Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno l/d "Žuvintas", Žuvinto g. 8

Laba,
gal kas vedate savo atzaleles i si lopseli - darzeli. Noreciau suzinoti nuomone apie ji. Greitu laiku zadu leisti ten net dvi savo paneles.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ambrozija: 14 birželio 2007 - 16:34
Labas,

Savo vyresniąją 6,5 m dukryte vedu jau nuo 2,5 metu, o jaunesnioji 3.5 m lanko šį darželį nuo rugsėjo.
Nuostabios auklėtojos, yra dailės, pramoginių šokių būreliai, kineziterapeutė, logopedė.
Vaikų grupėse nedaug.
Esame labai patenkinti visa šeima šiuo darželiu.
Žodžiu, tikrai rekomenduoju šį darželį.
Atsakyti
O gal yra mamyčių, kurios ves vaikučius nuo rudens į pačių mažiausių grupę? Maniškiui rugsėjį bus 1,3 metukų - niekap negaliuapsispręsti - leisti vaikutį į lopšelį jau nuo rugsėjo ar dar auginti ax.gif
Kaip šiame lopšelį su pačiais mažiausiais elgiamasi?
Atsakyti
mes jau priimtos pasibandymui nuo rugpjucio smile.gif Viskas labai saunu smile.gif

O pas kokia jus aukletoja priimti smile.gif Man labai ten patinka Rasa smile.gif
Siaip manau, kad viskas bus gerai, ten yra ir mazesniu uz jus smile.gif
Atsakyti
Žinok nežinau auklėtojos vardo doh.gif mes tik šiandien užsirašėm, o eisim tik nuo spalio ax.gif Grupė žiogeliai ax.gif o auklėtoja - direktorės pavaduotoja tuo pačiu ax.gif bent taip supratau ax.gif
Buvom truputį į kitą grupę nuėję - Karoliui labai patiko, bet vis tiek mamos reikia doh.gif jis toks mamičiukas, kad net baisu doh.gif
Ir baisoka dėl ligelių ax.gif
Šiaip aš į darbą planuoju išeit tik lapkričio pirmom dienom, tai turėsim laiko adaptuotis ax.gif

LIle, o gal jūs į tą pačią grupę eisit bigsmile.gif ir ar nešėt ką nors vedėjai?
Atsakyti
QUOTE(mucka @ 2006 08 09, 10:12)
O gal yra mamyčių, kurios ves vaikučius nuo rudens į pačių mažiausių grupę? Maniškiui rugsėjį bus 1,3 metukų - niekap negaliuapsispręsti - leisti vaikutį į lopšelį jau nuo rugsėjo ar dar auginti ax.gif
Kaip šiame lopšelį su pačiais mažiausiais elgiamasi?

labas
mes jau nuo balandzio einam , esu labai patenkinta. maniskis kai pradejo eit i lopšį tik metukų buvo, ir tikrai nesigailiu. thumbup.gif
ten juos mažiukus labai myli, maniškis kažkaip kolkas tfu tfu tfu neserga, na aš dar manau kad ir nuo imuniteto vaiko priklauso.
Atsakyti
o mes ziuresim ar mus nuo rugsejo priims 4u.gif
ziogeliu aukletoja man nelabai patiko..taikomes i boruzeles ax.gif
Atsakyti
QUOTE(O_N_O @ 2006 08 09, 19:33)
o mes ziuresim ar mus nuo rugsejo priims 4u.gif
ziogeliu aukletoja man nelabai patiko..taikomes i boruzeles  ax.gif

gal yra dar kas einat i boruzeles?
Atsakyti
QUOTE(Krisss @ 2006 08 09, 18:23)
labas
mes jau nuo balandzio einam , esu labai patenkinta. maniskis kai pradejo eit i lopšį tik metukų buvo, ir tikrai nesigailiu.  thumbup.gif
ten juos mažiukus labai myli, maniškis kažkaip kolkas tfu tfu tfu neserga, na aš dar manau kad ir nuo imuniteto vaiko priklauso.

jei tavo vaikutis ne žiogeliuose, tai šiandien mačiau kaip sėdėjo ramus ir laukė savo sriubos mirksiukas.gif biggrin.gif
QUOTE(O_N_O @ 2006 08 09, 18:33)
o mes ziuresim ar mus nuo rugsejo priims 4u.gif
ziogeliu aukletoja man nelabai patiko..taikomes i boruzeles  ax.gif

o grupę galima pasirinkti? Nes man žiogelių auklėtoja irgi tokia šalta pasirodė ax.gif Daugiau pabendravau su kitos grupės 1 aukšte šeimininkute, labai miela pasirodė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mucka: 09 rugpjūčio 2006 - 22:43
Na dabar net susimasciau, mes lyg i boruzeles, jau tikrai ne i ziogelius smile.gif Musu grupe antrame aukste, kaip ir nepritaikyta lopselinukams, nes reik laiptais lipti, bet juos ten nunesa jei reikia smile.gif Siaip priesais kiek maciau bituciu grupe smile.gif
Atsakyti


o grupę galima pasirinkti? Nes man žiogelių auklėtoja irgi tokia šalta pasirodė ax.gif Daugiau pabendravau su kitos grupės 1 aukšte šeimininkute, labai miela pasirodė smile.gif
[/quote]
na nezinau kaip su tuo pasirinkimu..bet uzrase mus kur papuole paeiliui, taciau kai pamaciau aukletoja ir kaip ji bendrauja su vaikais tai man ji is pirmo zvilgsnio nepatiko..pasiprasiau i kita ir nepriestaravo..
Atsakyti
QUOTE(mucka @ 2006 08 09, 10:12)
O gal yra mamyčių, kurios ves vaikučius nuo rudens į pačių mažiausių grupę? Maniškiui rugsėjį bus 1,3 metukų - niekap negaliuapsispręsti - leisti vaikutį į lopšelį jau nuo rugsėjo ar dar auginti ax.gif
Kaip šiame lopšelį su pačiais mažiausiais elgiamasi?

Mes užrašėm Saulutę į šitą darželį nuo rugsejo, pakliuvom i Boružėlių grupę thumbup.gif Auklėtoja labai super pasirodė, jos vardas Rasa

beje vedėjai nieko nenešėm schmoll.gif tongue.gif
Atsakyti