Įkraunama...
Įkraunama...

Tingiu save prižiūrėti 2

Kadangi man įdomu būtų padiskutuoti dar šia tema,kuriu antrąją dalį. Tikiuosi autorė nesupyks,bet kiek stebėjau nebuvo sukurtos dar antros temos.O man labai aktualu būtų sulaukti iš jūsų dar patarimų ir pamastymų,kodėl moterys tingi-nenori prisižiūrėti savęs.

Pirmoji tema

Tikiuosi bus smagios ir naudingos mūsų diskusijos 4u.gif
Atsakyti
Na siaip man nelabai aisku, kaip galima tingeti priziureti save.
Buna aisku dienu, kai nieko nesinori, tik praslampineti visa diena neislendant is pizamos, bet aplamai tai man patinka savim rupintis, patinka kokias grozio proceduras daryti, pasilepint save kokiu mazmoziu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sensual @ 2010 06 25, 18:27)
Na siaip man nelabai aisku, kaip galima tingeti priziureti save.
Buna aisku dienu, kai nieko nesinori, tik praslampineti visa diena neislendant is pizamos, bet aplamai tai man patinka savim rupintis, patinka kokias grozio proceduras daryti, pasilepint save kokiu mazmoziu ax.gif



Taip pat mastau ir as,bet vat vercia susimastyti artimas zmogus...Ar tai tik ne kokia depresijos forma,o galbut tikrai kaip sake kazkuri mergina,jog gal vyras mazai rodo demesio ir is to kyla -ai as visvien negrazi,bjauri ir kam cia stengtis? Nes butent siandien turejau proga bendrauti su savo pusesere ir is kai kuriu jos pasisakymu susimasciau..jog kazkaip tokiam zmogui padeti butina,nes kankinasi ir menkina save juodai,bet yra lyg kazkas per ka ji negali perlipti ir ismokti save myleti... Tokie paprasti dalykai kaip dantu valymas-paprasciausia higiena,o to nebera.. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sensual @ 2010 06 25, 14:27)
Na siaip man nelabai aisku, kaip galima tingeti priziureti save.
Buna aisku dienu, kai nieko nesinori, tik praslampineti visa diena neislendant is pizamos, bet aplamai tai man patinka savim rupintis, patinka kokias grozio proceduras daryti, pasilepint save kokiu mazmoziu ax.gif

toks dalykas ir man nesuprantamas blush2.gif aisku tikrai buna kokia diena, kai islepi is lovos ir nieko nenori daryt, bet bent rytini dusa apturiu, o ten po to diena praleidziu be makiazo ar tiek tesusisukavus...
bet siaip, kiekviena diena apsitvarkius ir pati jauciuos smagiau ax.gif ir susitvarkius ar va pasilepinus kokia grozio procedura, tokia pakili nuotaika uzlieja bigsmile.gif man patinka savim rupintis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mimuke @ 2010 06 25, 18:45)
toks dalykas ir man nesuprantamas  blush2.gif aisku tikrai buna kokia diena, kai islepi is lovos ir nieko nenori daryt, bet bent rytini dusa apturiu, o ten po to diena praleidziu be makiazo ar tiek tesusisukavus...
bet siaip, kiekviena diena apsitvarkius ir pati jauciuos smagiau  ax.gif ir susitvarkius ar va pasilepinus kokia grozio procedura, tokia pakili nuotaika uzlieja  bigsmile.gif man patinka savim rupintis  ax.gif



kad susitvarkiusi kiekviena jauciasi gerai tai faktas.Ne isimtis ir mergina apie kuria kalbu.Taciau situacija tokia-nuolat verkia kokia as baisi,kokia apsileidus,kaip klaikiai atrodau ir ttt- o kai ateina laikas tvarkytis aplink save,ji mieliau priseda fermu savu virtualiu tvarkyti blink.gif suprantat,ji nori keistis,nori buti grazi,suvokia jog reikia lepinti save,apsitvarkyti,bet nieko nedaro.Maximum dienai jos pasiryzimas buna-ir grizta prie savu yprociu dantis valyti gal kas 2d karta,maudytis nezinau turbut irgi....Ar cia yra ispindejimas totalus?ar cia jau priklausomybe kompiuteriui?nuovargis nuo rutinos-vaiko,seimos? o galbut tikrai depresija?
Aiskina situacija,jog ji susinervina daznai tvarkydamasi,nes nesigauna niekas jai,nemoka ji..Na kad ir manikiura ar pedikiura,ar ten depiliacija... I grozio salonus kaip zinia,pinigeliu tiek neturi,bet namuose tikrai galetu kazka pasitvarkyti..ir kaip tokiam zmogui padeti?kuo?nebeisnesa man galva verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaciusss @ 2010 06 25, 21:51)
Aiskina situacija,jog ji susinervina daznai tvarkydamasi,nes nesigauna niekas jai,nemoka ji..Na kad ir manikiura ar pedikiura,ar ten depiliacija... I grozio salonus kaip zinia,pinigeliu tiek neturi,bet namuose tikrai galetu kazka pasitvarkyti..ir kaip tokiam zmogui padeti?kuo?nebeisnesa man galva verysad.gif

labai keista kad ji negali bent kartais nueiti manikiuro,pedikiuro,nes pries tai rasete jog seima "neperteke pinigais,taciau tikrai pasiturintys" mano supratimu,tikrai pasiturintys gali sau lesiti grozio salonus.. rolleyes.gif ir dar ,tai kaip ji susitvarkys pvz tuos nagus ,jei ji to nemoka? vistiek tuomet tie nagai baisiai atrodys... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2010 06 25, 22:00)
labai keista kad ji negali bent kartais nueiti manikiuro,pedikiuro,nes pries tai rasete jog  seima "neperteke pinigais,taciau tikrai pasiturintys" mano supratimu,tikrai pasiturintys gali sau lesiti grozio salonus.. rolleyes.gif ir dar ,tai kaip ji susitvarkys pvz tuos nagus ,jei ji to nemoka? vistiek tuomet tie nagai baisiai atrodys... unsure.gif



ne taip supratote,tikrai manikiura koki pasidaryti gali ir grozio salone. Pilna viso kuno depiliacija+manikiuras+ pedikiuras+kirpykla ne taip jau pigiai ir gaunasi,manau jei gal kazkiek ir gaila tie tu pinigeliu,o galbut tikrai tiek daug leisti sau negali,nes siuo metu dirbantis tik vienas seimoje.,o maza dukryte,namo islaikymas,komunaliniai ir tt..
Dar kitas dalykas-as ir nemoku manikiuru darytis.Na ir? kas trukdo tvarkingai juos trumpai nusikirpti,priziureti kad nesausetu,su bespavlviu kokiu laku nusilakuoti?Manau esme jau nebe manikiuruose ar pedikiuruose,o tiesiog paprastoj higienoj-kaip pradziai tai bent dantis valytis kasdien ir ne po karta,ir nusimaudyti i diena bent karta. taigi ar normalus toks poziuris-pergyvena kad nemoka manikiuru darytis ir tt,tai ta proga ir dantu nebesivalo ir nebesimaudo...
Atsakyti
QUOTE(Kaciusss @ 2010 06 25, 19:51)
ir grizta prie savu yprociu dantis valyti gal kas 2d karta,maudytis nezinau turbut irgi....

Bet vaiko higiena bent rūpinasi? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kamputyje @ 2010 06 28, 13:30)
Bet vaiko higiena bent rūpinasi? unsure.gif



kaip cia pasakius,kas liecia svara tai uzleistas toks vaikelis...taciau idomus dalykas tai-jog namuose ne dulkes nesurasi,beprotiskai pedantiska moteris yra. Tad darau isvada jog jai psichologines bedos,tokia ji niekada nebuvo..o kaip jai padeti nezinau,turbut be psichologo jau nieko nebus.. verysad.gif
Atsakyti
Labai liudna skaityti, kad moteriske nenori bet elementariai pasitvarkyti doh.gif Idomu ar ji visa gyvenima tai save "priziurejo" ar tik paskutiniu laikotarpiu. jei visa gyvenima, tai galiu pasakyti, kad niekaip jei nepadesit, nes jos cia gyvenimo iprotis, kuri ismokino jos mama. Ir ji dabar sitaip mokina savo vaika. As sakykim i lova kojos negaliu vakare ikisti kol dantys neisvalyti, nesneku jau apie kitus dalykus. Ir vaika mano i lova nepaguldysi kol nenuprausi.
Atsakyti
QUOTE(Kaciusss @ 2010 06 28, 13:30)
kaip cia pasakius,kas liecia svara tai uzleistas toks vaikelis...taciau idomus dalykas tai-jog namuose ne dulkes nesurasi,beprotiskai pedantiska moteris yra. Tad darau isvada jog jai psichologines bedos,tokia ji niekada nebuvo..o kaip jai padeti nezinau,turbut be psichologo jau nieko nebus.. verysad.gif


Iš tikrųjų labai liūdna skaityti, kad mama nelabai rūpinasi savo vaiku ir tai, kad vaikas apleistas... Manau, kad to priežastis gali būti depresija, tada nesinori rupintis nei savimi, nei kuo nors kitu. Tuomet ir perdėtas rūpinimasis švara yra suprantamas- turėjau giminėje panašų atvejį. Psichologo pagalba būtina, tačiau sergantys depresija žmonės retai kada noriai sutinka pas jį lankytis unsure.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peach18: 28 birželio 2010 - 18:54
aciu merginos uz pasidalintas mintis 4u.gif tikrai liudna,bet kazi ar as dar galiu ka padeti,tik nebent priversti susiprasti,pasneketi ir tt-nuvesti iki psichologo...
Kas yra depresija zinau,taciau net nebuciau itarus jog imanoma taip..kai namai blizgete blizga,o pati elementarios higienos nebeturi..
Seniau viskas buvo kitaip,t.y prisiziurejus grazi ir tvarkinga pana buvo wub.gif kazkaip kai pastojo taip ir prasidejo,o kuo tolyn tuo baisyn situacija.. verysad.gif
Atsakyti