Įkraunama...
Įkraunama...

SIJONAI

sena tema

user posted image
user posted image
Atsakyti
laba diena auksarankems 4u.gif
neriu pirma savo sijona (anksciau tik megzdavau) ir , zinoma, apniko abejones g.gif pasirinkau Maxi siulus, viena is VS modeliu, beda: nunerus puse doh.gif sugalvojau, kad jis man ziauriai (apie 10cm ) per platus. kazin jei baigus isskalbsiu karstam vandeny, kiek susitrauks, ar nenueis spalva? ar nieks nebandet tokio "siaurinimo" metodo? ardyt tai gaila butu, dings noras pradet kita toki pat rolleyes.gif
Atsakyti
Niu iš mano patirties, Maxi truputį traukias ir truputį blunka. Bet 10 cm kaži ar susitrauks g.gif
Atsakyti
QUOTE(praeive @ 2010 06 17, 16:02)
laba diena auksarankems 4u.gif
neriu pirma savo sijona (anksciau tik megzdavau) ir , zinoma, apniko abejones g.gif pasirinkau Maxi siulus, viena is VS modeliu, beda: nunerus puse doh.gif sugalvojau, kad jis man ziauriai (apie 10cm ) per platus. kazin jei baigus isskalbsiu karstam vandeny, kiek susitrauks, ar nenueis spalva? ar nieks nebandet tokio "siaurinimo" metodo? ardyt tai gaila butu, dings noras pradet kita toki pat rolleyes.gif

Nu medvilnė kažin ar nuo karšto vandens susitrauks g.gif Nuo karšto vandens šiaip vilna traukiasi ir veliasi... ir labai neprognozuojamai...
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 06 17, 17:05)
Niu iš mano patirties, Maxi truputį traukias ir truputį blunka. Bet 10 cm kaži ar susitrauks  g.gif

Aš neseniai baigiau suknelę iš Maxių. Kad būtų susitraukus,tai nepajutau,bet va vandenį skalbiant tai žydrai nudažė.. Kas bus toliau-neaišku,bet viena forumietė patarė,kad skalbiant reik įpilt acto-nebluks mirksiukas.gif
Atsakyti
vadinasi norint spalva issaugot geriau nerizikuot su karstu vandeniu g.gif nuojauta kuzda, kad ne sau mezgu ir teks atsisveikint su issvajotu sijonu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(praeive @ 2010 06 17, 23:12)
vadinasi norint spalva issaugot geriau nerizikuot su karstu vandeniu g.gif nuojauta kuzda, kad ne sau mezgu ir teks atsisveikint su issvajotu sijonu verysad.gif

Tai geriau jau giliai pakvėpuok,dabar pasimatuok kiek tiksliai reikia tau ir ardyk.. Na tuom kart gaila,bet tai kai numegsi visą darbelį ir paskui nenešiosi visai,dar labiau širdutę sopės 4u.gif
Atsakyti
As kai neriau savo pirma sijona irgi labai nuplatinau doh.gif Bet ardyt pagailejau, tai veiksmo vidury keiciau modeli - vietoj tiesaus, gavosi platejanciom padalkem, bet rezultate labai patenkinta likau tokiu patobulinimu thumbup.gif Na bet aisku priklauso nuo rasto ir modelio g.gif O jei neriat nuo virsaus, tai karta isbandytas variantas apverst aukstyn kojom ir virsus tampa padalkem, o toliau siaurinant nebebuna per platu. Turbut jau matosi, kad baisiai nemegstu ardyt ir visokiais seno brigadininko metodais stengiuosi to isvengt lotuliukas.gif
Atsakyti
patarimai Jusu jegiski thumbup.gif aciu, mergaites 4u.gif
vakar ziurejau ziurejau as i ji, paskui suvyniojau ir ikisau toli toli. o gal po kokiu 5 metu sustoresiu biggrin.gif siandien is pat ryto nulekiau nusipirkau siulu. emiau kita spalva, kad greiciau anas pasimirstu. modeli irgi kita pasirinkau ir varau neatsigrezdama. dabar jau matuosiu daznai. kolkas tik 6 eilutes nunarpliojau, bet atrodo nekrenta nuo pilvo, gal bus gerai mirksiukas.gif
aciu dar karta uz palaikyma 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *coliukeee*: 20 birželio 2010 - 14:27
Lininis sijonas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2010 06 20, 15:18)


kažkur jis man labai matytas lotuliukas.gif , šaunus darbas
Atsakyti