Įkraunama...
Įkraunama...

Naujoji Zelandija

Svajoju aplankyti Naująją Zelandiją. Gal kas buvot? Domina bet kokia informacija.
Esu skaičius internete, kad jie turi kivių vyną. Kad australai juos vadina "kiviais" smile.gif Kad ten labai graži gamta. Esu ragavusi baltąjį Naujosios Zelandijos vyną, tai labai patiko (tik ten buvo ne kivių, o vynuogių vynas smile.gif ).
Dar girdėjau, kad dėl darbo patys naujieji zelandiečiai linkę emigruoti į Australiją, ten lyg ir geresnis pragyvenimo lygis. Kad Naujojoj Zelandijoj daugiausiai išvystytas žemės ūkis, avių auginimas.
Žinau, kad Naujoji Zelandija labiausiai nutolęs nuo Lietuvos taškas. Čia Supermamoj skaičiau, kad iki Australijos skrido 30 valandų doh.gif Bet čia turbūt su persėdimais skrydis? Na, iki Meksikos nuo Amsterdamo skridau vienuolika valandų, tai jau gerokai prailgo skrydis, o čia 30 g.gif
Žodžiu, rašykit, kas ką žinot, ką girdėję 4u.gif
Atsakyti
ne ka zinau, bet pasakysiu tik tiek - naujoji Zelandija - geras pasirinkimas drinks_cheers.gif . Zmones kalba, kad graziau nei Australijoj thumbup.gif
Atsakyti
Aš irgi kalbėjau su "West Express" darbuotoja, tai ji sakė, kad kas buvo ir Australijoj, ir Naujojoj Zelandijoj, tai Naujoji Zelandija patiko labiau. O čia šiam tinklalapy ir Australija labai išgirta, tad jei Zelandijoj dar gražiau, tai manau kelionė tikrai neturėtų nuvilti.
Atsakyti
Internete forume "lietuvauzsienyje" radau užvestą temą "Viskas apie New Zealand", tai ten toliau paskaičius rašo toks Pretender, kuris gyvena Naujojoj Zelandijoj: http://www.lietuvauz...der=asc&start=0
Atsakyti
Galvoju aplankyti sia vietove, bet pries vykstant noreciau zinoti ko reik tiketis na kalbu apie blogiausius dalykus unsure.gif na i bet kuria vietove keliaujent reik zinoti bent minimali kas kur ir kaip?
Atsakyti
O kaip galvoji aplankyt? Pati organizuosies kelionę ar važiuosi per agentūrą?
Atsakyti
QUOTE(saulute^ @ 2006 01 10, 23:54)
Galvoju aplankyti sia vietove, bet pries vykstant noreciau zinoti ko reik tiketis na kalbu apie blogiausius dalykus  unsure.gif na i bet kuria vietove keliaujent reik zinoti bent minimali kas kur ir kaip?


Naujoji Zelandija - pakankamai civilizuota šalis, buvusi anglų kolonija, ten gyvena daug anglų, visi šneka angliškai, tad kažkokių blogybių ten neturėtų būti. Į šią šalį vykstant nereikia skiepytis kaip vykstant į kokią Keniją, Naujoje Zelandijoje ir nusikalstamumo lygis žemas, tad ir bijoti nėra ko.
Už kelių dienų jau turėsiu DK serijos "Eyewitness travel guides" knygą "New Zealand", tai parašysiu daugiau smile.gif
Atsakyti
Siuo metu mano svajoniu salis yra kaip tik Naujoji Zelandija. Labai noreciau ten nuvykti. Mano vienas draugas siuo metu kaip tik ten yra. Is pasakojimu ir parsiustu vaizdu - tai ten fantastiska thumbup.gif
Atsakyti
MANO VYRO DRAUGAS GYVENA NZ. kai mes einam miegoti, pas juos buna rytas. vyro draugas neblogai isikures jau keli metai. ir net nezada gryzti, o ka kalbeti apie atlyginimus, ten net galima neblogai uzsidirbti, bet yra vienas bet. Lietuvoje tektu sumoketi nemaza pelno dali, nes LT nera pasirasiusi sutarties su NZ del pinigu apmokestinimo. gaunasi, kad puse dalies tektu lietuvelei atiduoti doh.gif
Atsakyti
aš prieš pora metų buvau, gražu, bet kad jau labai nepakartojama tai tikrai taip nėra.
Atsakyti
QUOTE(Rino @ 2006 09 05, 15:11)
aš prieš pora metų buvau, gražu, bet kad jau labai nepakartojama tai tikrai taip nėra.




as NZ praleidau 1men...tai turiu pasakyti kad NIKO GRAZESNIO nebuvau maciusi!!!!!!!!!! o buvau-daug kur 4u.gif
bet cia gal kas ko iesko...vieniem NY svajoniu miestas, kitiem negyvenamos saleles...
4u.gif
Papildyta:
temoje FOTOREPORTAZAI yra temike apie NZ, tai kam idomu ...ten daugiau atsakymu ir nuomoniu rasite 4u.gif
Atsakyti
Svajone tai svajone, o kaina virs 15.000,00 Lt (cia tik pati kelione). gal kas zinote kaip pigiau nukeliauti?
Atsakyti