Įkraunama...
Įkraunama...

kepurės, skarelės, skrybelaitės - nertos/megztos

user posted image
1 tema
2 tema
3 tema
4 tema
5 tema
6 tema

7 tema
8 tema
9 tema
10 tema

SM tema kepurytės, skrybelaitės, skarelės

p.s. kas turit kokių schemų - prašom papildyti temą 4u.gif

SM tema - PAPUOŠIMAI

kepurėlių platinimo būdai

1. user posted image

2. user posted image

p.s. kai cituojate n foto - pratrinkite nuoruodas, kad pernelyg neapkrauti temos :4u
Atsakyti
Aciu J@lanta 4u.gif

Pradesiu tema savo nerta kepuryte blush2.gif

user posted image
Atsakyti
ir as naujoj temoj registruojuos,dar be kepuriuko,baigiau jau,ale papuosimo ner,o jau nauja pradejau,rankos knieti,ta grazuji rastuka isbandyt tongue.gif
QUOTE(bonda @ 2010 06 21, 08:05)
biski apsisuka ax.gif  nebent po plovimo lygint ar ka -as tai kai biski tingiu situ kl ax.gif  lotuliukas.gif tai ir papuosimus megstu saviskei pilnai prilipintus biggrin.gif

Niu,pas mane lygintuvas irgi atostogauja,ale jei tik biski pasisuks,tai gal nieko,nu matysim,jei nekaip atrodys,kita prilipdysim tongue.gif

QUOTE(J@lanta @ 2010 06 21, 09:18)
žiūriu žiūriu į schemą - reik nerti tagal, bet kad aš ir taip neriu atgal į kitą pusę, nei dešiniarankės  lotuliukas.gif
tai kol atsipainiojau kas kaip  lotuliukas.gif

Imeskit schemute,jei kas turit po ranka blush2.gif
QUOTE(chimera @ 2010 06 21, 10:33)
AHA, Po lietingojo savaitgalio atnesu ir cia keleta vaizdu.

Labai fainos,man ta linine lab wub.gif

QUOTE(liamuna @ 2010 06 21, 11:16)
gausis, tik reikia bandyt, ir apskaiciuot, nes toks biski platejantis rastas. 

O kaip skaiciuojat,na gal koks budas yr,ne tik,kaip kad "is akies" blush2.gif
Atsakyti
Nu va, kol prisiruosiau fotkes is fotiko i kompa sukelt tai jau ir nauja tema atsidare blush2.gif

Taigi rodausi airiskus nerinius
user posted image

user posted image
user posted image

Dar praeitoj temoj gyriausi kad drauges suneliui skrybeliuka neriu, bet pries atiduodant neradau ant greituju ant ko uzmaut kad vaizdas butu, tai taip ir liko nenufotkinta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Brigitte @ 2010 06 21, 14:22)
Nu va, kol prisiruosiau fotkes is fotiko i kompa sukelt tai jau ir nauja tema atsidare  blush2.gif

Oho,kokie sedevrai wub.gif

O Liamunos,tai kaip visad,pasakiska,ilindau jos daugiau darbeliu pasiziurinet,tai tik kompa apseiliojau,seiles bevarvindama i tokiu grozius wub.gif
Atsakyti
Brigitte airiško nėrimo kepuraitė wub.gif

Burka

VĖŽLIO ŽINGSNIS
user posted image
Atsakyti
Brigitte - neapsakomai grazu wub.gif bet mane dar labai domina, kaaip cia taip dailiai sustandinta?

Siaip as nestandinu kepuryciu, bet jei su brilium tai reiktu man ta linine pakietint g.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz pagyras smile.gif

Skrybelaite standinta skiestu lipalu santykiu 1:3. Bet kai ilgiau pastovejo, tai gniuzdytis nuo savo svorio pradejo. Tankiam neriniui tokio santykio per akis, galbut net 1:4 uztektu, bet tokiam retam sakyciau dar maziau lipala skiest reikejo g.gif Bet pradejus gilintis i standinimo subtilybes ir prasiblaskius temoje apie krakmolinima padariau isvada, kad lipalas vistik nera pats geriausias standiklis ilgaamziams gaminiams, nes (cituoju):
1. Sukietėjęs ir vėl gavęs vandens lipalas pabąla. Čia būtent grynas lipalas. Kai dirbama su atskiestu - tuo mažiau matosi, kuo silpnesnis tirpalas. Ir yra galimybė, kad išdžiūvęs visvien bus baltas.
2. Turite turėti omeny, kad lipalas laikui bėgant gelsta. Taigi, balti nutepti grynu lipalu po kurio laiko pagels. Ant spalvotų tai ne taip pastebima.

Tai vat kol kas man paciai didelis galvos skausmas kuom standinti, nes nuo bulviu krakmolo gaminiai irgi gelsta, cukrus man kazkaip nelabai tinkamas atrodo gaminiui, kuris prie kuno liesis, gal su zelatina nieko butu g.gif Dabar ieskosiu pirkt gamyklinio skiedziamo "Luga" ar "Higeja" standiklio. Jei gausiu isbandzius ispudziai vel krakmolinimo temoje pasidalinsiu 4u.gif
Atsakyti
kepurių ir skrybėlių užderėjo bigsmile.gif wub.gif wub.gif

Pasirodo aš vėžlio žingsnį netaip neriu lotuliukas.gif

QUOTE(vilbur @ 2010 06 21, 11:50)
Paukščiuk,

ar pagal šią nėrėt gėlytę šokoladinei kepurei?  ax.gif


nėriau pagal šią, tik dar vieną 4eilę nėriau, tokią pat kaip 3-iąją

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 21 birželio 2010 - 16:34
QUOTE(Burka @ 2010 06 21, 15:09)

O  kaip skaiciuojat,na gal koks budas yr,ne tik,kaip kad "is akies"  blush2.gif


na zinokit, jokios formules neturiu, tiesiog jau mazdaug atkalus ranka kiek akiu mazdaug reikia kokiai apimciau, tai ir orientojus +/- kazkiek akiu. Idedu juostele nerta kad geriau laikytusi ir tiek. blush2.gif

QUOTE(Brigitte @ 2010 06 21, 15:22)
Taigi rodausi airiskus nerinius


thumbup.gif
QUOTE(Burka @ 2010 06 21, 15:40)

O Liamunos,tai kaip visad,pasakiska,ilindau  jos daugiau darbeliu pasiziurinet,tai tik kompa apseiliojau,seiles bevarvindama i tokiu grozius wub.gif


na jau baikit, blush2.gif kiekviena turi savo stiliu, ir kiekviena auksaranke savo sryty yra pati paciausia. As tai is vis gerbiu ir zaviuosi bet kuria moterim kuri moka kazka padaryti savo rankomis, ir ne tik kas liecia mezgima/nerima bet ir kitas srytis. wub.gif
Atsakyti
Sveikos.
Pridejot labai daug graziu kepuryciu bigsmile.gif thumbup.gif Labai grazu wub.gif
O man vis nera dabar laiko prisest panert,labai geri orai,tai visa laika gamtoj praleidziam cool.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Pasirodau su savo mazute kepuryte savo princesytei biggrin.gif
user posted image
Atsakyti