Įkraunama...
Įkraunama...

VšĮ VDU "Rasos" gimnazija

Pirmoji tema

Antroji tema

Būsimiems pirmokams primenu žinutę iš pirmosios temos 4u.gif

QUOTE(ewusee)
Visiškai nėra ko baimintis. Aš atėjau į klasę visiškai viena, nieko nepažinodama. Mano draugai buvo neuniversitetinėse. Bet tai ne tas pats, kas su jais būti vienoje klasėje. Aš atsimenu kad laukiau tos dienos kai bus paskelbti rezultatai. Ir jau buvau įsitikinus kad pateksiu į paprast klasę. Pradėjau nuo sąrašo kas įstojo į neuniversitetines. Pamačiau kad mano vardo nėra.  Tada ėmiau pergyventi, gal aš išvis neįstojau. Bet nedrąsiai atidariau failą kur buvo sąrašas patekusišų į universitetines klases. Aš verkiau. Verkiau išl aimės. Tai tikrai buvo džiaugsmo ašaros. Dabar suprantu, kad jos nebuvo veltui. Nes suradau nuostabius žmones. Svarbiausia mes visi suėjom iš skirtingų mokyklų, niekas nieko nepažinodami. Buvo tik keletas žmonių kurie vienas kitą pažino. Iir tai buvo nuostabu, nes galėjome drauge kartu lipdyti draugystę ir darną. Dabar mes esame tarsi viena graži šeima. 


Tęsiam diskusijas toliau mirksiukas.gif .
Atsakyti
user posted image

Tęsiam pokalbius apie Rasos gimnaziją.
mirksiukas.gif



Info:
Mokyklos puslapis čia
1 tema čia
2 tema čia


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chuligankaa: 22 birželio 2010 - 18:27
tęsiam tęsiam. biggrin.gif
kelintą ryt einat rezultatų žiūrėt? ;D bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DustoffyaClassix: 22 birželio 2010 - 18:24
QUOTE(DustoffyaClassix @ 2010 06 22, 19:20)
tęsiam tęsiam. biggrin.gif


Hmmm, jei aju apie burelius, tai aš ruošiuosi į dramą eiti, sakė ten iš dramteatrio aktoriai ateina režisuoti, tai smagu būtų. g.gif
Atsakyti
QUOTE(DustoffyaClassix @ 2010 06 22, 19:20)
tęsiam tęsiam. biggrin.gif
kelintą ryt einat rezultatų žiūrėt? ;D bigsmile.gif

13:30h. biggrin.gif
drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Nyuu @ 2010 06 22, 19:27)


Paklausiau pažįstamos, kuri mokos Rasoj, tai sakė, kad rezultatai turėtų būti ir internete. Čia tiesa?
Atsakyti
QUOTE(theoc4ever @ 2010 06 22, 19:31)
Paklausiau pažįstamos, kuri mokos Rasoj, tai sakė, kad rezultatai turėtų būti ir internete. Čia tiesa?

Tik testų rezultatai bus internete. Apie stojimų rezultatus nieko panašaus nesakė. Tiesiog pasakė, jog bus mokykloje iškabinti sąrašai. v.v ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nyuu: 22 birželio 2010 - 18:33
QUOTE(Nyuu @ 2010 06 22, 20:33)
Tik testų rezultatai bus internete. Apie stojimų rezultatus nieko panašaus nesakė. Tiesiog pasakė, jog bus mokykloje iškabinti sąrašai. v.v  ax.gif

kai aš stojau buvo tiek internete, surašytos pavardės, tiek kabojo sąrašai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chuligankaa: 22 birželio 2010 - 18:36
Dvi temos gavosi unsure.gif . Rašom į šią ?
Atsakyti
smile.gif+2010 06 22, 20:09-->
QUOTE(Jovita smile.gif @ 2010 06 22, 20:09)
Dvi temos gavosi  unsure.gif . Rašom į šią ?


Jau pradėjom, tai jo. smile.gif
Atsakyti
Smagu, kad kažkas kaip pirmą žinutę pacitavo mano smile.gif

Jei turit iš tikrųjų klausą, tai eikit į chorą. Aišku, visos repeticijos ilgųjų pertraukų metu, todėl neteksit puikios galimybės prapliurpt su klasiokais per ilgąją pertrauką. Kiekvienus metus mokytoja suorganizuoja kelionę. Kadangi ne visų finansinės galimybės vienodos, ima ne tik iš choro vaikus. Žinoma, sudarant sąrašą pirmenybė choristam, taip pat aukštesnėje klasėje besimokantis gimnazistas turi privalumą prieš žemesniosios klasės atstovą. Šiaip apkeliauta tikrai nemažai. 2008-Prancūzija, 2009 - Italija, 2010-Graikija. 2011 - Ispaniją. Čia tik 3 metai kol aš mokaus, bet šiaip keliauja jau 10 metų.

Ankstesnėje temoje jūs kalbėjot, kad Rasos gimnazija yra humanitarinė. Taip nėra. Tai labai seniai susiformavęs mitas, kuris nėra teisingas. Visi dalykai mokomi pakankamai stipriai, bet tai priklauso nuo mokytojo ir nuo paties kiek įdėsi pastangų. Nes tyrimai rodo, kad tik 30% rezultato yra mokytojo įdarbis, likusieji pačio pastangos ir darbas
Atsakyti
na taip...kas kalbejo apie choro perklausa tai buvo taip: atejau i chora nieks nieko netikrino, po keliu menesiu kai liko tik tie kurie tikrai nori lankyti per muzikos pamoka atejes vadovas choristus issivede prie pianino ir dave dainuot tai ka mes dainuojam visi per chora. biggrin.gif
Atsakyti