Įkraunama...
Įkraunama...

Pūkinės striukės priežiūra

Gal jau kur nors rašėt... Vyro pūkinė striukė juodai leidžia pūkus, po to reikia nusirankioti, o kaip atrodo rūbai galit įsivaizduoti... Gal turit kokių protingų patarimų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smarki @ 2005 11 02, 12:16)
Gal jau kur nors rašėt... Vyro pūkinė striukė juodai leidžia pūkus, po to reikia nusirankioti, o kaip atrodo rūbai galit įsivaizduoti... Gal turit kokių protingų patarimų 4u.gif

Atsakysiu vriednai - pamusalas netinkamas, nes netankus (mano sunaus irgi taip pat). Vaskuot, kaip pagalves impilus, nelabai iseina, striukes ismesti gaila. As sunui po pamusalu is impilines dar viena pamusala ant pilvo ir nugaros isiuvau, na tokia kaip liemene, tai tos bedos nebeturim.
Atsakyti
a is kur tu gavai impilines medziagos ir kiek kainuoja ji? As daugiau su pukais sakiau nepirksiu, nusibodo
Atsakyti
Tai jau ir aš supratau, kad nieko gero, ale negi dabar išmesi... Ačiū už patarimą, reiks dabar siuvėjos ieškoti ir tos pimpilinės medžiagos unsure.gif
Atsakyti
O man pūkinė striukė iš išorės pūkus leidžia, ne iš vidaus doh.gif
Vaikštau visa apsiplunksnavus, nespėju rankiot schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2005 11 03, 11:50)
O man pūkinė striukė iš išorės pūkus leidžia, ne iš vidaus doh.gif
Vaikštau visa apsiplunksnavus, nespėju rankiot  schmoll.gif


Kažkaip labai juokingai pasirodė, bet nedrįstu komentuot biggrin.gif
Atsakyti
Nekokybiskas gaminys, uz tai ir pukuojasi. Mano dukters striuke tokia pat, vaiksciojo kaip vista, kol man kantrybe truko - ismeciau. As pati nusipirkau striuke, net nesupratau, kad pukine, nei vieno pukelio neislindo,o suzinojau, kad ji pukine, kai prireike isplauti, tada ir paskaiciau, kad viduj pukai.
Atsakyti
Nepirkit gariunietisku "puchavyku" is Turkijos ir nebus problemu su visokiais pukais. Beje, kai dabar striukiu kainos parduotuvese yra tikrai nebetokios kaip anksciau.
Atsakyti
bendradarbei kažkas patarė skalbiant pūkinę striukę į skalbimo mašiną kelis lauko teniso kamuoliukus įmest, sakė, kad po to nebesipūkuos blink.gif šaunus pokštas, o striukė toliau sau pūkuojasi biggrin.gif netikėkit, jei jums kas tokį dalyką pasiūlytų biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki! Ku daryti, kad is pukines striukes nelistu pukai?! Nusivilkus tenka pasidarbuoti, kol visus pukus(ir plunksnas) nurankioju nuo megztinio...Kiek pastebejau, kitiems dazniausiai pukuojasi isoreje, o mano- viduje. Kilo mintis, kad gal galima nagu laku siules "uzkisti" g.gif
Atsakyti
Hm..Keista g.gif Ir as turiu pukine striuke, bet pukai is niekur nelenda, nors ir pirkta ji buvo taip ispeiktoje Terranovoje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2006 01 05, 10:38)
Hm..Keista  g.gif Ir as turiu pukine striuke, bet pukai is niekur nelenda, nors ir pirkta ji buvo taip ispeiktoje Terranovoje  ax.gif

Atsakyti