai dzin pasidarė.Kol kas.Dar vos ne mėnuo.Blogai buvo kai nežinojau.
Spalio 18 guldo, 19-to 9 val gaunu pirmą silpną narkozę įvesti stentui į inkstą, nes be narkozės neįves, labai užsiaurėjęs šlapimo kanalas, o stento reikia, nes sugęs inkstas.Aš to stentavimo bijojau, o po narkoze, tegul daro , ką nori.Svarbu, kad iš viso galėtų įvesti.Jei neįves , tai operuoti ties šlapintakiu labai pavojinga, gali nupjauti, o tas limfmazgis kaip tik ten guli.O po to gaunu didesnę dozę narkozės, veža į kitą operacinę ir šalina mano "draugelį"
Na iki ryto podružkės