Įkraunama...
Įkraunama...

gyd. G. Mečėjus

Aš gimdžiau pas Mečėjų ir tkrai nesigailiu smile.gif . Bet negaliu sakyti, kad rekomenduočiau kam nors. Ačiū Dievui, kad gimdymas truko trumpai ir sklandžiai. Gal todėl gyd. juokeliai manęs nespėjo užknisti. Tiesiog ne visiems jo bajeriai priimtini, gal dėl to griežtai nerekomenduočiau jo. Šiaip tai man iš pirmo žvilgsnio pasirodė, kad G. Mečėjus yra iš tų, kurie neabejoja, veikia greitai ir profesionaliai. Įdomu būtų sužinoti Jums sekėsi gimdyti pas Mečėjų, kiek kas mokėjo. Mat mano vyras nusprendė duot min sumą, nes gimdymas buvo sklandus(truko vos 2val.). Tikiuosi, kad jam pakako blink.gif , nes po gimdymo lankė visas dienas kol buvome ligoninėje.
Atsakyti
Nesuprantu apie kokius nevykusius juokelius jūs čia visos kalbat? blink.gif kelis kartus bendravom, nu normalus žmogus ir tiek... Kelios draugės savo vaikus pas jį gimdė ir visos labai patenkintos thumbup.gif ir aš pas jį ruošiuos, šiandien eisiu susitarti ax.gif o dėl mokesčio.. tai kiek tas minimaliai? g.gif aš ruošiuos mokėti 500Lt ir manau kad čia normali suma, draugė prieš pora mėn. gimdė, davė 600Lt, bet gimdymas buvo labai sunkus ir komplikuotas, lankė dažnai po gimdymo, o pagulėti teko 2sav., be to pinigus ėmė tik tada, kai jau viskas gerai buvo thumbup.gif Ir svarbiausia: tikrai profesionalus gydytojas (čia kitų medikų nuomonė), pasako tiesiai, jei kas būna ne taip (šito labai pasigedau, kai gimdžiau pirmąją verysad.gif ) ir nesikrato atsakomybės thumb_yello.gif
Atsakyti
Sveikutes, tiesa pasakius ir aš nelabai suprantu kuo kliūna tie juokeliai.... g.gif
Lankausi pas šį gydytoją ir ruošiuosi pas jį ir gimdyti. Teko su juo susidurti ir pirmojo nėštumo metu. Bet galiu pasakyti tik tiek, kad tikrai patiko thumbup.gif O Humoras pas jį savotitiškas...bet man tai tikrai nekliūna. Kai atėjau pas jį vos neverkdama šio nėštumo metu, jis paaiškino normliai situaciją, dar pašmaikstavo ir išėjau su šypsena ax.gif
Atsakyti
Šis gydytojas išgelbėjo mano vaiko gyvybę (gimdymas komplikavosi, teko sprendimus priimti akimirksniu) ir būsiu jam dėkinga labai, labai. thumbup.gif
Laukiuosi antrojo ir norėčiau gimdyti tik pas jį.
Tiesa, savotiškas humoras, bet man patinka.
Atsakyti
Jungiuosi į Mečėjaus gerbėjų gretas 4u.gif
Super gydytojas, žavus žmogus, o ir vyriškis visai nieko mirksiukas.gif
Gimdžiau pas jį savo mažę, esu laiminga, kad sugebėjau pagimdyti pati (pirmas buvo cezaris), čia, aišku, ir gydytojo dėka.
Esu įsitikinusi, kad Mečėjus tikrai ne iš tų, kurie pirma pasako, kiek mokėti, o tik paskui dirba savo darbą. Šiam gydytojui rūpi karjera plačiąja ir gerąja prasme, o ne tik būti amatininku ir lupti iš gimdyvių pinigus.
O dabar dėl humoro. Kiek bendravau su juo prieš gimdymą, negalėjau atsižavėti jo sugebėjimu bendrauti, betarpiškumu ir t.t., tuo žaviuosi ir dabar, man ir pačiai nesvetima ironija ir saviironija. Tačiau... kas man atsitiko gimdymo metu, aš iki šiol negaliu paaiškinti ir pati suprasti : tuo metu jo bendravimo stilius man pasirodė visiškai nepriimtinas, jo humoras mane žeidė, jaučiausi kaip tas, kurį muša gulintį, nes man buvo velniškai sunku, gimdžiau natūraliai, su nežmoniškais skausmais ir juokauti visiškai nesinorėjo. Suprantu, gimdyme jis dalyvavo ne tam, kad paverkčiau ant jo peties, bet vis tiek norėjosi daugiau supratimo, ramybės, aiškumo, o jo juokeliai mane kartais išmušdavo iš vėžių.
Viskas baigėsi tuo, kad aš supykusi su juo nebesikalbėjau ir kai jis norėdavo ką nors būtino pasakyti, tai pasakydavo mano vyrui, o šis man.
Po gimdymo buvo gėda visa tai prisiminus, aš jo atsiprašiau už savo kvailą elgesį blush2.gif
Todėl visai pritariu toms, kurios sako, kad nežino, ar rekomenduotų šį gydytoją kitoms. Aš pati sau rekomendavau, o savo elgesio nuprognozuoti nesugebėjau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mojo @ 2006 01 13, 21:18)
Jungiuosi į Mečėjaus gerbėjų gretas 4u.gif
Super gydytojas, žavus žmogus, o ir vyriškis visai nieko mirksiukas.gif
Gimdžiau pas jį savo mažę, esu laiminga, kad sugebėjau pagimdyti pati (pirmas buvo cezaris), čia, aišku, ir gydytojo dėka.
Esu įsitikinusi, kad Mečėjus tikrai ne iš tų, kurie pirma pasako, kiek mokėti, o tik paskui dirba savo darbą. Šiam gydytojui rūpi karjera plačiąja ir gerąja prasme, o ne tik būti amatininku ir lupti iš gimdyvių pinigus.
O dabar dėl humoro. Kiek bendravau su juo prieš gimdymą, negalėjau atsižavėti jo sugebėjimu bendrauti, betarpiškumu ir t.t., tuo žaviuosi ir dabar, man ir pačiai nesvetima ironija ir saviironija. Tačiau... kas man atsitiko gimdymo metu, aš iki šiol negaliu paaiškinti ir pati suprasti : tuo metu jo bendravimo stilius man pasirodė visiškai nepriimtinas, jo humoras mane žeidė, jaučiausi kaip tas, kurį muša gulintį, nes man buvo velniškai sunku, gimdžiau natūraliai, su nežmoniškais skausmais ir juokauti visiškai nesinorėjo. Suprantu, gimdyme jis dalyvavo ne tam, kad paverkčiau ant jo peties, bet vis tiek norėjosi daugiau supratimo, ramybės, aiškumo, o jo juokeliai mane kartais išmušdavo iš vėžių.
Viskas baigėsi tuo, kad aš supykusi su juo nebesikalbėjau ir kai jis norėdavo ką nors būtino pasakyti, tai pasakydavo mano vyrui, o šis man.
Po gimdymo buvo gėda visa tai prisiminus, aš jo atsiprašiau už savo kvailą elgesį blush2.gif
Todėl visai pritariu toms, kurios sako, kad nežino, ar rekomenduotų šį gydytoją kitoms. Aš pati sau rekomendavau, o savo elgesio nuprognozuoti nesugebėjau blush2.gif

nu cia tai bent thumbup.gif , man jau net smalsu darosi koks gi tas humoras kurio negalima iskest? po tavo gimdymo jis turejo padaryt isvadas ir gal dabar jau ziuri i moters reakcija reik tiketis.
Atsakyti
QUOTE(juanita @ 2006 01 16, 17:54)
nu cia tai bent  thumbup.gif , man jau net smalsu darosi koks gi tas humoras kurio negalima iskest?  po tavo gimdymo jis turejo padaryt isvadas ir gal dabar jau ziuri i moters reakcija reik tiketis.


Manau, kad jis tiek pripratęs prie neprognozuojamo gimdyvių elgesio, kad jam giliai "dzin" ir jis nekreipia į tai jokio dėmesio, juo labiau nesiruošia prie kiekvienos taikytis, jį reikia priimti tokį, koks jis yra (prie gimdyvių, girdėjau, taikosi Juršėnas, bet man jis nepatiko, nors bendravau labai trumpai).

Sunku nupasakoti tą Mečėjaus humorą ir dar sunkiau įsivaizduoti kitam tą situaciją, kurioje aš buvau. Na, gal vieną epizodą. Jau sakiau, kad man svarbiausia buvo, kad pagimdyčiau pati, todėl gimdymo metu baisiai nervinausi, nuolat klausinėjau, ar nereiks daryti cezario, o jis, užuot aiškiai man atsakęs, kaip vyksta gimdymas, nuolat bajeruodavo visokias nesąmones, pvz., nedarysim, nes operacinė dar nedirba (gimdžiau naktį). O kai gimdymas vis dėlto komplikavosi, jis vėl, vietoj to, kad paaiškintų rimtai, sako man : "Na, ponia Rima, ar nori dviem savaitėm ilgesnių dekretinių atostogų?" Aš tai žinau, kad atostogos pailgėja, esant chirurginei intervencijai, man vos ne isterija, suprantu, kad kažkas negerai, o jam, atrodo, dėl to nei šilta, nei šalta - jis valdo situaciją.
Na, bet jei lankaisi pas jį privačiai, tai turbūt jo humorą seniai esi perkandusi. Kaip jau sakiau, visa problema buvau aš pati, o ne jis, - psichologiškai nebuvau pasirengusi gimdymui. Bet jei netyčia vėl gimdyčiau, vėl rinkčiausi jį. thumbup.gif

Beje, juanita, tu pas jį privačiai lankaisi tik nėštumo metu? Man įdomu, ar jis tik akušeris geras, ar ir apskritai ginekologas?
Atsakyti
Na, manau, kad pajuokavimai vietoje ir laiku esant neadekvačiai situacijai (ypač gimdymo metu) tikrai yra normalu, bet kaip jau kažkada minėjau, vienai tai patiks, o kitai - nelabai. Matosi, kad karjeristas (daktarinę apsigynė eksternu), bet iš gerosios pusės karjeristas, man tokie žmonės labai patinka. Tikrai man pasisekė, kad jis mano gimdymo metu (gimdžiau pas kitą gyd.) pasikeitus pamainai ir sukvietus gyd. konsiliumą, ėmėsi iniciatyvos ir padėjo mano vaikiukui užgimti, o situacija, patikėkite, buvo labai įtempta. 4u.gif
Atsakyti
Dėl jo profesionalumo neturiu nė mažiausių abejonių. Mūsų šeimoj jis - šventasis! Kiekvienąsyk, besidžiaugdami savo maže, prisimenam ir "gimdytoją", nes aš pati, be Mečėjaus pagalbos, būčiau niekaip nepagimdžiusi rolleyes.gif

Beje, Rubia, o kokios iniciatyvos ėmėsi Mečėjus tavo gimdymo metu, ar ne vakuuminio ekstraktoriaus, kaip kad manojo? Žinau, kad tai jo "arkliukas".
Atsakyti
Mojo, nu tu ir atspėjai... schmoll.gif būtent taip ir užgimė mano dičkis, jei jo nebūtų, manau 100 proc. man būtų atlikę sekciją ir vaikiukas būtų prigėręs pažaliavusių vandenų dar daugiau (tai gyd. žodžiai), o kuo tai būtų pasibaigę, nežinia...oi nežinia ir taip jų gurkštelėjo... Nu bet jei tai jo "arkliukas" tai aš dabar pradedu abejoti, ar rinktis jį g.gif
Atsakyti
Na gimdyti as pas ji negimdziau ir nesiruosiu, bet lankiausi viena karta privaciam kabinete NELIGA. Tada poliklinikoje man numete fraze, kad yra siokiu toku bedu su leliuko inkstukais, bet paaiskinti nieko nepaaiskino. Tai as nuskuodziau konsultuotis pas Maceiju, buvau girdejus, kad jis geras exo specas. Tai mano nuomone yra tokia, kad specias jis tikrai neblogas, idemiai ziurejo, gan issamiai viska paaiskino, siek tiek nuramino. Na bet bendravimo maniera pas ji tikrai labai specifine... As sakyciau kad jis ganetinai arogantiskas... Na bet ne giminiuotis su juo ejau, taigi jei jis geras specas, tai gal galima ir pakenteti... Zinoma gimdymas yra yaptingai stresine situacija...
Atsakyti
Na, gal ir ne "arkliukas", nes Mečėjus pirmiausia yra už natūralų gimdymą, bet kai galima rinktis cezarį ar vakuumą, jis renkasi pastarąjį (aišku, ne visada tai įmanoma). Kai aš gimdžiau, tai jis sakė, kad tais metais Antakalny buvo atlikta 12 vakuumų ir aštuonis iš jų darė Mečėjus. Jis labai domisi užsienio patirtimi ir sakė, kad užsieny tai labai populiarėja. O mūsų gydytojai nelabai moka kokybiškai tai atlikti, dėl to vengia. Beje, labai daug gydytojų, po gimdymo sužinoję, kad man darė vakuumą, tiesiog kraupo : "Kodėl ne cezarį?". O aš, turėdama dvejopos patirties, labai džiaugiausi, kad buvo vakuumas, o ne cezaris. Vaikų neurologė irgi pasakė : "Padaryta labai profesionaliai, be jokių traumų".
Taigi, labai nesibaimink, paprastai antras gimdymas būna sėkmingesnis (bent jau man). Sėkmės 4u.gif
Atsakyti