Įkraunama...
Įkraunama...

Gera juvelyrinių dirbinių taisykla

kas galit parekomnduoti gera juvelyriniu dirbiniu taisykla vln?
rudeni buvau pylimo gatvej, kur netoli lietuvos kinoteatro - niekam nerekomenduoju :taiso taip negrabiai, kad kilo klausimas is kur jiems rankos dygsta schmoll.gif
dabar vel "pribrendo" reiklas, nezinau kur geriau kreiptis ax.gif
Atsakyti
"Auksinė dovanėlė" taiso LABAI gerai, bet labai brangiai. Vien tik dėl to daugiau ten neičiau. Bet jai tikrai brangus daiktas tada galbūt ir verta.
Atsakyti
Gal kas parekomenduos ir Kaune juvelyriniu dirbiniu taisykla?
Atsakyti
As tai Vilniuj visada i Rotundo gatve einu smile.gif
Atsakyti
o ten dar yra ta taisykla bigsmile.gif thumbup.gif pries kokius 10 metu blush2.gif imociutes zieda mazinau, kad galeciau nesioti. nors nebuvo labai paprasta, bet padare tvarkingai thumbup.gif
Atsakyti
Mano dėdė dirba rotundo g. juvelyru ax.gif , labai gerai daro viską 4u.gif
Atsakyti
O Kaune? Turiu dvi nutrūkusias grandinėles, tai rankinuke nešiojuosi jau turbūt metus biggrin.gif Anksčiau buvo tokie vėplos laisvės alėjoj, labai prastai taisydavo, prastu auksu lituodavo - vėl nutrūkdavo tuojau pat, nu bet vis tiek... O dabar nė tų neberandu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(trampampam @ 2006 01 06, 14:50)
Mano dėdė dirba rotundo g. juvelyru ax.gif , labai gerai daro viską 4u.gif


O rotungo g. koks ten namo nr. ar firmos pavadinimas?
Šiaip norėčiau apie "Auksinę dovanėlę" pasisakyti. Iš ten dovanų gavau žiedelį su deimantu iš balto aukso. Ten pasakė, kad jei netiks dydis, galėsime sumažinti. Kadangi jis man buvo didokas, tai ir nuėjau.
Kai sumažino, nebepažinau savo žiedo- verysad.gif Iš balto patapo geltonas ! Ginčijaus pusę val. prašiau, kad mano sugražintų. Galų gale paaiškejo, kad baltas auksas buna padengtas radžiu, kad blizgėtu ir kaitinant jis nudegė.
Taigi kam reikėjo sakyti, kad jie gali sumažint, jeigu apskritai to daryti negalima mad.gif
Dar ir akutė pradėjo klibėti, tai dabar nežinau kur nunešti, kad visą baltąjį auksą pakeistų ir akutę įsodintų.

Gal kas žinote Vilniuje juvelyrinę dirbtuvę, kad su baltuoju auksu dibtu?
Atsakyti
Reiketu, kad rekomeduotumet nelabai brangu, taciau ismananti savo darba juvelyra Kaune. Noretume pasigaminti ziedus mirksiukas.gif Beje, gal zinot kur galima pigiau aukso isigyti, pvz. auksiniu monetu?
Atsakyti
QUOTE(godive @ 2006 01 06, 12:50)
Mano dėdė dirba rotundo g. juvelyru ax.gif , labai gerai daro viską 4u.gif

o ten ir bizuterija gal taiso?
turiu kelis papuosaliukus, nezinau kur nesti pataisyti..?
Atsakyti
4u.gif Savo auksinius gaminius jei prireikia taisyti dabar visada nešu į Auksinį velniuką Daukanto g. Kiek taisė tai neblogai.
Atsakyti
O gal žinote, kiek kainuoja ant pagminto aukso dirbinio uždėti prabą? g.gif
Atsakyti