Įkraunama...
Įkraunama...

Juodasis "būrėjų" sąrašas

Laba diena.
Sukūriau atskirą temą, kad būtų lengviau rasti info apie personas, kurios save vadina būrėjomis, nors visiškai neturi jokios aiškiaregystės dovanos... schmoll.gif
Taigi, pasidalinkite savo patirtimi 4u.gif
Atsakyti
Negi niekam neteko apsilankyt pas tokias būrėjas-apsišaukėles ar tik nenorite jų viešinti? g.gif
Teks man pradėti...Alytuje nepatariu eiti pas Nijolę. Kalbėdama apie praeitį pasakojo visiškas nesąmones , apie dabartį irgi nieko konkretaus nepasakė (nereikia spec. gebėjimų, kad galėtum pasakyti "laukia malonus vakaras..."). Gaila laiko ir pinigų išmestų į balą doh.gif
Atsakyti
Didele dalis "burtu" priklauso nuo itaigos ar saviitaigos. Kita gal nuejusi pas bureja taip isitikins jog viskas taps tiesa, kad visus savo veiksmus ir elgesi nukreips butent ta linkme...
Taigi tokie dalykai yra labai subjektyvu, kas vienam netinka, galbut visiskai tiks kitam. O eiti pas bureja ir tiketis, kad jums "priburs" milijonus ir grazia ateiti, kuri butinai issipildys mazu maziausiai naivu.
Patys kuriam savo likima 4u.gif
Atsakyti
Visgi pasiliksiu prie tos nuomones,kad jei bureja gera,ji niekuomet netures nustatytos sumos-tarkim 30 uz pusvalandi,o 50 uz valanda.
Labiausiai norisi tiket kad sarlatanes nera tos,kurios tiesiog sako ,kad palikit kiek galit.
Man kazkaip tik apie tokias susidaro nuomone,kad turi tikra dievo dovana. Visos kitos-geros psichologes,ir turincios lakia vaizduote biggrin.gif

Galiu pasakyti pavyzdy,kai sedejom su drauge kavinei,prisedo vyras,as buvau lengvai isgerus vyno, o tiesiog norejosi pasilinksminti,pasakiau kad esu bureja.
Jis irgi buvo siektiek isgeres. Pradejo klausinet apie save,kadangi vyras buvo su kostiumu,pasakiau kad darbas ofise,prie komiuterio,tiketina,kad baiges informatika arba ekonomika..skaiciai... Sedejo isputes akis, pasakiau kad ne vietinis(akcentas) kad seimoj greiciausiai ne vienturtis,turi sese...(jis linkt galva) tada jau taikiau-vyresne sese...
Tas jau visas isiziojes sedi.
Sakau nesi vedes,tau patinka kelios merginos,ir esi pasimetes,ir t.t
sedejo akis isputes kokia as bureja,prase numerio kad galeciau tiksliau su kortom isburt (o juk kortu laisvalaikiu nesinesioju,tai tik is akiu galejau kazka skaityt....) aisku numerio nedaviau,bet buvo daug gardaus juoko...tai ir nezinau,ar reikia ipatingu sugebejimu sneket vejus,ir imt fiksuota pinigu suma... va kas kita,kai zmogus teigia,kad pinigai/daigtai kaip padeka.
Atsakyti
QUOTE(zappy @ 2010 06 23, 14:25)
Negi niekam neteko apsilankyt pas tokias būrėjas-apsišaukėles


Khem khem... o tai če.. kaip atskirt, kurios apsišaukelės, o kurios iš tikrųjų 'veža'?smile.gif 'Tikrosios' maloniai bendrauja ir mažiau ima, ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(juodakava_ @ 2010 06 30, 19:09)
Visgi pasiliksiu prie tos nuomones,kad jei bureja gera,ji niekuomet netures nustatytos sumos-tarkim 30 uz pusvalandi,o 50 uz valanda.
Labiausiai norisi tiket kad sarlatanes nera tos,kurios tiesiog sako ,kad palikit kiek galit.
Man kazkaip tik apie tokias susidaro nuomone,kad turi tikra dievo dovana. Visos kitos-geros psichologes,ir turincios lakia vaizduote biggrin.gif

Galiu pasakyti pavyzdy,kai sedejom su drauge kavinei,prisedo vyras,as buvau lengvai isgerus vyno, o tiesiog norejosi pasilinksminti,pasakiau kad esu bureja.
Jis irgi buvo siektiek isgeres. Pradejo klausinet apie save,kadangi vyras buvo su kostiumu,pasakiau kad darbas ofise,prie komiuterio,tiketina,kad baiges informatika arba ekonomika..skaiciai... Sedejo isputes akis, pasakiau kad ne vietinis(akcentas) kad seimoj greiciausiai ne vienturtis,turi sese...(jis linkt galva) tada jau taikiau-vyresne sese...
Tas jau visas isiziojes sedi.
Sakau nesi vedes,tau patinka kelios merginos,ir esi pasimetes,ir t.t
sedejo akis isputes kokia as bureja,prase numerio kad galeciau tiksliau su kortom isburt (o juk kortu laisvalaikiu nesinesioju,tai tik is akiu galejau kazka skaityt....) aisku numerio nedaviau,bet buvo daug gardaus juoko...tai ir nezinau,ar reikia ipatingu sugebejimu sneket vejus,ir imt fiksuota pinigu suma... va kas kita,kai zmogus teigia,kad pinigai/daigtai kaip padeka.


Matai juodakava, tu neturi net menkiausio supratimo, ka gali ir privalo normali issilavinusi tarologe, o kadangi jus vaikstot tik pas tokias, kurios peza butent tai, ka ir tu tam vyrukui, tai cia ne tik kad dievo dovanu, cia isvis nieko nereikia irnesakyk.gif Ir del to "kas kiek gali tiek tas duoda" - kalbi apie kazkokius akmens amziaus laikus...Istiesu sarlataniu, kaip jus vadinate, ne tiek jau ir daug,tiksliau - jokios jos ne sarlatanes, o tiesiog tamsios ir primityvios Taro vartotojos.... bet ka joms daryti, jeigu klijentai iki tokio lygio neispruse, kad arba reikalauja neimanomo, arba nereikalauja nieko....
Papildyta:
QUOTE(Good_girl @ 2010 06 30, 21:22)
Khem khem... o tai če.. kaip atskirt, kurios apsišaukelės, o kurios iš tikrųjų 'veža'?smile.gif 'Tikrosios' maloniai bendrauja ir mažiau ima, ar kaip?


Kurios nors truputi tikrosios, tos niekada nepradeda malti sudo be uzduotu klausimu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2010 06 30, 23:16)
Matai juodakava, tu neturi net menkiausio supratimo, ka gali ir privalo normali issilavinusi tarologe, o kadangi jus vaikstot tik pas tokias, kurios peza butent tai, ka ir tu tam vyrukui, tai cia ne tik kad dievo dovanu, cia isvis nieko nereikia irnesakyk.gif Ir del to "kas kiek gali tiek tas duoda" - kalbi apie kazkokius akmens amziaus laikus...Istiesu sarlataniu, kaip jus vadinate, ne tiek jau ir daug,tiksliau - jokios jos ne sarlatanes, o tiesiog tamsios ir primityvios Taro vartotojos.... bet ka joms daryti, jeigu klijentai iki tokio lygio neispruse, kad arba reikalauja neimanomo, arba nereikalauja nieko....
Papildyta:
Kurios nors truputi tikrosios, tos niekada nepradeda malti sudo be uzduotu klausimu biggrin.gif




Pirma, as nekalbejau apie konkreciai tarologes.
Tai mokslas,kuri imanoma ismokt,.ir jokios dievo dovanos tame nera,kazko antgamtisko ar mistisko taip pat.
Tai specialybe. Ismoktas mechaninis darbas.

Antra,jei jau grupuojant,kas yra tarologai,jie visgi priskiriami prie bureju,bendraja prasme.

Bet i savoka burejas-neieina vien tarologas.
Cia ir yra esme.

Tai,ka moteris,su uzsidegimu,is idomumo,arba tiesiog del lengvu pinigu-ismoko deliot taro kortas ir pagal ju kombinacija aiskint kazka-profesija,kuri yra ikainota,nes zmogus dejo pastangas,kad to ismoktu.

BET as kalbu apie tuos zmones,kuriem kazkoki papildoma jausma dave kazkas is virsaus,jei tiket tais dalykais.
Ir elementarus pavyzdys,kai nueini pas mociute,kuri uz "pavarazijima" nepaima pinigu,nors sunkiai gyvena,o priima tik deze sokolado ar maisto,ir pasako labai tikslai praeiti,tiksliai dabarti,ir ant klaustuko ateiti-cia norisi tiket,kad yra tikra.
Kai ateini pas tariama bureja,kuri i diena priima tiek,kiek ateina. kuri zvilgcioja i laikrodi,kalba bendrinem frazem,ir uz 5 min laiko pratesima nulupa papildomus pinigus-cia man tiesiog apsisaukeles,kurios kala is to piniga.
Taip,tokias reikia kelt i juoda sarasa. Ir akmens amzius cia niekuo detas.Jei zmogus turi pasaukima,jis to nenaudos vien delto,kad pasikelt ant babkiu,pirma jis ziures,kaip padet kitam,kaip pasidalint ta turima "dievo dovana",kai yra apsisaukeles,tuomet ir prasideda- puse valandos 30,o valanda 50...Mano nuomone tokia,ji akivaizdziai kitokia nei tavoji.
Jei turi svariu argumentu-isklausysiu,taciau mano nuomones pakeist nesistenk. smile.gif
Atsakyti
Mano supratimu, normalu yra tai, kad nustatoma paslaugos kaina. Vaikščiojimas pas būrėjas nėra gyvybiškai reikalingas dalykas. Be to puikiai gali ir apsieiti. Tai kodėl turėtų būti taikomos kažkokios nuolaidos? Nenorit eiti pas būrėją, nueikit pasitarti aps kunigą. Tas kainos nepasakys.
Atsakyti
QUOTE(juodakava_ @ 2010 07 01, 00:53)
Tai mokslas,kuri imanoma ismokt,.ir jokios dievo dovanos tame nera,kazko antgamtisko ar mistisko taip pat.
Tai specialybe. Ismoktas mechaninis darbas.

Tai,ka moteris,su uzsidegimu,is idomumo,arba tiesiog del lengvu pinigu-ismoko deliot taro kortas ir pagal ju kombinacija aiskint kazka-profesija,kuri yra ikainota,nes zmogus dejo pastangas,kad to ismoktu.



Juodakava_, jei tu norėsi būti profesionalus bėgikas/dailininkas/rašytojas, tau užteks tik išmokti ir juodo darbo? jei neturėsi tam skirtų sugebėjimų? Manau - ne. O ypač kalbant apie ezoterikos sritis: jei tau to neduota, tu net nepažiūrėsi nei į kortas, nei į delno linijas, nei į gamtos dėsnius. Tu jų paprasčiausiai nepamatysi.

Dėl išmokimo ir lengvų pinigų: kada nors laikei rankose kortas ar dėliojai kitam žmogui? Ar bent įsivaizduoji, kokia atsakomybė gula ant tavo pečių, kada konsultuoji žmonės klausimais, kurie keičia jų gyvenimą į vieną ar į kitą pusę? Kad nuo tavo patarimų priklauso jų pasirinkimai? Manai, kad visa tai verta užmokesčio "kiek negaila"? Aš taip nemanau. Jei pasigilintum daugiau , sužinotum, ką dar be to būrėjai atiduoda klientams.

P.s čia ne tik sunkūs pinigai, net labai sunkūs. O ir mokslas labai sunkus. Čia ne daugybos lentelė ar teisės kodeksas.
Atsakyti
nu dėl teisės kodekso, tai drįsčiau pasakyti, kad jis nei kiek ne mažiau sunkus.
Atsakyti
Gal ir netinkamai palyginau, teises kodekso sumenkinti nenoriu. Mintis buvo siek tiek kitokia: "iskalti" galima, bet suprasti - kitas reikalas.
Atsakyti
nu ezoterikoj vargu ar daug kalimo.
Atsakyti