Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno "Saulės" gimnazija

Ant žaliakalnio kalno stovintys rūmai su jaukia atmosfera, gerais mokytojais ir šauniais mokiniais..
Jau 2 tema!
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MissBootee: 21 birželio 2010 - 22:22
Tai mums dabar visom įdomu, kurios įstos, dėl to ir apie vasarą nedaug galvojam biggrin.gif visos neįstosim, nes prašymų yra virš 200
Atsakyti
Gal kai kurios ir įstos. Viską sužinosime jau ryt vakare drinks_cheers.gif
Atsakyti
tai gal čia aplamai tiek prašymų, o ne į pirmą klasę? g.gif galų gale, prašymus juk pildo ir žmonės su 6 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MissBootee @ 2010 06 21, 23:24)
tai gal čia aplamai tiek prašymų, o ne į pirmą klasę?  g.gif  galų gale, prašymus juk pildo ir žmonės su 6  biggrin.gif

Tai kad į pirmą.
Atsakyti
user posted image

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandryte7 @ 2010 06 21, 22:54)
Visos jūs mergos papulsite thumbup.gif  išskyrus mane schmoll.gif

Nu gal ne taip pesimistiškai, ką? wink.gif Mano vidurkis truputį mažesnis už tavo, bet aš vis dar turiu vilties.. Jei kas tai stosim į dešimtą Saulės kl., ar ne? drinks_cheers.gif

O nuotraukos tai grožis.. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wooo: 22 birželio 2010 - 11:42
Antra nuotrauka labai graži smile.gif
Atsakyti
Visos įstosim, nepergyvenkit gi ;D Kai tik suzinosim rezultatus greit bėgam į forumą rašyt ar įstojot! Nors manau visi šiame forume įstos biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dalilyte10 @ 2010 06 22, 12:58)
Visos įstosim, nepergyvenkit gi ;D Kai tik suzinosim rezultatus greit bėgam į forumą rašyt ar įstojot! Nors manau visi šiame forume įstos biggrin.gif  drinks_cheers.gif

Tikėkimės blush2.gif
Atsakyti
Labai labai labai jaudinuos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dalilyte10 @ 2010 06 22, 12:58)
Visos įstosim, nepergyvenkit gi ;D Kai tik suzinosim rezultatus greit bėgam į forumą rašyt ar įstojot! Nors manau visi šiame forume įstos biggrin.gif  drinks_cheers.gif

Tikėkimės blush2.gif
Atsakyti